Napájecí kabel zesilovače

Vše o zapojení repro, radia atd..
hamaradan
Příspěvky: 13
Registrován: 02 led 2007, 15:27

Napájecí kabel zesilovače

Příspěvek od hamaradan » 11 čer 2007, 07:39

Zdravím všechny.
Poradí mi někdo prosím, kudy nejlépe vést kabel pro napájení zesilovače od baterie do kufru? Existuje nějaký lehce přístupný otvor, aby se nemusela demontovat zbytečně např. palubní deska atd?
Máte někdo lepší řešení kam umístit zesilovač než do kufru?
Předem díky za přínosné odpovědi.Martin

Reklama
 

YANEK
Příspěvky: 3073
Registrován: 21 led 2006, 20:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od YANEK » 11 čer 2007, 19:09

:wink: měl sem stejný dilema a rozhodně sem nechtěl vrtat přepážku až sem na de stránkách objevil že to tahaj dovnitř nad klapkou vnitřní cirkulace v boku jednoduše vyvrtáš díru jeto plast ale chce to něčim utěsnit pak už klasika levej práh a dozadu bohužel je potřeba timhle spůsobem asi vo metr a půl kablu navíc :wink:
Magma Red
Obrázek
http://www.cartechgroup.cz Vše pro vaší káru
BAD TOYS FOR FAT BOYS

hamaradan
Příspěvky: 13
Registrován: 02 led 2007, 15:27

Příspěvek od hamaradan » 12 čer 2007, 07:43

YANEK píše::wink: měl sem stejný dilema a rozhodně sem nechtěl vrtat přepážku až sem na de stránkách objevil že to tahaj dovnitř nad klapkou vnitřní cirkulace v boku jednoduše vyvrtáš díru jeto plast ale chce to něčim utěsnit pak už klasika levej práh a dozadu bohužel je potřeba timhle spůsobem asi vo metr a půl kablu navíc :wink:
Díky za odpověď. Ta klapka se nachází kde? Díky

YANEK
Příspěvky: 3073
Registrován: 21 led 2006, 20:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od YANEK » 13 čer 2007, 16:15

:wink: sundej stěrače a ten plast popd nima a před spolujezdcem je to takovej černej bazmek zvenku krytej ještě kouskem plastu to už uvidíš :wink:
Magma Red
Obrázek
http://www.cartechgroup.cz Vše pro vaší káru
BAD TOYS FOR FAT BOYS

hamaradan
Příspěvky: 13
Registrován: 02 led 2007, 15:27

Příspěvek od hamaradan » 14 čer 2007, 07:13

YANEK píše::wink: sundej stěrače a ten plast popd nima a před spolujezdcem je to takovej černej bazmek zvenku krytej ještě kouskem plastu to už uvidíš :wink:
OK, díky

sabelt
Příspěvky: 755
Registrován: 03 zář 2006, 18:36

Příspěvek od sabelt » 16 říj 2008, 18:00

Uz je to ldouho tady, ale hledal sem az sem nasel, predpokaldam ze ten černej bazmek jak říkáš, tak je taková černá skřínka, která bude stejna jako u VW ze ? :) jinak poradite abych zbytečně nehledal, kde jsou fsude uchycený typ lasty uvnitř na prahu ? :)

new-name
Příspěvky: 2895
Registrován: 14 zář 2008, 20:31
Bydliště: Polná nebo SinCity Žďár
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od new-name » 16 říj 2008, 18:06

abych se zapojil, já jel jinudy, jelikož baterka i zesík napravo, jel jsem pravem...
Nad pedálama je dost místa, sice jsem vrtal železo, ale projelo to lehce, díru jsem udělal dost velkou a protáhl si napájení zesilovače i pár kabelů na jiný pitchoviny a do rezervy, díru potom zalepil tavnou pistolí na plasty a nemůžu si stěžovat 8)
no a dál tak klasika prahem, jeho uchycení je asi na šesti místech a nijak moc těžko, prostě zaber a on vyskočí :lol: kromě krajních šroubků, by musíš vytočit :?:
Obrázek Obrázek Obrázek

jezdím kObrázek

sabelt
Příspěvky: 755
Registrován: 03 zář 2006, 18:36

Příspěvek od sabelt » 16 říj 2008, 18:09

celkem metoda na prase vrtat do kovu kdyz mas pruchodky ne ? :-D to ja volim plastovou pruchodku abych neporusil nerezovou vrstvu :)

sabelt
Příspěvky: 755
Registrován: 03 zář 2006, 18:36

Příspěvek od sabelt » 16 říj 2008, 18:09

Jo jinak diky za typ lasty :) tesim se az to budu delat :) díky dík pak napisu jak to dopadlo :)

Uživatelský avatar
Štráda
Příspěvky: 1679
Registrován: 02 led 2009, 23:08
Bydliště: Mar. lázně (Marihuánky)
Kontaktovat uživatele:

Re: Napájecí kabel zesilovače

Příspěvek od Štráda » 11 led 2009, 02:57

já tahal káble,jak sundáš stěrače+pvc lištu tak hned u řidiče je průchodka-lekce jí nařízneš a po protažení jí silikonuju pro jistotku,vede tam lanko na otvírání kapoty a asi nějaké kabely tuším,ze vnitř sundáš plast u páčky na kapotu-vemeš nějakej 2mm silnej drát a pružnej,káble co chceš protáhnout,přifixuješ el.páskou k drátu a protáhneš,práce cca 20min se vším,pak potáhneš napájecí káble+remote(od rádia k zes.) doporučuju táhnout i mínus kábl od baterky,né jak spousta lidí to hodí v kufru na kastli,pak to nemá ten správný štorm,nebo to nebude hrát!levým prahem a pak linku pravým aby ti to pak při zapnutí zes. slabě nepískalo v repro až budeš hrát,blbě se to poslouhá,dá se to leda využít na akustický otáčkoměr :D
High Flow Head-Modrá Raketa z ML... michalstrasser@seznam.cz qip 387819619 tel.737117644 Facebook Michael Štráda
Hellracer Štráda

Uživatelský avatar
Lucky
Příspěvky: 489
Registrován: 08 črc 2008, 20:33
Bydliště: Ostrava

Re: Napájecí kabel zesilovače

Příspěvek od Lucky » 04 dub 2010, 16:13

Mám dotaz ohledně levého prahu. Podle příručky pro jeho demontáž musím vyndat sedadlo!
Taky jste to tak řešili? Potřebuji se jen dostat ke kabelovým svazkům které jsou pod ním, tak mi přijde domontáž sedadla zbytečná práce navíc.
Opel Astra G Caravan 1.6 16V X16XEL Comfort

Uživatelský avatar
mexxo
Příspěvky: 2388
Registrován: 22 led 2008, 00:46
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Re: Napájecí kabel zesilovače

Příspěvek od mexxo » 04 dub 2010, 18:47

Čo je to za príručka? V pohode ho demontuješ bez demontáže sedačky.

Uživatelský avatar
Lucky
Příspěvky: 489
Registrován: 08 črc 2008, 20:33
Bydliště: Ostrava

Re: Napájecí kabel zesilovače

Příspěvek od Lucky » 04 dub 2010, 18:58

No "Jak na to". Trochu jsem hledal na foru a našel jsem co jsem potřeboval.
Přesto díky :wink:
Opel Astra G Caravan 1.6 16V X16XEL Comfort

Uživatelský avatar
Štráda
Příspěvky: 1679
Registrován: 02 led 2009, 23:08
Bydliště: Mar. lázně (Marihuánky)
Kontaktovat uživatele:

Re: Napájecí kabel zesilovače

Příspěvek od Štráda » 06 dub 2010, 00:06

proč demontovat celej práh a sedadla?!Stačí u práhu sundat pirelu(těsnící gumu),jde dolů jak po másle a zpět taky a tím docílíš,že budeš mít mezi kovovým pa plastovým vnitřním práhem mezeru.Rukama odehneš plstovej práh a dostaneš se na plastové koryto pto kabely,kam přifaříš tyto káble a máš hotovo,pak vše secvakneš a vrátíš pirelu! 8)
High Flow Head-Modrá Raketa z ML... michalstrasser@seznam.cz qip 387819619 tel.737117644 Facebook Michael Štráda
Hellracer Štráda

Vojkuvka81
Příspěvky: 671
Registrován: 27 srp 2009, 20:36
Bydliště: Valašske Meziřiči-Wallachian Kingdom

Re: Napájecí kabel zesilovače

Příspěvek od Vojkuvka81 » 06 dub 2010, 06:54

My jsme zase pro změnu brali napajeni zesiku ze spinaci skřinky,je tam kabel jak prst,žadne vrtani,žadne pruchodky,dozadu jsme to protahli pod těsnici gumou dveři,jak už tu někdo psal,no problemo a vše běži bez jakehokoliv problemu 8)
Obrázek

Odpovědět