ovládání vnitřní cirkulace

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...
Odpovědět
Hladena
Příspěvky: 2
Registrován: 23 bře 2010, 21:59

ovládání vnitřní cirkulace

Příspěvek od Hladena »

Ahoj všichni.
Chtěl jsem se zeptat jesli nevíte někdo přesně, jak fungule modul na ovládání vnitřní cirkulace. Už jsem se tu dočetl, kde je to ukryto a že se to dá sehnat za 9000,- což je diocela dost peněz.
Mě totiž nefungovala klapka cirkulace kvůli zaseklému motorku. Rozebral jsem ovládání, motorek měl vůle na hřídelce a prostě se to sekalo. Kamarád mi tam dal motorek (který by tam prý mohl být), ale ouha :o , udělalo mi to rychlý pohyb nahoru, dolu a bylo po legraci. Pak jsem se dozvěděl, že mi tam dal úplně jiný motorek s jinými hodnotami. No nic. Kontrolka přestala svítit a po zkoušce měřákem už do přívodního kabelu k servu elektrika nejde. Měl jsem vše rozebrané až pomalu na tišťák, ale s elektrikářem jsme na to nepřišli. V modulu jedno relé, pár diod a odporů. Fakt nevím.
Nevíte prosím někdo co by se kde mohlo stát? Nechce se mi kupovat celý modul, nekradu :wink: .
Díky Roman
Reklama
 

Uživatelský avatar
Phrz
Příspěvky: 1306
Registrován: 17 srp 2007, 09:13
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: ovládání vnitřní cirkulace

Příspěvek od Phrz »

nejjednodussi reseni je to odpojit a nechat klapku v poloze zavreno

funguje to na principu, ze do motorku jde stale proud a pri stisknuti tlacitka se to otoci a jede na druhou stranu, klapku otevre/zavre, v motorku je stale proud a driv nebo pozdeji se unavi, ted jsi ho sice rozchodil ale za par dnu by ti chcip znova.

novy modul z oplu kupovat cenu nema a neverim ze by stal 9tis, kup pouzitej a uprav si ho jako tady hoši

http://astra-g.cz/forum/viewtopic.php?f ... &start=360
bývalé: Astra G Comfort 1.4 https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?f=47&t=25151
nyní: Corsa D Sport 1.4T https://corsaclub.cz/viewtopic.php?f=9&t=9676
nyní: Astra J Cosmo 1.6T SIDI https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?f=17&t=378&p=3258#p3258
Hladena
Příspěvky: 2
Registrován: 23 bře 2010, 21:59

Re: ovládání vnitřní cirkulace

Příspěvek od Hladena »

Děkuji za rady, myslel jsem si úplně to samý. Jinak toto jsou super stránky a jsem rád, že se najde někdo, kdo poradí 8) .
Dík Roman
Odpovědět