Je to `98, klima, manuální převodovka, mlhovky, originál rádio (jen kazeťák

No uvidíme, jaké radosti mi přinese.

[http://img124.imageshack.us/img124/6619/auf1.jpg][/img]
No mě taky prodejce při koupi řekl, že to bylo lehece ťuknuté na masku....pjotr píše:Byla lehce buchnutá na přední blatník, to prodejce netajil.
Brruno1 píše:No barva pěkná výbava taky dobrá, ale ten motor tě začne srát uvidíš, není to motor pro těžký auto!! Kolik jsi dal?? Jestli se můžu zeptat??
tak se vám za tuto chybu která se stává maximálně 1 za 10 let omlovámpjotr píše:Nemám to na závodění. Kdybych chtěl závodit, neberu kombíka. Tak snad ten X16SZR stačí. Neni to tajný, dal jsem za to 139000,-
Zitra to bude 2X za deset letmanli2 píše:tak se vám za tuto chybu která se stává maximálně 1 za 10 let omlovám![]()
![]()
Naše další fóra: | opel-astra-h.cz | astra-j.cz | opel-forum.cz | chevroletclub.cz | hyundaiclub.net | club-fiat.com | kia-club.net | suzuki-forum.cz |