Teče z plastového kohoutu

Odpovědět
Randy
Příspěvky: 12
Registrován: 18 čer 2016, 20:47

Teče z plastového kohoutu

Příspěvek od Randy » 01 črc 2016, 21:06

Ahoj, prosím o nějaký rychlý nápad co s tím, dojel jsem z práce a kouknu pod auto a kape mi tam voda, hadice jsem všechny zkontroloval. Pak jsem narazil na ten kohout v motorovém prostoru co se oddělává když se mění ventil topení když netopí ( to jsem shodou okolností spravoval před týdnem) V autě žádná voda že by O kroužky netěsnily, leda že by se voda z netěsnosti postupně zachycovala v tom spodním deklu pod radiátorem ? a pak by vytékala tím kohoutem ? Jo a šroubovákem jsem z toho kohoutku vytahoval i lístky. Tak mě napadá nemá to co dělat s kabinovým filtrem ? že by byl moc zacpaný a nějaký lupení se bůhví jak dostalo tam někam ? že by netěsnily kroužky? vůbec se mi nechce to zas rozdělávat... :( Kupodivu vůbec nepozoruji v žádný nádobce žádný únik. Nebo to má něco společného s klimou ? Ta voda je bez zápachu. Prosím o radu..

Reklama
 

Uživatelský avatar
zdena
Příspěvky: 387
Registrován: 31 srp 2010, 17:12
Bydliště: Pacov / Jindřichův Hradec

Re: Teče z plastového kohoutu

Příspěvek od zdena » 01 črc 2016, 23:03

Vyčistit odtok zkondenzované vody z klimy?
Astra G Caravan 98' x16szr

Uživatelský avatar
COBEIN
Příspěvky: 4259
Registrován: 02 bře 2006, 19:22
Bydliště: Troppau- Sudetenstadt

Re: Teče z plastového kohoutu

Příspěvek od COBEIN » 02 črc 2016, 00:35

Klima a její současti se při jejím používání orosí a když auto stojí tak ta voda kape na zem. Když jedeš je to to samé, jenomže to nezjistíš. My máme na vrátnici taky klimatizaci a od bedny na zdi venku vede k zemi plastová trubka a z ní v horku vytéká taky voda.
ASTRA LA VISTA

Odpovědět