
Musel som vyrábať nové, vraj tam musí byť tesnenie v 100% stave

To je kvůli tomu,aby nedochazelo k falešnému nasávání vzduchu.m1lan píše:Pri rozoberaní klapky som si všimol roztrhnuté tesnenie![]()
Musel som vyrábať nové, vraj tam musí byť tesnenie v 100% stave
Viem na čo je tam to tesnenie.denny píše:To je kvůli tomu,aby nedochazelo k falešnému nasávání vzduchu.m1lan píše:Pri rozoberaní klapky som si všimol roztrhnuté tesnenie![]()
Musel som vyrábať nové, vraj tam musí byť tesnenie v 100% stave
Už mi to je jasnedenny píše:Mění se podtlak v sání,tím "kecá" MAP senzor,ř.j. dostává od něj chybné informace a tím blbě reguluje směs a volnoběh.
Tak to pak ano - to už bych pochopil. Jenže něc se má tak že mám na trochu jiném motoru stejný problém jako kolega. Takže bych vás všechny rád poprosil o radu. Díkydenny píše:No když ti hlava nebere tak je to asi tak,není 1,4 jako 1,4.My tu probírali X14XE s mech klapkou a krokáčem.Ty máš dle podpisu Z14xe a ten má elektronickou škrtící klapku se servomotorem bez krokáče.OK?
Naše další fóra: | opel-astra-h.cz | astra-j.cz | opel-forum.cz | chevroletclub.cz | hyundaiclub.net | club-fiat.com | kia-club.net | suzuki-forum.cz |