Výměna autoradia - demontage

Vše o zapojení repro, radia atd..
Odpovědět
pupo
Příspěvky: 25
Registrován: 31 bře 2006, 09:47
Bydliště: BA-SK
Kontaktovat uživatele:

Výměna autoradia - demontage

Příspěvek od pupo » 31 bře 2006, 13:48

Neviem, ci sa to tu uz riesilo, ale mam v aute CDR500, a rozhodol som sa ho vymenit za mp3 radio..
Par krat uz som na inych autach menil radio, ale tento skvost nie a nie vybrat.. :cry:
Takze radsej si necham poradit, nez by som rozoberal palubku apod.. :?
dik

Reklama
 

voyo
Příspěvky: 40
Registrován: 31 led 2006, 10:05
Bydliště: BA / SK
Kontaktovat uživatele:

radio

Příspěvek od voyo » 31 bře 2006, 15:37

kupim to radio :) a pridem si ho aj sam vybrat :) za kolko by si ho strelil?
Astra G Comfort Z14XE

pupo
Příspěvky: 25
Registrován: 31 bře 2006, 09:47
Bydliště: BA-SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pupo » 31 bře 2006, 15:49

Dik za ponuku, ale planujem ho hodit segre do auta 8)
ak sa mi ho teda podari aj vybrat :?

pupo
Příspěvky: 25
Registrován: 31 bře 2006, 09:47
Bydliště: BA-SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pupo » 31 bře 2006, 16:41

tak som sa trosku popozeral na nete, a nasiel som asi toto --> http://www.ice.dndservices.co.uk/shop_s ... 71eee4cf53
takze uz len splasit niekde tie mini imbusaky a hotofka :wink: 8)

M&R
Příspěvky: 444
Registrován: 20 bře 2006, 21:53
Bydliště: Liberec

Příspěvek od M&R » 31 bře 2006, 17:43

No je to naprosto jednoduchý. Vytočíš ty čtyři malinký imbusy, co kryjí dírky (jinou funkci než okrasnou nemaj) a pak už potřebuješ jen 4 kousky svářecího drátu. Ty zasuneš do tech otvorů po šroubkách (drát jen min. menší než je otvor) až to jakoby cvakne. Potom dráty malinko napruž směrem k sobě a rádio normálně vytáhneš. :D
:arrow: Doporučuju hned po vytažení rádia namontovat zpátky ty mini imbus šroubky, aby jsi je pak nemusel po celém autě hledat. Když by jsi ho dával zpátky, jen nasuneš až po zacvaknutí. :D :D
Astra G 2000 X14XE 1.4 16V edition 100

pupo
Příspěvky: 25
Registrován: 31 bře 2006, 09:47
Bydliště: BA-SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pupo » 02 dub 2006, 19:15

Tak som sa s tym trosku babral, tie male imbusky vytiahol, a nasiel som v garazi klince, ktore boli presne ako si vravel iba o nieco mensie ako tie dierky v radiu.. Zasunul som ich tam, cvaklo to, napruzil som a .. prd :? mohol som s tym lomcovat ako som chcel, no to radio je tam proste jak prilepene :twisted:
po asi 20 minutach som to vzdal, nechal to radio na mieste a pozbieral vsetky stare old-school CD (tak asi 3 obaly:cca 60 kusov)..
Je to dost opruz furt menit CD a nemat tam mp3, ale zas na druhej strane, origo s ovladanim je origo.. :wink:
Opel Astra G, kombi, X20DTL,

Uživatelský avatar
Marky
Příspěvky: 1821
Registrován: 13 bře 2006, 17:39
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Marky » 02 dub 2006, 19:56

pupo píše:Tak som sa s tym trosku babral, tie male imbusky vytiahol, a nasiel som v garazi klince, ktore boli presne ako si vravel iba o nieco mensie ako tie dierky v radiu.. Zasunul som ich tam, cvaklo to, napruzil som a .. prd :? mohol som s tym lomcovat ako som chcel, no to radio je tam proste jak prilepene :twisted:
po asi 20 minutach som to vzdal, nechal to radio na mieste a pozbieral vsetky stare old-school CD (tak asi 3 obaly:cca 60 kusov)..
Je to dost opruz furt menit CD a nemat tam mp3, ale zas na druhej strane, origo s ovladanim je origo.. :wink:
A co tam nechat to origos radio a MP3 pripojit pres http://www.aamobilmarket.cz/store/goods ... sID=103719 . Za ty prachy nemusis menit radio ani resit vstup u CDR500 a pripojis k nemu jakykoliv MP3 (nejlepe hdd) prehravac a zustane Ti original ovladani na volantu :D .

pupo
Příspěvky: 25
Registrován: 31 bře 2006, 09:47
Bydliště: BA-SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pupo » 02 dub 2006, 20:22

tak toto vidim prvy krat.. :shock:
zaujimava cena kazdopadne.. :wink: chcelo by to mozno trosku upravit to napajanie, nech sa to nevala niekde len tak po aute zapojene do zapalovaca, ale inak v poho riesenie 8) len by som sa mozno trochu bal kvality toho signalu..
uz mi len ostava 1 drobnost --> mam doma SONY mp3, s CD menicom a je mi uplne na xxx :evil:
Opel Astra G, kombi, X20DTL,

Uživatelský avatar
Marky
Příspěvky: 1821
Registrován: 13 bře 2006, 17:39
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Marky » 02 dub 2006, 21:05

pupo píše:tak toto vidim prvy krat.. :shock:
zaujimava cena kazdopadne.. :wink: chcelo by to mozno trosku upravit to napajanie, nech sa to nevala niekde len tak po aute zapojene do zapalovaca, ale inak v poho riesenie 8) len by som sa mozno trochu bal kvality toho signalu..
uz mi len ostava 1 drobnost --> mam doma SONY mp3, s CD menicom a je mi uplne na xxx :evil:
Kvalita by mela byt na urovni FM radia, takze zalezi na kazdem jestli mu to vyhovuje nebo ne. Samozrejme by to chtelo zabudovat nekam do pristrojovky a vyvest si jen 3,5 jack na pripojeni. Jinak existuji i jine drazsi, kde si muzes sam volit kmitocet na kterem to vysila. Jen preventivne chci upozornit, ze se to nesmi pouzivat v Evrope (hlavne ze se to ostosest prodava), ale vzhledem k malemu dosahu bych se toho nebal.

M&R
Příspěvky: 444
Registrován: 20 bře 2006, 21:53
Bydliště: Liberec

Příspěvek od M&R » 03 dub 2006, 07:38

pupo píše:Tak som sa s tym trosku babral, tie male imbusky vytiahol, a nasiel som v garazi klince, ktore boli presne ako si vravel iba o nieco mensie ako tie dierky v radiu.. Zasunul som ich tam, cvaklo to, napruzil som a .. prd :? mohol som s tym lomcovat ako som chcel, no to radio je tam proste jak prilepene :twisted:
po asi 20 minutach som to vzdal, nechal to radio na mieste a pozbieral vsetky stare old-school CD (tak asi 3 obaly:cca 60 kusov)..
Je to dost opruz furt menit CD a nemat tam mp3, ale zas na druhej strane, origo s ovladanim je origo.. :wink:
Tak Ti nezacvakly všechny čtyři. Ale nějaký zůstal držet. Když jsem ho vyndával poprvý, taky se mi to podle až na asi čtvrtý pokus. Jinak to musí jít. Už jsem tady dokonce někde četl, že yanek to dělal hřebíkama. :D
Astra G 2000 X14XE 1.4 16V edition 100

pupo
Příspěvky: 25
Registrován: 31 bře 2006, 09:47
Bydliště: BA-SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pupo » 03 dub 2006, 09:29

No ja som sa nechal inspirovat, a robil som to s klincami 8) Tak teda skusim este zabojovat, hadam to na druhy pokus vyjde :wink:
Opel Astra G, kombi, X20DTL,

Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 8053
Registrován: 25 led 2006, 12:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vojta » 03 dub 2006, 09:41

doporučuju vymontovat přihrádku před spolujezdcem a na rádio zezadu zatlačit
Zprávy prosím pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

Uživatelský avatar
AstraMan
Moderátor
Příspěvky: 7876
Registrován: 06 dub 2006, 20:07
Bydliště: Kolín

Příspěvek od AstraMan » 13 dub 2006, 21:06

M&R píše:No je to naprosto jednoduchý. Vytočíš ty čtyři malinký imbusy, co kryjí dírky (jinou funkci než okrasnou nemaj) a pak už potřebuješ jen 4 kousky svářecího drátu. Ty zasuneš do tech otvorů po šroubkách (drát jen min. menší než je otvor) až to jakoby cvakne. Potom dráty malinko napruž směrem k sobě a rádio normálně vytáhneš. :D
:arrow: Doporučuju hned po vytažení rádia namontovat zpátky ty mini imbus šroubky, aby jsi je pak nemusel po celém autě hledat. Když by jsi ho dával zpátky, jen nasuneš až po zacvaknutí. :D :D
Tak teď už vím, jak na to... Dnes jsem se pokoušel vyndat autorádio a bohužel jsem jen dospěl k vytočení tech imbusů :( . Tak jsem projel na foru skoro všechny rubriky, ale bohužel jsem se nejuknul na téma Vyberanie autoradia, protože jsem předpokládal, že se zde bude jen psát o hodnocení autorádií. Pak jsem založil téma výměna autorádia. Hned se mi ozval G.T.X a manli2, že je to v téo rubrice....

Takže chci poděkovat G.T.X a manli2, že mě hned upozornili na to, že je to v této rubrice. Zároveň se vám všem omlouvám, že jsem založil nové téma úplně zbytečně jen kvůli mé neschopnosti.
My new car ( Opel Meriva A ) :arrow: AstraMan's blue scorpion - Z17DTH, 5DV.
My ex-car ( Opel Astra G ) :arrow: AstraMan's silver dragon - X20DTL, 5DV.
My motto :arrow: Činy jsou více, než slova !!!

G.T.X
Příspěvky: 66
Registrován: 25 led 2006, 20:38

Příspěvek od G.T.X » 13 dub 2006, 21:53

:lol: 4 SyncMaster
:D hlavně, že si ho vyndal :idea:
Opel Astra G, 99, 4 dv., X16XEL

Uživatelský avatar
Princ William
Příspěvky: 4074
Registrován: 26 led 2006, 10:50
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od Princ William » 04 kvě 2006, 10:02

zdar vsichni. zajimalo by me ke ktremu radiu (myslim orig opel) jde treba pripojit changer nebo tak nak. chci to aby to slapalo s displayem a ovladanim na volante. napiste orientacni cenu. (samostatne radio chci na cd)
Opel Astra G, 3DV, edice 100, 2/2000, X18XE1, polarmeerblau, kůže, 109.660 - 198.360 km PRODÁNO

Odpovědět