Nová řada SPZ

Odkazy nejen na astru g
Odpovědět
Uživatelský avatar
HonzP
Příspěvky: 1101
Registrován: 08 dub 2009, 13:54
Bydliště: Praha, Písek

Re: Nová řada SPZ

Příspěvek od HonzP » 30 lis 2009, 13:59

Majesty: Myslel jsem to tak, že když někdo má prachy, tak je fajn, když má možnost je utratit a zase do rozpočtu vrátit... Neoslovuje tě to, nemáš zájem, fajn, dostaneš normální, chceš něco extra, můžeš si připlatit, nikdo tě nenutí :wink:


Peníze za RZ na přání nepochybně v rozpočtu skončí... co se s nima bude dít potom, to je zase jiná kapitola (grrrr). Normální RZ stojí tuším dvě stovky poplatek.
V Rakousku je z těhle RZ vytvořen fond na rozvoj dálniční sítě, to je sympatičtější než to naše přidělování..

Známý mi může zařídit jakou značku budu chtít (pražskou), všechno je to o dobrém slovu, jak říká, a kdyžtak si chvíli počkat... Pálky, co tady nedávnu uváděl tuším radim.dj mi přišly mimo mísu, ale když si úředník najde hejla, proč ne...
Mimochodem, třeba na porschi 1A9 0911 je libová a má nápad, na mercedesu 0000 působí trapně, taky to něco napoví o majiteli.
Astra H 1,9CDTI caravan
Astra G Z16XE caravan
Fabia 1,2 HTP - služební
Omega A C24NE caravan
Omega A C20NE

Reklama
 

Uživatelský avatar
Nosound89
Příspěvky: 885
Registrován: 22 dub 2009, 08:34
Bydliště: kousek od Frýdku-Místku
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová řada SPZ

Příspěvek od Nosound89 » 30 lis 2009, 17:48

tak pokud si tu značku budeš moct nechat a mít ji na každém svém dalším novém autě tak si myslím, že si ji hodně lidí koupí... pokud by si každý rok s novým autem museli kupovat i jinou značku za dalších 10-15 litru to by si asi každý rozmyslel
už HONDA civic VTEC

Uživatelský avatar
Mike.S
Příspěvky: 8169
Registrován: 28 zář 2007, 13:15
Bydliště: Slovácko - Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová řada SPZ

Příspěvek od Mike.S » 30 lis 2009, 19:56

Majesty píše:Kdyby tak skončila v rozpočtu. Koukni co se platí za dálnice a kam ty prachy jdou? Pořád jsme v mínusu. Navíc za normální značku taky platíš. Kolikrát za život jsi dostal spz takovou jakou chceš, když za ni platíš? Nikdy, to bys musel chodit s obálkou a platit trochu víc. Takže opět pro movité, slušný pracující člověk nemá šanci. Zkrátka můj názor.
nejen Tvůj názor . . . :twisted:
Old cars:
Škoda 120L
Škoda Felicia Combi LXi

Actual car:
..........Holden Zafira|1.8 16V|Z18XE|by Mike.S.........

Uživatelský avatar
pitbull3
Příspěvky: 250
Registrován: 08 črc 2009, 23:10
Bydliště: Brno

Re: Nová řada SPZ

Příspěvek od pitbull3 » 30 lis 2009, 21:28

Souhlasím s Majestym. Ta r.z. nebude stát tolik, protože tolik bude stát výroba plus marže plus "cena za originalitu". Cena je taková, aby obyč. užívatele přešla chuť si to pořídit. Ta vyjímečná r.z. má říct - " Do mně se neserte, já na to mám, stejně je to marný, obvyklý pravidla pro mně neplatí". A není pravda, jak se v tom článku píše, že Policie na to nebude brát zřetel. Bude a když ne polda, tak určitě krysa na odb. dopravy. Proto to tak je a tak to bude. Vím to, neptejte se jak... Hold se novodobí gubernátoři snaží oddělit zrno od plev. A my jsme ty plevy. žádný padni komu padni. A toto je k tomu nástroj jak dělanej. Třeba mně zabte, ale toto si myslím a vím.
Zafira 1,8 16V Elegance, modrá, 2000 ex
VW Golf IV 1,4 16V - slabota - ex
Ford Focus 1,6 16V Zetec, ocean blue ex
Opel Zafira 1,8 16V stříbrná, 1999

Majesty
Příspěvky: 2642
Registrován: 03 zář 2008, 09:15
Bydliště: Metropole Libouň (na dohled Blaník)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová řada SPZ

Příspěvek od Majesty » 30 lis 2009, 21:33

8) No přesně. Zkrátka jen další z Kocourkovských vrtochů.....
Opel Vectra C Caravan 1.9 CDTI
EX The Golden Queen of Majesty --> EVOLUCE (str.21)
Obrázek Obrázek O nás
http://cardigan-bedwyr.blogspot.com/

Uživatelský avatar
HonzP
Příspěvky: 1101
Registrován: 08 dub 2009, 13:54
Bydliště: Praha, Písek

Re: Nová řada SPZ

Příspěvek od HonzP » 01 pro 2009, 09:57

Je zajímavé, když něco funguje jinde (Rakousko, Británie) a u nás se to zavádí, tak to hodně lidí popisuje jako manýry.. V jiných vláknech se píše, jaké úplatky jsou za "hezké" RZ - všichni jsou klidní, ale jak chce stát udělat to nejjednodušší - legalizovat - tak je to hned oddělování, segregace... Hodně lidí by si to pořídilo (pokud to bude přenosné na další auta, vážně o tom uvažuju), prostě si kupuju to, co se mi líbí a stát má poskytnout prostředí a pravidla, a ne kecat do toho, co se rozhodnu udělat. A čím víc toho MOHU udělat, ale NEMUSÍM, tím víc se posunujeme k těm civilizovanějším státům... 8)


ufff to jsem se rozvášnil
jinak to, jak s penězma termiti hospodaří, je jiná kapitola
Astra H 1,9CDTI caravan
Astra G Z16XE caravan
Fabia 1,2 HTP - služební
Omega A C24NE caravan
Omega A C20NE

Salám
Příspěvky: 1568
Registrován: 26 čer 2006, 14:56
Bydliště: Ostrava

Re: Nová řada SPZ

Příspěvek od Salám » 01 pro 2009, 10:16

Naprostý souhlas-pokud bude značka přenositelná, nevidím důvod proč si nepřiplatit. 8)
Někdo dá desítku za super spojler či kola a někdo to vrazí do registrační značky kterou chce..nevím proč by to mělo být jenom pro bohaté-buď chcu něco navíc, tak si to zaplatím, akdyž ne, tak jsem zticha a houpu nohama (toto by mělo platit obecně např.i ve zdravotnictví, ale to už jsme zase někde jinde) :wink:

Uživatelský avatar
pitbull3
Příspěvky: 250
Registrován: 08 črc 2009, 23:10
Bydliště: Brno

Re: Nová řada SPZ

Příspěvek od pitbull3 » 01 pro 2009, 21:00

Jasně, každej ať si koupí co chce, ale zdravotnictví sem radši nepleť. Mícháš hrušky s jabkama. Třeba budeš jednou v situaci, kdy ti půjde o zdraví a budeš muset solit a solit a nebude na to, pak možna uslyšíš mlč a šoupej nohama. Což ti samo vůbec nepřeju.
Zafira 1,8 16V Elegance, modrá, 2000 ex
VW Golf IV 1,4 16V - slabota - ex
Ford Focus 1,6 16V Zetec, ocean blue ex
Opel Zafira 1,8 16V stříbrná, 1999

Majesty
Příspěvky: 2642
Registrován: 03 zář 2008, 09:15
Bydliště: Metropole Libouň (na dohled Blaník)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová řada SPZ

Příspěvek od Majesty » 01 pro 2009, 22:39

Tady nikdo neřeší to, že chci něco víc než standart, ale to, kolik za to musim zaplatit. Samozřejmě si člověk připlácí kde se dá, když chce něco ve slušný kvalitě, nebo lepší služby. Bohužel je u nás v Kocourkově taková praxe. Tady jde o tu sumu, která se má vydat. Jak už tady psal kolega, je to podle mě určené hlavně k tomu, aby se oddělila určitá sorta lidí a každý hned na první pohled viděl, že tady má co dělat s "někým". Jen by mě docela zajímalo obhájení uvedené částky.
Jinak co se týká zdravotnictví, až někomu zemře někdo blízký jen kvůli tomu, že nemá na dostatečně kvalitní léčbu a vedle na posteli se stejnou nemocí přežije člověk ze sorty boháčů, protože na "TO" má, pak se musím ptát, kde je rovnoprávnost a práva, mě jako občanu, zaručená ústavou? On může žít jen proto, že na to má? Tolik jen přirovnání principu spz a její cena. Tolik můj názor k věci.
Opel Vectra C Caravan 1.9 CDTI
EX The Golden Queen of Majesty --> EVOLUCE (str.21)
Obrázek Obrázek O nás
http://cardigan-bedwyr.blogspot.com/

Uživatelský avatar
pitbull3
Příspěvky: 250
Registrován: 08 črc 2009, 23:10
Bydliště: Brno

Re: Nová řada SPZ

Příspěvek od pitbull3 » 02 pro 2009, 19:57

8) , je vidět, že máš rozum..... 8) .
Zafira 1,8 16V Elegance, modrá, 2000 ex
VW Golf IV 1,4 16V - slabota - ex
Ford Focus 1,6 16V Zetec, ocean blue ex
Opel Zafira 1,8 16V stříbrná, 1999

Uživatelský avatar
HonzP
Příspěvky: 1101
Registrován: 08 dub 2009, 13:54
Bydliště: Praha, Písek

Re: Nová řada SPZ

Příspěvek od HonzP » 05 pro 2009, 19:22

Trošku sklouzáváme, ale jsme v debatní části fóra 8)

Nevím, jestli existuje nějaká dohoda, že "hezké" RZ mají úlevy od policejní kontroly. Nevylučuju to (na písecku dřív fungovala praxe, že cajti a jejich známí měli konec RZ na 00).
Ale právě, že placené spešl RZ by tohle odfiltrovaly, jinak bych dostal od hlídky výhodu i já, co přemejšlím, jestli koupit chleba, nebo o málo dražší rohlík :lol:

Ke zdravotnictví: Standardní základ člověk v ČR dostane vždycky. Ideální je, že za nadstandard se platí... ale co to znamená v praxi: 1) nečerpají se peníze ze společné kasy, prostě si to dotyčný táhne na vlastní triko 2) postupně se uvádějí nové technologie a ty se časem zlevňují.
Nikde na světě nefunguje, že by bez příplatku někdo dostal to nejlepší (Fidela pomineme, OK?).
Nevím o případu, že by někdo exl kvůli nedostatku peněz, spíš jsou problémy s různými alergiemi a nekompatibilitami těla a péče... Tam jo. Ale to je na světě všude.

Spíš nechápu protesty proti poplatkům - všichni lékárníci kvůli nim mají jen pakárnu, ztrátu marží (což je v principu cíl poplatků, takže OK, i když plánovaná úspora byla původně odlišná), díky ušetřeným penězům se mohlo investovat jinde... U nás je problém, že v ničem není směr, jasná koncepce, jeden ruší to, co druhý zavedl..

Oba rodiče pracují ve zdravotnictví celý život, když od nich slyším skutečný dopad někdy veřejně proklamovaných "úspěchů", chce se mi blejt...

Ale zpátky k astrám a jejich nemocem, je to zajímavější (ne, že bych utíkal od debaty, to ne)
Astra H 1,9CDTI caravan
Astra G Z16XE caravan
Fabia 1,2 HTP - služební
Omega A C24NE caravan
Omega A C20NE

new-name
Příspěvky: 2895
Registrován: 14 zář 2008, 20:31
Bydliště: Polná nebo SinCity Žďár
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová řada SPZ

Příspěvek od new-name » 05 pro 2009, 19:31

až se mi tam vejde "new-name" a bude přenosná,dám za ní i tu pálku co chcou
s mojí spotřebou aut jsem už kupoval nějakých 5 párů :| takže přehazovat si jednu by bylo fajné, ikdyž počítám že už zůstanu u aut co vydrží dýl jak rok 8)
Obrázek Obrázek Obrázek

jezdím kObrázek

Uživatelský avatar
HonzP
Příspěvky: 1101
Registrován: 08 dub 2009, 13:54
Bydliště: Praha, Písek

Re: Nová řada SPZ

Příspěvek od HonzP » 05 pro 2009, 20:00

už je stanovená cena? Zatím jsem slyšel nástřely 10 - 15 tisíc, ale nic určitýho
Astra H 1,9CDTI caravan
Astra G Z16XE caravan
Fabia 1,2 HTP - služební
Omega A C24NE caravan
Omega A C20NE

Salám
Příspěvky: 1568
Registrován: 26 čer 2006, 14:56
Bydliště: Ostrava

Re: Nová řada SPZ

Příspěvek od Salám » 06 pro 2009, 14:59

Naprostý souhlas se vším co psal HonzP 8)
Stejně si myslím,že to zase neprojde-ten nápad s vlastními RZ tu je už dlouho a vždycky to jednou za čas jen tak prošumí a pak se to vytratí..
Jo a SALAM bych si tam určitě nedal, to by vypadalo asi dost blbě..ikdyž mi tak všichni říkají :lol: :lol:

Frydex
Příspěvky: 5540
Registrován: 19 pro 2006, 23:37
Bydliště: Ostrava jak Cyp
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová řada SPZ

Příspěvek od Frydex » 06 pro 2009, 17:45

Zatím se neví přesná cena a ani jaký bude mít přesný tvar.
Jetli bude přenosná a nějak do ní nacpu přezdívku, tak do ní jdu..
Moje Astrina 1,7DTi
Obrázek Přišel jsem, viděl jsem, zůstal jsem....
A je vám jasné, že: "Jak to má kola, nebo kozy, tak s tím budou brzo problémy...."

Odpovědět