Svítí žlutá kontrolka motoru

Témata společná pro diesel i benzín a všeobecný pokec kolem motorů
Odpovědět
arnie
Příspěvky: 110
Registrován: 10 led 2008, 16:56
Bydliště: Koprivnice

kjn

Příspěvek od arnie » 16 led 2008, 09:50

No joooo, ale ty mas X14XE, to jsou starsi motory, tak ty to mas v poho, jen ty Z14XE a Z16XE jsou uplne na pytel! Nevim jak to mohli vubec dat do prodeje, kdyz vi ze to ma vyrobni vadu!!! :cry:

Reklama
 

arnie
Příspěvky: 110
Registrován: 10 led 2008, 16:56
Bydliště: Koprivnice

ffvfvfv

Příspěvek od arnie » 16 led 2008, 09:54

A problem je v tom, ze kdyz to chces prodat, tak to prodas, a ted za to prebiras zaruku po dobu trvani 6 mesicu, co si to ode me nekdo koupi. A to abych se modlil, aby se v tom za tech 6 mesicu neco zase nepo... a 6 mesicu je dlouha doba! Kdyz se tomu, kdo to ode me koupi neco pokazi, tak s tim pujde za mnou ze! Z toho mam nejvetsi obavy, ze je to neprodejne!

Uživatelský avatar
burčak
Příspěvky: 172
Registrován: 25 črc 2007, 13:33
Bydliště: Brno

Příspěvek od burčak » 16 led 2008, 09:56

to máš pravdu s tím prodejem je to na h... :( snad jedině přes Bazar
X14XE HATCHBACK

arnie
Příspěvky: 110
Registrován: 10 led 2008, 16:56
Bydliště: Koprivnice

fgfg

Příspěvek od arnie » 16 led 2008, 10:05

Ja to auto koupil u meho strýce, jedine at si ho ode me odkoupi zpatky! Kdyz mi prodal takove fajne autko, tak at si veme zpet! :lol: :lol:

Uživatelský avatar
burčak
Příspěvky: 172
Registrován: 25 črc 2007, 13:33
Bydliště: Brno

Re: auto

Příspěvek od burčak » 16 led 2008, 10:09

arnie píše:Mas nejake zkusenosti s hyudaem? Myslis ze je to taky strep? Je to mozny, ze jsem trefil na nejaky spatny kus, ale uz me to vazne neba! Jen to zere penize. Ty mas Z14XE? Tohle jsou pry nejvetsi kudry. O oplech se vzdy rikalo, ze maji super motory, tak me tohle prave prekvapilo, ze to mam zakarbonovane, jede mi to na 3 valce.
jo jezdil jsem s Hyundai do Německa makat.Accentem a H1 větší plečky jsem ještě neřídil :( a ta spotřeba u Accenta 1.3 jsem v brně natankoval plnou a na rozvadově mě svítila rezerva :( a ještě k tomu to vubec nejede a ta H1 nešla pod 13litrů :(
X14XE HATCHBACK

arnie
Příspěvky: 110
Registrován: 10 led 2008, 16:56
Bydliště: Koprivnice

fffvvf

Příspěvek od arnie » 16 led 2008, 10:14

Jak rikam, kazde auto ma neco! :cry: :cry: Ale ten opel me ted vazne dostal.

Uživatelský avatar
burčak
Příspěvky: 172
Registrován: 25 črc 2007, 13:33
Bydliště: Brno

Příspěvek od burčak » 16 led 2008, 10:17

už to není co to bejvávalo :( mám ted čtvrtýho opla a zatím nemužu nadávat ale po tehle Astře už do Opla taky nepůjdu opla už bylo dost :lol:
X14XE HATCHBACK

AstraDTI
Příspěvky: 1944
Registrován: 25 čer 2006, 22:48

Příspěvek od AstraDTI » 16 led 2008, 10:23

Hele, kouknete kolik je tu jinejch spokojenejch uzivatelu Oplu ... to ze ma nekdo strep je normalni i u jinejch (i podstatne drazsich) znacek. Treba Land Rovery jsou snad nejporuchovejsi auta co znam. A zkusenost se sluzebnim BMW 530D? Uz opakovane kleknul za jizdy a doslo na odtazeni, v servisu je kazdou chvili kvuli nejakymu nesmyslu. Zkusenosti s koncernem obdobne - taky vsevisu casteji nez na silnici (2 ze 3 aut - jedno bylo celkem v pohode).

arnie
Příspěvky: 110
Registrován: 10 led 2008, 16:56
Bydliště: Koprivnice

jkjkkj

Příspěvek od arnie » 16 led 2008, 10:40

Ale koukni kolik je tady i tech nespokojenych uzivatelu! Je to moc pekne auto, to je fakt! Ale to je tak vse, alespon z me zkusenosti! Kazde automa sve dobre i spatne stranky! Ani mercedes uz neni co byvalo! Znam lidi co meli noveho mercedesa a jake s tim meli problemy! :cry:

AstraDTI
Příspěvky: 1944
Registrován: 25 čer 2006, 22:48

Příspěvek od AstraDTI » 16 led 2008, 10:45

No ja mam Gecko 4 roky a jsem spokojenej se spolehlivosti. Chce to dopredu patrat o slabinach jednotlivejch motoru, atd. Spousta nas.... uzivatelu maj vsechny automobilky. Kdybych dal jen na vlastni zkusenost, tak bych nekupoval japonce, BMW ani koncern a naopak bych bral Opel a Ford - tedy znacky ktery vetsina pomlouva narozdil od tech se kterejma mam ja osobne blbou zkusenost ... takhle odsuzovat znacku jen z vlastni zkusenosti je blbost.

arnie
Příspěvky: 110
Registrován: 10 led 2008, 16:56
Bydliště: Koprivnice

jkjkj

Příspěvek od arnie » 16 led 2008, 11:04

Je, ale ja rikam jen svuj nazor! Tim bych nechtel nikoho pretahovat na jednu, nebo druhou stranu! Jen rikam, jake mam zkusenosti s oplem ja! :roll:

Oliver
Příspěvky: 285
Registrován: 23 led 2007, 18:42

Re: jkjkj

Příspěvek od Oliver » 16 led 2008, 13:01

arnie píše:Je, ale ja rikam jen svuj nazor! Tim bych nechtel nikoho pretahovat na jednu, nebo druhou stranu! Jen rikam, jake mam zkusenosti s oplem ja! :roll:
přesně tak, mě se ten Opel líbil po stránce designu, no ale ty motory Z14XE a Z16XE, tak to je opravdu vrchol zmetkovitosti!! za to by nám měl Opel ještě platit, že ty motory ještě vůbec máme!!auto se mi líbí ale motor je opravdu šunt!

Oliver
Příspěvky: 285
Registrován: 23 led 2007, 18:42

Příspěvek od Oliver » 16 led 2008, 13:05

arnie má pravdu, motor u těchto aut je nejhorší jaký jsem kdy měl, nejlepší je ale Ford, bez poruch celých dvacet let!! :D :lol: jenom co dám tuhle bestii do pořádku, tak jde pryč z domu! :lol: a už žádný Opel nechci, to raděj budu chodit pěšky! :wink: :lol:

arnie
Příspěvky: 110
Registrován: 10 led 2008, 16:56
Bydliště: Koprivnice

fkjfv

Příspěvek od arnie » 16 led 2008, 13:47

Ja bych si toho meho opla klidne nechal! Opravim ten motor a nechal bych si ho, ale kdybych vedet, ze se to zase nebude nejak srat! po mych zkusenostech uz mu proste neverm no! :cry: :cry: Vazne nechapu, jak muzou tyhle auta s temito motory prodavat! Jeden typek ma ten samy motor co my! Ma najeto 28 tis Km. A jede mu to na 3 valce, v oplu rekli zakarbonovany motor, pridiraj se ventily! To rict me, tak ho vynesu v zubech! Auto, ktere ma tak malo najeto, to snad neni ani mozny! Co to jsou potom za zmetky! No ne? Normalne bych tu opravu chtel po nich zaplatit! Prekvapuje me to, o Oplech se vzdy rikalo, ze maji motory super! Tak nevim

Mirek MH
Příspěvky: 184
Registrován: 25 led 2007, 00:40
Bydliště: okolo Bolky

Re: fkjfv

Příspěvek od Mirek MH » 16 led 2008, 14:13

arnie píše:Ja bych si toho meho opla klidne nechal! Opravim ten motor a nechal bych si ho, ale kdybych vedet, ze se to zase nebude nejak srat! po mych zkusenostech uz mu proste neverm no! :cry: :cry: Vazne nechapu, jak muzou tyhle auta s temito motory prodavat! Jeden typek ma ten samy motor co my! Ma najeto 28 tis Km. A jede mu to na 3 valce, v oplu rekli zakarbonovany motor, pridiraj se ventily! To rict me, tak ho vynesu v zubech! Auto, ktere ma tak malo najeto, to snad neni ani mozny! Co to jsou potom za zmetky! No ne? Normalne bych tu opravu chtel po nich zaplatit! Prekvapuje me to, o Oplech se vzdy rikalo, ze maji motory super! Tak nevim
Vždyť ti říkám,každý motor chce své.A jestli chceš vidět zakarbonovanou škodovku,nebo něco jiného,tak mi to přivez a já ti ji za rok zakarbonuju....Já tu 1.4 měl,skoro 8 let a neměla chybu!

Odpovědět