99 Opel Astra Club TD

Ukažte ostatním svojí Astru.
Odpovědět
PetrX17DTL
Příspěvky: 12
Registrován: 26 zář 2013, 17:52

99 Opel Astra Club TD

Příspěvek od PetrX17DTL » 28 úno 2014, 18:23

Zdravím všechny příznivce tohoto fora, po krátkém rozhodování jsem se rozhodl ukázat vám mou Astru. Jsem jejím spokojeným majitelem už asi necelých 5 měsíců, koupil jsem jí od soukromého člověka docelá náhodou (původně jsem jel pro Omegu). Z historie auta vím, že má vyměněný motor za údajně špatný (ale co s ním bylo, to už si nepamatuju). Jako jediný technický problém byla nefunkční klima, a unavený termostat ale obě věci už jsou opravené a obě věci fungují jak se sluší a patří. Jak již název napovídá je vozidlo osazeno všem astrákům dobře známým motorem X17DTL 50Kw. Musím říct, že jsem potěšen pružností tohoto motoru (40km/h na 4. rychlostní stupeň bez zaváhání), a docela svižnou akcelerací (opravdu...). Moje auto je absolutní originál (krom motoru) jediný vylepšovák je snad jen naistalované automatické svícení od zdejšího člena Alzafíra (tímto děkuji) který, když už jsem u něj byl, mi napíchnul auto na počítač a velmi pochvalně se vyjářil k hodnotám počítačem vyčteným. Jak jsem již předeslal, s Astrou jsem absolvoval několik tisíc kilometrů a vozidlo jezdí a slouží naprosto bez problémů. Doufám, že se vám moje auto bude alespoň trochu líbit. Hodně kilometrů a co nejméně oprav s vašimi Oply vám přeje PetrX17DTL
Přílohy
astra2.jpg
astra.jpg

Reklama
 

Odpovědět