Weezrův nový povoz :o)

Ukažte ostatním svojí Astru.
Uživatelský avatar
Samothe
Příspěvky: 2443
Registrován: 22 čer 2007, 10:16
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Weezrův nový povoz :o)

Příspěvek od Samothe » 09 dub 2011, 19:25

tak to je dobře ještě kór když nevyjde draho 8)

Reklama
 

Uživatelský avatar
weezer
Příspěvky: 156
Registrován: 24 pro 2008, 17:13
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Weezrův nový povoz :o)

Příspěvek od weezer » 09 dub 2011, 19:39

Samotnej nárazník ne spíš doplňky jsou drahý a navíc nemám mlhovky, tak nevim jak to vyřešit :lol:

Uživatelský avatar
Samothe
Příspěvky: 2443
Registrován: 22 čer 2007, 10:16
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Weezrův nový povoz :o)

Příspěvek od Samothe » 09 dub 2011, 19:44

no mluv mi o tom doplňky na háčko opc nic levnýho ale co už :mrgreen:

Uživatelský avatar
weezer
Příspěvky: 156
Registrován: 24 pro 2008, 17:13
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Weezrův nový povoz :o)

Příspěvek od weezer » 09 dub 2011, 20:03

ještě zadek 8)
Přílohy
IMG_0046.jpg

Uživatelský avatar
weezer
Příspěvky: 156
Registrován: 24 pro 2008, 17:13
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Weezrův nový povoz :o)

Příspěvek od weezer » 28 dub 2011, 22:33

Včera se vedle mě někdo učil parkovat a docela mu to šlo za 17kkč. 8)
Přílohy
IMG_0139.jpg
IMG_0137.jpg

Honz@
Moderátor
Příspěvky: 3654
Registrován: 28 kvě 2006, 11:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Weezrův nový povoz :o)

Příspěvek od Honz@ » 28 dub 2011, 22:34

Nádhera :roll: .

Lámat ruce :!: A předpokládám, že nevíš, kdo to byl?
Už bylo dost...
ex:
1x Vectra C
6x Astra G
2x Astra H
1x Insignia ST
2x Corsa D
3x Combo C
1x Corsa A

Uživatelský avatar
weezer
Příspěvky: 156
Registrován: 24 pro 2008, 17:13
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Weezrův nový povoz :o)

Příspěvek od weezer » 28 dub 2011, 22:37

Ne byl jsem na návštěvě u kamaráda dopiju kafe davám cigárko a najednou koukám že tam není něco OK, tak jdu blíž a tam tohle naštěstí mám havárku, ale to toho d.bila neomlouvá že to regulerně zboří a jede do dža

Uživatelský avatar
weezer
Příspěvky: 156
Registrován: 24 pro 2008, 17:13
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Weezrův nový povoz :o)

Příspěvek od weezer » 02 kvě 2011, 20:32

Rád bych se s Vámi podělil zážitek trochu úsměvný a trochu k pláči. Jelikož, jak je psáno výše jsem měl auto pojištěné, tak se nejedná o žádnou hrůzu. Po nehodě jsem druhý den jel na pojišťovnu, kde si vše vyfotili a vytvořili trouble ticket 8) nejdříve mi nutili rozpočet cca 8kkč na což jsem odvětil, že auto je servisováno zásadně u Adama. Pojišťovák vypadal jako by mu hračky spadly do kanálu. Přijel jsem do autorizovaného servisu Opel. "dobrý den na parkovišti se mi stalo toto" servisman OK oprava bude stát 7-9kkč říkám OK. Při sepsání papíru přišlo na to kdo bude platit opravu říkám, že pojišťovna poté jsme znovu zamířili k autu. A z pana servismana vypadla cifra 17 kkč. Připadal jsem si jako, že mám okáfku f tdéčku f metle a na hlínách kde se vzalo tu se vzalo plus 8 kkč asi potřeboval opravit auta 3 až 5 kamarádů, kterým se nechce platit za díly a myslí si, že pojištovna to "zkousne". Po rozloučení mě v daném servisu již nikdy nikdo neuvidí.

Uživatelský avatar
Fritol
Příspěvky: 2005
Registrován: 21 led 2009, 20:20
Bydliště: Hradec Kralové
Kontaktovat uživatele:

Re: Weezrův nový povoz :o)

Příspěvek od Fritol » 02 kvě 2011, 21:19

kde to bylo ? :D
ASTRA-G-2.0 -X20DTL,Hatchback 5dv.1998
Diagnostika: op-com v.1.39 (CZ) / Hradec Kralové a okolí

Uživatelský avatar
weezer
Příspěvky: 156
Registrován: 24 pro 2008, 17:13
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Weezrův nový povoz :o)

Příspěvek od weezer » 02 kvě 2011, 21:21

Naštěstí mimo HK...

Uživatelský avatar
weezer
Příspěvky: 156
Registrován: 24 pro 2008, 17:13
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Weezrův nový povoz :o)

Příspěvek od weezer » 22 kvě 2011, 00:25

Tak abych přilil olej do ohně přidám dokončení příběhu s opravou. Oprava byla plánovana, abych auto dovezl v pondělí a v pátek odjížděl v opraveném. Auto stálo v pondělí v servisu rád bych připoměl, že autorizovaném (ne u Lojzy ve stodole co to srovná COčkem). Vše OK do doby kdy jsem do servisu dorazil pro auto v pátek v 16:00 mi bylo řečeno, že auto bohužel není opraveno, protože lakýra Pepa neměl čas. Co mi je do toho, že lakýra neměl čas? Okravatovanému technikovi jsem zdělil, že můj kchár měl být opraven. Asi zasadní chyba byla v tom, že do servisu jsem dorazil služební OII čehož si kravaťák všiml. Namítal, že mám čím jezdit. Kurva co mu je do toho i kdybych přijel na bruslích není jeho povinost si všímat. Zřejmě se minul povoláním měl sledovat cvrkot aut u městské policie. Tak jsem vesele nasedl do kchár made in Shade Werke a odcestoval domů. Na stránkách servisu, které mimochodem psal někdo ve front page 97 jsem nalezl číslo na vedoucího. Jelikož jsem uznal, že jednání se zmr*em, který si všímá, který pes zes*al travník a kolikrát nemá cenu nic řešit. Pan vedocí byl velmi příjemný do doby než jsem mu vysvětlil svůj problém. Začal koktat o technoligickém problému při lakování. Tak nevím zdali si ze mě v daném servisu dělají prd*l. Jeden říká, že lakýrník nemá čas a druhý, že šlo o technologické prodloužení. Další týden mi v úterý zazvonil telefon, že je auto opravené. Po příjezdu do servisu mi přivezli auto na plácek před servisem, kde se krčil mezi Insigmií a Astrou J. Technik mi při při předávání tvrdil, že oprava byla provedena kvalitně a vše je jako nové. Po předchozích zkušenostech jsem vzal "příbuzného", aby auto okoukl (auta nejsou věc, která by mě živila). Po chvíli jim řekl jestli opravu považují za adekvátní autorizovanému servisu. Jelikož jsem laik jsem šel na prohlídku na doporučená místa. Po přejetí rukou po spodní hraně lemu mi bylo jasné, že opravu bych lépe zvádl doma kombinačkama. Tudíž jsem protokol, o převzetí auta nepodepsal a zaškrl kolonku nesouhlasím s provedením práce. Kravata technika se cvrkla asi na polovinu. Myslel si, že lempla jako jsem já ojeb*. Poslední gól, který nastal byla faktura, která byla na místo smluvených 17KKč na 21KKč. Bohužel nebo bohudík fakturu nikdo neuhradí bez podpisu o převzetí, tak panové v servisu mají merivu na opravu znovu. Pokud se celá situace bude opakovat asi nebude jiné východisko než kontaktovat zastoupení pro Opel v bananistánu. Aby mi auto opravoval opravář zemědělských strojů a vyučený prodavač mi tvrdil jak je vše v nejlepším pořádku se mi zdá opravdu v*jebávání nejhrubšího zrna. Asi velmi nemilé bude, až vyčíslím náklady na dvě cesty do servisu na hovn* a hodinovou sazbu, která mi dle zaměstnavatele náleží. Myslím, že pan technik bude na ÚP a pan vedoucí bude maximálně sekat trávu před servisem. Pokud se ovšem v bananistánu dovolám pravdy.

Radoš 92
Moderátor
Příspěvky: 8697
Registrován: 27 úno 2007, 00:08
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Weezrův nový povoz :o)

Příspěvek od Radoš 92 » 23 kvě 2011, 00:17

Až na některé slova tomu skoro nerozumím... :mrgreen:
Aktuální: Opel Zafira B 1.8 | Z18XER . . . . Opel Astra G 1.8 | X18XE1
Předchozí: Opel Zafira B 1.9 CDTi | Z19DT
Předchozí: Opel Zafira A OPC | Z20LET
Předchozí: ]Opel Astra G 2.0 Di| X20DTL
Předchozí: Opel Astra G 1.4 | Z14XE

bundeles
Příspěvky: 1457
Registrován: 27 črc 2006, 20:00
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Weezrův nový povoz :o)

Příspěvek od bundeles » 23 kvě 2011, 06:57

No nebyl bych si tím tak jist, že jim pohrozíš a vše půjde hladce.
Při čtení jsem si vzpoměl na příběh jednoho člověka, který nechával lakovat jedny dveře v autorizovaném servise (olfin car hradec králové), takže jestli tam máte v kraji jednoho lakýru a nebo klidně i několik ale blbců, u kterých nechávají auta tyto servisi lakovat, tak si cvič trpělivost. Ten člověk to nechal lakovat snad 10x za sebou, znovu a znovu, stížnost na importu atd. atd. úplně k ničemu a to auto mu tak dlouho prasili, že už ho potom zpět ani pomalu nechtěl.
Pokud máš čas tak 7 stránkový příběh je zde: http://www.transporterclub.cz/forum/vie ... =olfin+car .
Jako bych Tě v tom příběhu viděl.
Ale doufám, že budeš mít větší štěstí a napodruhé to klapne. 8)
www.astradily.cz
Prodej nových autodílů za výhodne ceny, na Oply i ostatní značky, slevy z cen Autokelly 40%, plnění klimatizací, výměna čelních skel, montáž tažných zařízení
tel. 603 734 474

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6551
Registrován: 21 led 2006, 13:03
Bydliště: Ústecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Weezrův nový povoz :o)

Příspěvek od milosh » 23 kvě 2011, 08:09

No tak to celkem zamrzi, o to vic kdyz to je autorizak tak by kvalita tomu mela odpovidat.
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Majesty
Příspěvky: 2642
Registrován: 03 zář 2008, 09:15
Bydliště: Metropole Libouň (na dohled Blaník)
Kontaktovat uživatele:

Re: Weezrův nový povoz :o)

Příspěvek od Majesty » 23 kvě 2011, 09:18

Já koukám, že lidé v Čechách jsou nepoučitelní. Autorizák, bohužel, není záruka kvalitní opravy. Já osobně měl možnost tohle vyzkoušet jednou, můj otec také jednou.... Kdejaký Lojza ve stodole totiž opravuje, většinou, na hranici nákladů, svých zákazníků si váží a proto odvede velmi kvalitní práci. Navíc většina autorizáků nemá vlastní lakovnu a stejně to opravuje ten Lojza někde ve stodole.... Mám za sebou v podstatě stejnou zkušenost a můžu tě ujistit, že na "centrále" se nedovoláš vůbec ničeho a jestli počítáš, že uděláš tytyty a oni si káknou, tak v klidu zapomeň. Teorie je jedna věc, praxe bohužel věc druhá. Moc dobře vědí, že se obyčejný člověk soudit nebude, protože na to nemá peníze a výsledek je u "nás" vždycky nejistý. I kdyby člověk soud vyhrál a díky tomu nemusel platit žádné náklady, na začátku ty prachy prostě musí mít a minimálně zaplatit právníka a podání k soudu. Navíc jak autorizák, tak centrála jsou z jedné nory, proto to jsou pro ně jedny peníze a budou si je bránit a je úplně jedno, jestli to bude přímo hlava, nebo nějaký úd v podobě autorizáku, pořád je to jedno tělo, jedna kasa. Tolik ke kvalitě oprav v servisech. Co se týká termínu opravy, mají nějaký termín a ten by měl být dodržen a ty maximálně můžeš zkusit předhodit fakturu na náklady na půjčení vozu, ať půjčovna nebo prostřednictvím zaměstnavatele, ale asi taky nepochodíš. Jinak většinou v ceně pojistky bývá půjčení vozu, ovšem je jen na určitou dobu a to oni taky vědí. Je to jejich práce a obživa a v takových věcech umějí chodit. Pokud nechceš další rok života strávit ve stresu a zaplatit za to balík, potom si auto vezmi jak je, domluv si adekvátní cenu opravy, cca 5 tisíc a auto odvez k tomu Lojzovi, co to znovu opraví kvalitně a vypíše fakturu na cenu své opravy plus těch 5 tisíc pro autorizák. Auto budeš mít opravené, hlavně s ním budeš moct jezdit, což v případě soudu nepůjde, a zaplatíš si z pojistky celou cenu. Jediná nutnost použití autorizovaného servisu je: Úkony a opravy nutné pro udržení záruky.
Pokud budeš chtít, můžu ti podrobně popsat postup a náklady na handrkování s autorizákem a postup a náklady na soud s autorizákem, přesněji se zastoupením....
Opel Vectra C Caravan 1.9 CDTI
EX The Golden Queen of Majesty --> EVOLUCE (str.21)
Obrázek Obrázek O nás
http://cardigan-bedwyr.blogspot.com/

Odpovědět