Nový design webu Astra-g.cz verze 2015

Po 9 letech fungování webu můžete nyní vidět již třetí verzi grafického zpracování a doufám, že se bude líbit minimálně všem 🙂

Před třemi lety jsem psal o tom, že web je tu s Vámi již šest let a opravdu rychle to uteklo a za chvíli budeme slavit desáté výročí existence stránek Astra a Zafira.

V nové verzi webu máte možnost využít všech funkcí, které tento redakční systém nabízí, ať už se jedná o bezproblémové prohlížení na mobilu a tabletu, ale také třeba odebírání nových článků přes RSS čtečku. Nechybí ani možnost sdílení článků na sociálních sítích, tak pokud se Vám některý článek či fotky v galerii líbí, můžete to sdílet dále 🙂

astra_g_web_2015

Také jsem se snažil o to, aby u každého článku byl náhledový obrázek a bylo hned jasné, o čem že se to píše. Stejně tak je možné ke článku přidat komentář nejen na foru, ale i rovnou dole pod článkem.

Hlavní novinkou je kompletně přepracovaná galerie, té jsem věnoval opravdu mnoho desítek hodin, tak doufám, že se bude líbit. Momentálně obsahuje 162 alb členů a téměř 1500 fotek. Každý člen zde má i svoji stránku, tak pokud chcete mít kromě fotek i pár informací o Vašem voze, můžete mi napsat v sekci Kontakt a rád toto doplním. Bohužel možnost nahrávat fotky z Vašich počítačů již možná není, ale stačí mi je poslat a já je přidám.

To platí i pro nové členy, chcete-li zde mít svůj profil, tak mi napište nebo rovnou zašlete fotky.

V galerii vidíte i novou sekci VIP, zatím zde je RomanK, který si toto rozhodně se svým karavanem zaslouží, ale brzy bude další vůz :o)

Novému webu jsem opravdu věnoval mnoho času a úsilí, tak věřím, že budete spokojeni a pokud najdete nefunkční odkaz nebo jinou chybu, můžete to napsat rovnou do komentářů pod článek nebo mě informovat prostřednictvím již jednou zmiňované nové sekce Kontakt.

Astra G klubu se věnuji již skoro 10 let, takže pokud zde nejste tak dlouho, asi by bylo dobré, abych se představil.

Jmenuji se Miloš Lácha a jsem SEO konzultant, tak pokud byste kdokoliv potřeboval pomoci s propagací www stránek na internetu nebo vytvořit webové stránky, neváhejte se na mě obrátit.

Související:

Nový web – verze 2019

Related Images:

3 komentáře u „Nový design webu Astra-g.cz verze 2015“

  1. Použitý styl je pěkný, jen barvy bych zvolil výraznější a ne světle oranžovou.

  2. Diky za pochvalu, barvy jsem volil vzhledem k predchozimu vzhledu webu, vim jak moc velky je pro nektere problem, kdyz se byt jen jedine tlacitko zmeni 🙂 Ale do budoucna jiz nebude problem barvy upravit.

Komentáře nejsou povoleny.