Nová značka na přání.....

Co se jinam nehodí pište sem
Uživatelský avatar
COBEIN
Příspěvky: 4259
Registrován: 02 bře 2006, 19:22
Bydliště: Troppau- Sudetenstadt

Re: Nová značka na přání.....

Příspěvek od COBEIN » 09 úno 2016, 11:56

Pokud je to tak jak napsal Manli2, tak na to seru :o . Trochu drahá investice na to aby mi nějaký poberta jen tak ze srandy chtěl udělat úlet. Když jsem Concordii II parkoval doma nebo na firmě, tak to nešlo, teď když parkuju volně na ulicích tak to jde ale za pitomých podmínek. Hold smůla, ČR od Cobeina 10 tisíc nedostane!
ASTRA LA VISTA

Reklama
 

Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 8053
Registrován: 25 led 2006, 12:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová značka na přání.....

Příspěvek od Vojta » 09 úno 2016, 19:22

stálo by to za úvahu kdyby to nebylo tak kreténsky omezený...ale to je hold čr, nějakej debil od pčr řekne že nepozná rozdíl mezi Q, G, 0 a O a hned se to nesmí použít, přitom v německu s tim problém neni...to samý počet znaků, co to je za kokotinu že mam mít 3+5 znaků? jakou to má logiku? proč nemůžu mít značku "OPC" když v německu to opět neni problém... jo sory já zapomněl, v německu stojí značka na přání asi 20 eur a můžu jí ztratit 10x :x
Zprávy prosím pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

HerryCZ
Příspěvky: 3041
Registrován: 03 bře 2009, 20:57
Bydliště: Frydek-Mistek
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová značka na přání.....

Příspěvek od HerryCZ » 09 úno 2016, 19:31

Dneska jsem se bavil s mamou a jestli jsem to spravne pochopil, tak jsou to opravdu cu*raci. Njn bananova ceska republika.

Takze treti znacka ma na miste pro nalepky (STK) hvezdicky, takze nelze pouzit jako nahradu. Pokud si udelam znacku na prani a nejaky zavistivec mi je dnu ukrade uz ji nikdy nedostanu a musim si nechat pridelit nove a nelze si nechat vyrobit tu samou, protoze uz je vyblokovana.
Obrázek

Obrázek

Opel Zafira 1,8 92kW (Z18XE) 2000 Edition-Obyvak na uteku
Skoda 100 (722)-Muj stary dobry verny pritel na ktereho nedam dopustit
Skoda Fabia Combi 1,4MPi-S ni uz to neni tak squleee jako s S100

Uživatelský avatar
COBEIN
Příspěvky: 4259
Registrován: 02 bře 2006, 19:22
Bydliště: Troppau- Sudetenstadt

Re: Nová značka na přání.....

Příspěvek od COBEIN » 10 úno 2016, 17:23

audi 001.jpg
Asi se tady máme ještě pořád co učit! Nejdřív dlouhá léta nešlo takovou značku vůbec mít- výmluvy na legislativu, a teď to sice jde, ale za to je to celé nedořešené! :o Vykašlu se na to, snad jim časem dojde to, že ten momentální nezájem udělali tím, že to po dlouhých letech je systém zase "nedotažený do konce!"
ASTRA LA VISTA

Uživatelský avatar
COBEIN
Příspěvky: 4259
Registrován: 02 bře 2006, 19:22
Bydliště: Troppau- Sudetenstadt

Re: Nová značka na přání.....

Příspěvek od COBEIN » 22 pro 2017, 22:10

manli2 píše:3. značka bude stát i u značky na přání 600... a pozor ta 3. značka bude trochu jiná než ty dvě normální... to aby nešla použít pokud jednu člověk ztratí....
Vojta má pravdu, vyděl jsem značky na přání a tu třetí na nosič kol měl taky jen s tím rozdílem že ta měla v místě kde se lepí STK a kdysi i ME vytlačené černé hvězdy. Stejným způsobem jak máme všichny vytlačené čísla a znaky tak tam měl hvězdičky.
ASTRA LA VISTA

Uživatelský avatar
Marťasek
Příspěvky: 3442
Registrován: 18 zář 2011, 08:30
Bydliště: Prostějov (TIR)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová značka na přání.....

Příspěvek od Marťasek » 23 pro 2017, 07:58

COBEIN píše:tu třetí na nosič kol měl taky jen s tím rozdílem že ta měla v místě kde se lepí STK a kdysi i ME vytlačené černé hvězdy. Stejným způsobem jak máme všichny vytlačené čísla a znaky tak tam měl hvězdičky.
tak to je snad jasné - tohle je prostě legální 3 značka pro ty nosiče na auta - protože jakmile tě chytí znalej policajt s obyč ofocenou nadej bože jinak "namalovanou či vyrobenou" spztkou je to rovnou dle nové ho silničního zákona již trestný čin :-) ¨

Máš tedy dvě legální možnosti při jízdě s nosičem kol

1, předělat spzetku zezadu auta na nosič
2, nechat si za poplatek samozřejmě vyrobit na úřadě 3 spzetku.
Marťaskova Šmoulinka Z18XE - https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?f=24&t=21991&p=372504#p372504

HerryCZ
Příspěvky: 3041
Registrován: 03 bře 2009, 20:57
Bydliště: Frydek-Mistek
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová značka na přání.....

Příspěvek od HerryCZ » 23 pro 2017, 09:46

Marťasek píše:
COBEIN píše:tu třetí na nosič kol měl taky jen s tím rozdílem že ta měla v místě kde se lepí STK a kdysi i ME vytlačené černé hvězdy. Stejným způsobem jak máme všichny vytlačené čísla a znaky tak tam měl hvězdičky.
tak to je snad jasné - tohle je prostě legální 3 značka pro ty nosiče na auta - protože jakmile tě chytí znalej policajt s obyč ofocenou nadej bože jinak "namalovanou či vyrobenou" spztkou je to rovnou dle nové ho silničního zákona již trestný čin :-) ¨

Máš tedy dvě legální možnosti při jízdě s nosičem kol

1, předělat spzetku zezadu auta na nosič
2, nechat si za poplatek samozřejmě vyrobit na úřadě 3 spzetku.

Moznost 1) neni taky dle zakona spravne.
Obrázek

Obrázek

Opel Zafira 1,8 92kW (Z18XE) 2000 Edition-Obyvak na uteku
Skoda 100 (722)-Muj stary dobry verny pritel na ktereho nedam dopustit
Skoda Fabia Combi 1,4MPi-S ni uz to neni tak squleee jako s S100

Uživatelský avatar
Luboš X17DTL
Příspěvky: 2216
Registrován: 03 črc 2007, 20:51
Bydliště: Slatina(NJ)

Re: Nová značka na přání.....

Příspěvek od Luboš X17DTL » 23 pro 2017, 11:13

HerryCZ píše:
Marťasek píše:
COBEIN píše:tu třetí na nosič kol měl taky jen s tím rozdílem že ta měla v místě kde se lepí STK a kdysi i ME vytlačené černé hvězdy. Stejným způsobem jak máme všichny vytlačené čísla a znaky tak tam měl hvězdičky.
tak to je snad jasné - tohle je prostě legální 3 značka pro ty nosiče na auta - protože jakmile tě chytí znalej policajt s obyč ofocenou nadej bože jinak "namalovanou či vyrobenou" spztkou je to rovnou dle nové ho silničního zákona již trestný čin :-) ¨

Máš tedy dvě legální možnosti při jízdě s nosičem kol

1, předělat spzetku zezadu auta na nosič
2, nechat si za poplatek samozřejmě vyrobit na úřadě 3 spzetku.

Moznost 1) neni taky dle zakona spravne.
:o
Opel Astra F Caravan X17DTL (už má novou majitelku)=>
Astra G Caravan 1,7 DTi (na to se už jen dívám)=>
něco malého černého patří ženě a já nemám nic:-(
https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?t=10583

HerryCZ
Příspěvky: 3041
Registrován: 03 bře 2009, 20:57
Bydliště: Frydek-Mistek
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová značka na přání.....

Příspěvek od HerryCZ » 23 pro 2017, 11:33

Vyvracet vam to nebudu. Nicmene RZ s nalepkou STK ma byt na vozidle, nikoliv na nosici.

Na druhou stranu, kdyz vidim jak kazdy na vse jebe a policajti v podstate nic nedelaji/nepokutuji, krom rychlosti a v centrech vetsich mest parkovani.
Obrázek

Obrázek

Opel Zafira 1,8 92kW (Z18XE) 2000 Edition-Obyvak na uteku
Skoda 100 (722)-Muj stary dobry verny pritel na ktereho nedam dopustit
Skoda Fabia Combi 1,4MPi-S ni uz to neni tak squleee jako s S100

Uživatelský avatar
Marťasek
Příspěvky: 3442
Registrován: 18 zář 2011, 08:30
Bydliště: Prostějov (TIR)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová značka na přání.....

Příspěvek od Marťasek » 23 pro 2017, 11:48

Pokud je nosič pevně spojen s vozidlem můžeš spz přemístit. Ptal jsem se na to při školení řidičů a i na pčr.

Každopádně nejsprávnější je samozřejmě třetí spzetka 8)
Marťaskova Šmoulinka Z18XE - https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?f=24&t=21991&p=372504#p372504

HerryCZ
Příspěvky: 3041
Registrován: 03 bře 2009, 20:57
Bydliště: Frydek-Mistek
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová značka na přání.....

Příspěvek od HerryCZ » 23 pro 2017, 12:04

Nejhrosi na tom je, ze vyklad je nejednoznacny.

Jak rikas nosic je pevne spojen, ale neni vozidlo. Zatimco jeden ti rekl to co jsi psal jiny rekne, ze nosic neni vozidlo. Oboji vyklady jsem mel tu cest slyset od PCR a techniku na dopravnim inspektoratu. A to vicekrat. Sami dopravaci v tom taky nemaji jasno. Na druhou stranu PCR sere na horsi veci nez je nosic na kola, takze sance na pokutu nulova.

EDIT: Ja mam treti znacku a je klid. Nechapu proc ma nekdo furt nejake tendence cokoliv delat jinak.
Naposledy upravil(a) HerryCZ dne 23 pro 2017, 12:05, celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Obrázek

Opel Zafira 1,8 92kW (Z18XE) 2000 Edition-Obyvak na uteku
Skoda 100 (722)-Muj stary dobry verny pritel na ktereho nedam dopustit
Skoda Fabia Combi 1,4MPi-S ni uz to neni tak squleee jako s S100

Uživatelský avatar
Marťasek
Příspěvky: 3442
Registrován: 18 zář 2011, 08:30
Bydliště: Prostějov (TIR)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová značka na přání.....

Příspěvek od Marťasek » 23 pro 2017, 12:05

jj přesně. 8)
Marťaskova Šmoulinka Z18XE - https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?f=24&t=21991&p=372504#p372504

Uživatelský avatar
COBEIN
Příspěvky: 4259
Registrován: 02 bře 2006, 19:22
Bydliště: Troppau- Sudetenstadt

Re: Nová značka na přání.....

Příspěvek od COBEIN » 23 pro 2017, 14:56

Já namám třetí RZ a ani nosič kol. Jen jsem napsal že už jsem viděl tu třetí značku v reálu a jak vypadá. Možná, ale opravdu jen možná budu ten nosič kol mít a třetí značku řešit nebudu protože v případě že pojedu i s kolem někam sportovat, tak si dám tu práci a RZ sundám z auta.
Kousek za městem je Fy. Vienczek a ta ty nosiče vyrábí vč.certifikátu pro použití v běžném silničním provozu, no a já jsem se seznámil s otcem majitele této firmy no ten mi svůj nosič který už nepoužívá nabídl na odkup. Je téměř nový, ale myslím si že na to mé max.2x roční vyjetí i s kolem někam mimo město je to zbytečná invastice.
V první řadě musím vyřešit problém v elektroinstalaci k tažnému a pak budu řešit nějaké nosiče a pod.
ASTRA LA VISTA

Uživatelský avatar
Luboš X17DTL
Příspěvky: 2216
Registrován: 03 črc 2007, 20:51
Bydliště: Slatina(NJ)

Re: Nová značka na přání.....

Příspěvek od Luboš X17DTL » 23 pro 2017, 18:38

HerryCZ píše:Nejhrosi na tom je, ze vyklad je nejednoznacny.

Jak rikas nosic je pevne spojen, ale neni vozidlo. Zatimco jeden ti rekl to co jsi psal jiny rekne, ze nosic neni vozidlo. Oboji vyklady jsem mel tu cest slyset od PCR a techniku na dopravnim inspektoratu. A to vicekrat. Sami dopravaci v tom taky nemaji jasno. Na druhou stranu PCR sere na horsi veci nez je nosic na kola, takze sance na pokutu nulova.

EDIT: Ja mam treti znacku a je klid. Nechapu proc ma nekdo furt nejake tendence cokoliv delat jinak.
Třeba proto, že mi ji nechce zaměstnavatel pořídit. Chodím, jako Marťasek, na školení profesní způsobilosti a tam to do nás nahustili. Pokud to tak nebude a dostanu pokutu, omlátím mu ji o hlavu. Dělá nám zástupce i pro jednání s úřady, vč. zastupování v přestupkovém řízení.
edit:
Výcuc ze stránek města HK

Praktická upozornění:
Pořizovat si tabulku s registrační značkou k umístění na nosné zařízení připojitelné k silničnímu vozidlu (nosič kol) není povinné - stále platí dosavadní možnost umístit na nosič kol zadní tabulku registrační značky z vozidla, ke kterému je nosič kol namontován. Pořízení tabulky registrační značky k umístění na nosič kol je pouze komfortnější uživatelskou možností místo přehazování zadní tabulky registrační značky z vozidla na nosič kol a zpět. Na vozidle není možné používat nehomologované plastové či jiné napodobeniny tabulky registrační značky, nabízené některými prodejci nosičů kol.
Opel Astra F Caravan X17DTL (už má novou majitelku)=>
Astra G Caravan 1,7 DTi (na to se už jen dívám)=>
něco malého černého patří ženě a já nemám nic:-(
https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?t=10583

Odpovědět