Stránka 1 z 1
					
				Čidlo na  teplotu
				Napsal: 28 zář 2008, 15:59
				od Zdenda-1.6 8V (55kw)
				Zdar všichni  
Někdy se mi rosvítí  kontrolka chlazení ,ale ještě sem nepřišel na to při jaký příležitosti  ,ale teplota je v pohodě.Jen ta kontrolka zlobí.Máte s tím někdo zkušenost ? 
Díky za radu  

 
			 
			
					
				
				Napsal: 29 zář 2008, 12:41
				od vasekpetr1
				Zkontroluj si větráky, jestli se ti volně točí, jestli nemáš bordel ve svorkovnici větráků (už to tu taky bylo), dostatek kapaliny předpokládám. Ale pokud máš v okolí nějakého slušného automechanika s diagnostikou, tak ti to za dvě až tři stovky řekne úplně přesně, co tam máš za problém. A nejen tento problém, třeba jich máš víc i na motoru, co ty víš, kolik chyb máš uložených v paměti. 
 
Mně osobně se rozsvítila porucha chlazení, když mně v servisu zapomněli zapojit čidlo teploty chladící kapaliny (zezadu u altíku). Ale to se mně rozběhly oba větráky naplno a motor nedržel volnoběh.