po malom štrajku zase ide..

Spotřeba, rozvody, termostat, výměna oleje a další rady
Pravidla fóra
Tato kategorie byla zamčena, protože většina z Vás psala do hlavní kategorie i když zde jsou ty podsekce, takže teď už koukejte pořádně do jaké sekce Váš příspěvek patří. Stávající příspěvky budou přesunuty do správných sekcí. Díky Milosh - admin
Zamčeno
nada
Příspěvky: 26
Registrován: 10 led 2007, 12:02
Kontaktovat uživatele:

po malom štrajku zase ide..

Příspěvek od nada » 05 led 2009, 09:29

Pani stala sa mi taka vec. pocas jazdy dolu kopcom teda myslim jazda bez plynu so zaradenym prevodovym stupnom sa rozvietila kontrolka chyby riadiacej jednotky. Samozrejme ze som zastal a zistil ze auto nedrzi otacky. vypol motor, znovu nastartoval , chyba nezmyzla. Skusi som teda ist pretoze mi nic ine nezostalo. Po chvilke vsek hlaska zhasla, motor tiez a uz som nenastartoval. Tak som sa dal teda odtiahnut s tym ze motor nejde nastartovat a nevytlcem si baterku. Skusal som startovat asi desat krat, odpojil aj zapojil baterku a nic. Na druhy den som prisiel k autu s tym ze pojde do opravy a auto nastartovalo... Vobec tomu nerozumiem. Vie mi niekto poradit co sa mohlo stat? zapchate palivo? zla sviecka? tento problem som mal asi pred rokom ale skoncilo to iba klesanim otacok. Po chvilke sa to spravilo. teraz jazdim ako pokadeny a cakam kedy sa to zpakuje :D.. Ma stym niekto skusenost??
no páni splnil som si detsky sen a mam astru:) je to uz staršia dáma 1,4 16V 98...

Reklama
 

Uživatelský avatar
mexxo
Příspěvky: 2388
Registrován: 22 led 2008, 00:46
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Příspěvek od mexxo » 05 led 2009, 10:47

Ak nemáš žiadne iné príznaky poruchy, tak len ťažko tipovať čo to mohlo byť. Príliš veľa možností... Mal si skúsiť diagnostiku, závada by mala byť uložená v pamäti.

nada
Příspěvky: 26
Registrován: 10 led 2007, 12:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nada » 05 led 2009, 11:44

priznaky poruchy ziadne. prosto prislo a odislo teraz mam uz najazdenych nad 100km po incidente a slape ako predtym. Nemohlo to sposobit napriklad nejaky skrat ? nasiel som si teraz vypalenu ziarovku svetlometu. To som si vsak vtedy nevsimol ci sa to stalio vtedy alebo teraz. Ked je nedprud klesa napatie moze z toho zblbnut RJ ??
Inak k tym priznakom by som mozno mohol zaradit slabe cukanie pri istom rozsahu otacok..
Tu diagnostiku by som asi mal skusit..
no páni splnil som si detsky sen a mam astru:) je to uz staršia dáma 1,4 16V 98...

Zamčeno