JardaB a jeho naftolet- Y22DTR 5dv.

Tak jak se Ti můj naftolet líbí?

Líbí se mi móóóc
11
58%
Jako každá druhá
6
32%
Že's to sem vůbec dával
2
11%
 
Celkem hlasů: 19

Uživatelský avatar
dj.chicken
Příspěvky: 274
Registrován: 24 led 2006, 07:19
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dj.chicken » 23 dub 2006, 08:54

no barva je nadherna a ten motor je proste supa...na me je mojich 60kW malo...chtelo by to neco lepsejsiho... :) me se sice libi vice tridver ale i tak je to bourak :wink: mimochodem taky uz mam nejake ty oderky a vypada i tak celkem k svetu... :wink:
''ASTRULE G'' 2.0Di 16V 3-dv. ''EDITION-100''
PRODÁM SVOJI ASTRULKU, NEPOJÍZDNÁ (PRAVDĚPODOBNĚ ZADŘENÝ MOTOR) K ODBĚRU IHNED!!!!!!! SMLUVNÍ CENA 15 000,- PŘI RYCHLÉM JEDNÁNÍ SLEVA!!! veškeré dotazy rád zodpovím ;-)

Reklama
 

M&R
Příspěvky: 444
Registrován: 20 bře 2006, 21:53
Bydliště: Liberec

Příspěvek od M&R » 23 dub 2006, 09:14

Ty, jo, přiznejte se kdo hlasoval za c???
Astra G 2000 X14XE 1.4 16V edition 100

Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 8053
Registrován: 25 led 2006, 12:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vojta » 23 dub 2006, 11:40

JardaB píše:Na Tvé Astře jsem je vážně viděl, ale ještě mám dotaz, je to komplet, tedy včetně čidla na nápravě nebo to funguje s interface naklápění světel?

Dotaz č. 2, kde se dají koupit??? Zatím jsem o nich nikde neviděl ani zmínku.

Klubo (Vojto), chlape, nenechávej si to pro sebe.
čidlo na nápravě se tam dá samozřejmě dát, já ho tam nemam a funguje mi to přes klasický kolečko vedle vypínače světel (xenony maj stejný naklápěcí motůrky jako klasický světla)

koupil sem je z annonce, dal sem si inzerát že koupím xenony na astru... jinak je maj v bennetcarsu ale tam chtěj 16tis (já dal 7500)
Zprávy prosím pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

JardaB
Příspěvky: 164
Registrován: 25 úno 2006, 23:31
Bydliště: Praha

Příspěvek od JardaB » 23 dub 2006, 12:07

M&R píše:Tak nejdřív cituju manželku: Ta je prostě boží!!! A prosím Tě, tu textilní výplň dveří můžeme mít taky takhle modrou???

Fascinuje jí totiž modrá barva.

Dodávám, je to móóóc hezký autíško :D Fakt super.

BTW: To čalounění jsi měl modrý, bo Ti ho někdo dělal? Popř. kdo a kde?
Všechno na autě i v autě bylo modré už od výroby. Můžu říct, že fleků se teď opravdu bojím, páč je mi jasné, že to bude stát baťoh.
Jarda B

Astra G 1.8

JardaB
Příspěvky: 164
Registrován: 25 úno 2006, 23:31
Bydliště: Praha

Příspěvek od JardaB » 23 dub 2006, 12:15

Vojta píše: čidlo na nápravě se tam dá samozřejmě dát, já ho tam nemam a funguje mi to přes klasický kolečko vedle vypínače světel (xenony maj stejný naklápěcí motůrky jako klasický světla)

koupil sem je z annonce, dal sem si inzerát že koupím xenony na astru... jinak je maj v bennetcarsu ale tam chtěj 16tis (já dal 7500)
Sorry, jsem tady ještě relativně novej. Co je bennetcars???
Jarda B

Astra G 1.8

Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 8053
Registrován: 25 led 2006, 12:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vojta » 23 dub 2006, 12:24

JardaB píše:Sorry, jsem tady ještě relativně novej. Co je bennetcars???
www.bennettcars.cz - jedno z nejdražších vrakovišť v ČR ale maj tam skoro všechno
Zprávy prosím pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

Uživatelský avatar
Zdeněk Lbc
Příspěvky: 1744
Registrován: 26 úno 2006, 21:57
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Zdeněk Lbc » 23 dub 2006, 16:48

Jak píše Vojta, xennony se dělaly i originál, byly v Česku za příplatek. Pokud jsou na autě dodělávaný, může nastat problém na technický. Xennony musí mít automatický naklápění z důvodu oslnění protijedoucích řidičů. Není ale povinné vozit náhradní zdroj světla"žárovku". Jinak Lease Plan kupuje auta a dlouhodobě pronajímá různým firmám, jako operativní leasing, málo kdy s nima jezdí samy.

JardaB
Příspěvky: 164
Registrován: 25 úno 2006, 23:31
Bydliště: Praha

Příspěvek od JardaB » 23 dub 2006, 16:59

Zdeněk Lbc píše:Jak píše Vojta, xennony se dělaly i originál, byly v Česku za příplatek. Pokud jsou na autě dodělávaný, může nastat problém na technický. Xennony musí mít automatický naklápění z důvodu oslnění protijedoucích řidičů. Není ale povinné vozit náhradní zdroj světla"žárovku". Jinak Lease Plan kupuje auta a dlouhodobě pronajímá různým firmám, jako operativní leasing, málo kdy s nima jezdí samy.
To je nad slunce jasné. Mám dodělávané xenony v jiném autě, takže o tom vím. Jediná útěcha je, že xenony produkují studené světlo, takže případné oslněné oči se velmi rychle zotaví.

LeasePlan má v některých případech smlouvy s firmami o odkupu ojetého vozidla za opravdu lidové ceny. Je to samozřejmě podmíněno nákupem dalších vozidel. Například, Astru G jsem mohl mít ve verzi Caravan, r.v. 5/2003, 1.6 i, automatická klima, vyhřívané sedačky za 70 tis. Kč. Neklaplo to. Vozidlo měla pronajata farmaceutická firma Pfizer, kde mám kamarádku, která na to auto měla předkupní právo. Pfizer má od LeasePlanu stabilně kolem 300 aut. Já jsem to auto chtěl zrovna v době, kdy vzniknul ten průser s dRáthem a ČLK, takže z toho sešlo.

Věřím, že známých má LeasePlan dostatek, takže normálně o podobné auto od nich nezakopneš.
Jarda B

Astra G 1.8

YANEK
Příspěvky: 3073
Registrován: 21 led 2006, 20:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od YANEK » 23 dub 2006, 22:12

:D jo tak ta je pěkná ten modrej tapec je super celkově pěkná kárka moc pěkná barva tahle modrá :wink:

a pro M&R výpln dveří zmákne čalouník :wink:
Magma Red
Obrázek
http://www.cartechgroup.cz Vše pro vaší káru
BAD TOYS FOR FAT BOYS

M&R
Příspěvky: 444
Registrován: 20 bře 2006, 21:53
Bydliště: Liberec

Příspěvek od M&R » 23 dub 2006, 22:49

YANEK píše::D jo tak ta je pěkná ten modrej tapec je super celkově pěkná kárka moc pěkná barva tahle modrá :wink:

a pro M&R výpln dveří zmákne čalouník :wink:
No, tak teď Ti fakt děkuju. Právě jsi mi zavařil. Marťa už listuje stránkama s čalouníkama.
Omlouvám se za OT, ale co použít za látku???
Astra G 2000 X14XE 1.4 16V edition 100

Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 8053
Registrován: 25 led 2006, 12:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vojta » 23 dub 2006, 23:14

M&R píše:No, tak teď Ti fakt děkuju. Právě jsi mi zavařil. Marťa už listuje stránkama s čalouníkama.
Omlouvám se za OT, ale co použít za látku???
to bude vědět xpolstarekx ona dělala stropnici alkantarou nebo jak se to menuje.... ale počítej stim že to bude pěkná pálka!
Zprávy prosím pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

JardaB
Příspěvky: 164
Registrován: 25 úno 2006, 23:31
Bydliště: Praha

Příspěvek od JardaB » 23 dub 2006, 23:41

Škoda, že k autíku nedávají kousek látky, jako to bývalo u gaučů, vzorek bych Ti půjčil a mohli byste ho doma studovat do aleluja :lol: :lol: :lol:
Jarda B

Astra G 1.8

M&R
Příspěvky: 444
Registrován: 20 bře 2006, 21:53
Bydliště: Liberec

Příspěvek od M&R » 24 dub 2006, 07:33

JardaB píše:Škoda, že k autíku nedávají kousek látky, jako to bývalo u gaučů, vzorek bych Ti půjčil a mohli byste ho doma studovat do aleluja :lol: :lol: :lol:
Woe :lol: :lol: :lol:
Astra G 2000 X14XE 1.4 16V edition 100

YANEK
Příspěvky: 3073
Registrován: 21 led 2006, 20:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od YANEK » 24 dub 2006, 09:55

Vojta píše:
M&R píše:No, tak teď Ti fakt děkuju. Právě jsi mi zavařil. Marťa už listuje stránkama s čalouníkama.
Omlouvám se za OT, ale co použít za látku???
to bude vědět xpolstarekx ona dělala stropnici alkantarou nebo jak se to menuje.... ale počítej stim že to bude pěkná pálka!
:wink: taky nemusí alcantru stačí mikroplyš :wink:
Magma Red
Obrázek
http://www.cartechgroup.cz Vše pro vaší káru
BAD TOYS FOR FAT BOYS

Uživatelský avatar
Princ William
Příspěvky: 4074
Registrován: 26 led 2006, 10:50
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od Princ William » 24 dub 2006, 10:09

pekna kara ale nak mi nesedi ty sedacky. na tak pekne auto by to chtelo vo drobet lepsi sedacky. jakej mas kod barvy. ptam se vsech co maj zde tmave modrou. jestli nemas nahodou tu samou co mam ja :!:
Opel Astra G, 3DV, edice 100, 2/2000, X18XE1, polarmeerblau, kůže, 109.660 - 198.360 km PRODÁNO

Odpovědět