Jde dodatečně domontovat do Zafiry A Loketní opěrku?

Návody ze všech sekcí na jednom místě
Odpovědět
Uživatelský avatar
COBEIN
Příspěvky: 4259
Registrován: 02 bře 2006, 19:22
Bydliště: Troppau- Sudetenstadt

Jde dodatečně domontovat do Zafiry A Loketní opěrku?

Příspěvek od COBEIN » 16 črc 2015, 01:37

Už jsem se dotazoval ve vláknu "Dobří holubi....." mám možnost koupit loketní opěrku z vraku Zafiry A, a tak bych rád věděl jestli ji do "sozial edition" domontuju? Mám v místě kde by měla být nějaké "udělátko" pod kterým by měl být otvor na šroub který opěrku drží. Je pravda, že jsem toto udělátko blíže nezkoumal a tak nevím jestli do toho mám jít. Děkuji za jakékoli odpovědi.
ASTRA LA VISTA

Reklama
 

Uživatelský avatar
pucmeloun
Příspěvky: 60
Registrován: 31 pro 2009, 12:51
Bydliště: Kutná Hora

Re: Jde dodatečně domontovat do Zafiry A Loketní opěrku?

Příspěvek od pucmeloun » 16 črc 2015, 07:24

Klidně ji vem,ale pro jistotu i stím mechanizmem co je v sedačce.jde to dodělat určitě.

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6551
Registrován: 21 led 2006, 13:03
Bydliště: Ústecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Jde dodatečně domontovat do Zafiry A Loketní opěrku?

Příspěvek od milosh » 16 črc 2015, 09:25

Kolego, kdyby to neslo dej tam tuto, ja s ni jsem spokojen a i kdyz mam v hacku origo tu na ten "sroub", tak tato mi prijde lepsi, je vetsi a mekci :)

https://www.astra-g.cz/loketni-operka/
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
COBEIN
Příspěvky: 4259
Registrován: 02 bře 2006, 19:22
Bydliště: Troppau- Sudetenstadt

Re: Jde dodatečně domontovat do Zafiry A Loketní opěrku?

Příspěvek od COBEIN » 16 črc 2015, 21:34

Děkuji miloshi, tato loketní opěrka je hezká a věřím že i praktická, ale nejsem si jistý jestli by se dala použít- domontovat do Zafiry. Ona má přece jen sedáky víš od podlahy a tak se asi budu muset spolehnout na svou bývalou zručnost a loketku z Bazoše koupit a domontovat jí. Děkuji miloshi.
ASTRA LA VISTA

Uživatelský avatar
Troodon
Příspěvky: 626
Registrován: 07 srp 2007, 10:06
Bydliště: Nitra, SR

Re: Jde dodatečně domontovat do Zafiry A Loketní opěrku?

Příspěvek od Troodon » 17 črc 2015, 08:50

tak ta neorigo opierka je maximalne hnusna, origo bude urcite 100x lepsia, zafiry mali rozne druhy origo opierok, najma zafira A mala sirsie opierky otvaratelne, potom sa tam davali take zahnute trosku smerom k soferovi tie myslim neboli otvaratelne a pasuje tam samozrejme najlepsia opierk a to ta ktora sa davala aj do Astry H/Zafiry B/astry G..otvaratelna uzsia ako stare zafiracke -ta je uplne najlepsia.
Ked by si to vyberal urcite odklop vzadu na sedacke tapec a vymontuj aj mechanizmus inak ti bude na nic, zober si nejake tenke latkove rukavice aby si sa na plechoch neporezal.
Skontroluj si funkcnost mechanizmu lebo niekedy je casom rozlajdany a nedrzi polohu, je rozviklany.

O opierkach bolo pisane vela na fore, ziadne aftermarket a uni sa tam nehodia, su hnusne, vyhotovenie o nicom, ja co poznam ludi skusali vselijake a nakoniec po otrepani penazi na neorigo si potom aj tak kupili originalku.
Na Astra H fore myslim boli na predaj, aj clen RomanB by mal mat nove opierky na predaj tak mu skus napisat, ma aj zvlast mechanizmus ale bolo viac typov tych mechanizmov tak bacha na to nemusi byt zamenitelny.
http://www.opel-astra-h.cz/forum/viewto ... =36&t=7157
Astra G - sportive, X20DTL, 1999, 3dv, spotreba 3,5-5 l/100km leto , 4,5-6 l/100km zima

Uživatelský avatar
langdon2
Příspěvky: 3784
Registrován: 17 led 2008, 10:48
Bydliště: Nitra SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Jde dodatečně domontovat do Zafiry A Loketní opěrku?

Příspěvek od langdon2 » 17 črc 2015, 10:32

Amen 8)

Spatit auto dakymi Armster chujovinami a pod.. chlapci.. ved nemate Favorita :o
Opel Insignia 2,0 Cdti 2010
Opel Astra G 1,4 16V r.v. 1999 ex...
Opel Corsa B 1,2 16V r.v. 1999

Odpovědět