Výměna autoradia - demontage

Vše o zapojení repro, radia atd..
Odpovědět
Uživatelský avatar
e4
Příspěvky: 10
Registrován: 26 úno 2008, 17:18
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od e4 » 27 úno 2008, 22:58

jojo dobře, zítra na to mrknu...tak zatím díky moc, pak sem napíšu jak to dopadlo, snad se nějak vyřeší i ty repro...kdyžtak to tu ještě sleduj prosim :oops: Tak jeste jednou diky za pomoc!
Opel Astra 1.4 16V co ja vím co sem mám vypsat...

Reklama
 

Frydex
Příspěvky: 5540
Registrován: 19 pro 2006, 23:37
Bydliště: Ostrava jak Cyp
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frydex » 27 úno 2008, 23:00

f poho :wink:
Moje Astrina 1,7DTi
Obrázek Přišel jsem, viděl jsem, zůstal jsem....
A je vám jasné, že: "Jak to má kola, nebo kozy, tak s tím budou brzo problémy...."

Uživatelský avatar
rychlyradim
Příspěvky: 2619
Registrován: 07 čer 2006, 15:30
Bydliště: Jihomoravský kraj - Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rychlyradim » 15 dub 2008, 16:33

nevím kam to napsat takže asi sem: jen dotaz kolik vede drátku do zadních dveří s el. stahování okna vč. kabeláže na výškáče? abych to zbytečně v těch dveřích nehledal - kabeláž na výškáče - díky!??!?! :shock:

Uživatelský avatar
medva1
Příspěvky: 250
Registrován: 15 pro 2006, 06:50
Bydliště: Praha-Západ, Štěchovice

Příspěvek od medva1 » 16 dub 2008, 07:30

rychlyradim píše:nevím kam to napsat takže asi sem: jen dotaz kolik vede drátku do zadních dveří s el. stahování okna vč. kabeláže na výškáče? abych to zbytečně v těch dveřích nehledal - kabeláž na výškáče - díky!??!?! :shock:
Měli by tam vést dva a pak přímo ve dveřích to je skrze vyhybku rozdělené na další pár :D :shock:
ASTRA-G CARAVAN 1,4-16V-66kW EDITION 2000

Uživatelský avatar
atenaz
Příspěvky: 30
Registrován: 16 črc 2008, 13:32
Kontaktovat uživatele:

výměna autorádia

Příspěvek od atenaz » 16 črc 2008, 13:37

Ahoj všem,tak jsem se právě stala majitelem astry G,jsem z autíčka nadšená,jediné co mi nevyhovuje je rádio,je tam orig.Philips car 400,tedy kazeta.Ráda bych CD,je možné to vyměnit za jiné?Případně může to být jakékoli nebo zas jen orig.např.CDR 500?Jde mi hlavně o to,aby pak fungovalo ovládání na volantu a displej.Je lepší to někomu svěřit,nebo není instalace náročná a člověk to zvládne sám?Jáké neorig.rádio je kdyžtak vhodné(mám k dispozici SONY),chci spíš obyčejné a co dalšího je potřeba.Prosím porďte.Díky...

Frydex
Příspěvky: 5540
Registrován: 19 pro 2006, 23:37
Bydliště: Ostrava jak Cyp
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frydex » 16 črc 2008, 13:53

Je tu všecko popsáno už. Ale hledat tady je zatrest někdy.. to chápu.
Rádio můžeš vyměnit za jakékoliv. Pokud chceš neorigo, třeba sonku o které píšeš , bude potřebovat redukci, která vyjde na 1400,- cca aby ti to komunikovalo s volantem. Výměna není nikterak náročná ... :wink:
Moje Astrina 1,7DTi
Obrázek Přišel jsem, viděl jsem, zůstal jsem....
A je vám jasné, že: "Jak to má kola, nebo kozy, tak s tím budou brzo problémy...."

Uživatelský avatar
atenaz
Příspěvky: 30
Registrován: 16 črc 2008, 13:32
Kontaktovat uživatele:

origo radio za sony

Příspěvek od atenaz » 16 črc 2008, 14:25

Dá se ještě někde přes net koupit nějaká redukce,jelikož když vyndám origo rádio nesouhlasí velikost otvoru s soňáčem,který bych tam chtěla.

Frydex
Příspěvky: 5540
Registrován: 19 pro 2006, 23:37
Bydliště: Ostrava jak Cyp
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frydex » 16 črc 2008, 14:27

Musíš vyndat i ten černý kaslík co je s tím origo rádiem a dát tam kaslík k té Sonce... určítě bude pasovat :wink:
Moje Astrina 1,7DTi
Obrázek Přišel jsem, viděl jsem, zůstal jsem....
A je vám jasné, že: "Jak to má kola, nebo kozy, tak s tím budou brzo problémy...."

oxan
Příspěvky: 23
Registrován: 08 srp 2009, 16:02
Bydliště: BA - ZM - ZA

Re: Výměna autoradia - demontage

Příspěvek od oxan » 11 srp 2009, 08:12

chlapi, nový život pre naše staré kazetové rádia CAR300 a 400

http://www.dobry-obchod.sk/produkt/deta ... d-vstupem/

vyzerá to fakt zaujímavo
astra g 1,4 16V, 2004 Z14XER

Bratislava - ZM - ZA

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6551
Registrován: 21 led 2006, 13:03
Bydliště: Ústecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna autoradia - demontage

Příspěvek od milosh » 11 srp 2009, 09:54

no to bude kvalitni zvuk :roll:
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

ivrai
Příspěvky: 134
Registrován: 22 úno 2008, 03:03
Bydliště: bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna autoradia - demontage

Příspěvek od ivrai » 14 srp 2009, 02:16

milosh píše:no to bude kvalitni zvuk :roll:
ja mam pozitivnu referenciu na takuto kazetu, tak som si ju objednal.
potom napisem
Mondeo 98 1.8, Vectra 97 x16xel, x20xev, Tempra 96.

mail jurajlanyi(zav-inac)gmail bodka com

Uživatelský avatar
Mojmec11
Příspěvky: 1554
Registrován: 20 zář 2009, 11:03
Bydliště: Kdysi okolí Třebíče, teď Jižní Čechy,vesnice,okna na všecky strany

Re: Výměna autoradia - demontage

Příspěvek od Mojmec11 » 01 říj 2009, 20:05

Mohl by mi někdo přesně popsat jakse daj vyndat dráty z těch opláckejch konektorů ? Nechce se mi stříhat dráty,ale ani po 1/2 hodině se mi nepovedlo vyndat ani jeden,jediný co jsem dokázal tak vytáhnout ten žlutej plastovej proužek co je zajištuje.
Potřebuju jen prohodit napájení.
Astra 1.6 16v 74kW,X16XEL,Caravan sport,"stříbrná sršeň" z Itálie
Astra 1.8 16V,Caravan,"stříbrná sršeň" z Německa - už jen jako zdroj náhradních dílů.
[color=#0000FF][b]Diagnostika OP-COM Dačice a okolí,ceny lidové,vytáhnu z vašeho auta všecky data- pak je na vás,co s nima uděláte[/b][/color] :lol:

ivrai
Příspěvky: 134
Registrován: 22 úno 2008, 03:03
Bydliště: bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna autoradia - demontage

Příspěvek od ivrai » 01 říj 2009, 20:30

doporucujem Ti ten zlty plastovy pruzok vratit naspat. a bud rad, ze sa ti konektor nepokazil, ako napriklad mne.

originalnu kabelaz nemen.
pouzi redukciu, co ju volaju "Opel -> Iso", stoji mozno 150 Kc.

Najdes aj taku s uzsou deliacou stenou, co sa da zastrcit do 3-konektora Opel, bez toho, aby si blok konektorov musel rozdelovat

Tam si mozes pomenit napajanie ako len chces. Len nespajaj staly a spinany plus dohromady na strane kabelaze auta.

NECITUJ POSLEDNÍ PŘÍSPĚVKY!!!!!!! CITACE SMAZÁNA, MIKE.S
Mondeo 98 1.8, Vectra 97 x16xel, x20xev, Tempra 96.

mail jurajlanyi(zav-inac)gmail bodka com

Uživatelský avatar
Trdlo
Příspěvky: 6220
Registrován: 01 říj 2006, 08:49
Bydliště: Doma, s výhledem na Ještěd

Re: Výměna autoradia - demontage

Příspěvek od Trdlo » 01 říj 2009, 21:49

Po vytažení žlutého jistícího proužku vraž vypichovák nebo jehlu k tomu určeným otvorem - když si štekr pořádně prohlídneš, uvidíš v jeho středu vždy směrek k další řadě pinů takový čtvereček, prostě v jednom místě je otvor pro pin větší a potom zatáhni za pin směrem ven z konektoru.

Ale pokud jsi to ještě nikdy nedělal, nebo nevíš 100% jistě co děláš, tak raději investuj do té redukce, co ti psal Ivrai, při vypichování pokud nemáš zkušenosti totiž hrozí zničení pinu.
END

maikl.profik
Příspěvky: 19
Registrován: 04 lis 2009, 17:33

Re: Výměna autoradia - demontage

Příspěvek od maikl.profik » 04 lis 2009, 17:55

Zdravim,nedavno jsem si poridil astru 1,4 16v rok 2001,asi po tydnu me nastvalo to ze moje autoradio CDR 500 neprehraje CD-RW , ze se na nej nemuzu napojit flashku,nema vystup na zesik a sub atd,(drobnosti na ktere jsem si zvykl v predeslim facku).Proto jsem se rozhodl ho prehodit,nejdriv jsem si precetl jak na to,ale krasne se to pise ale hur dela :-) , dnes jsem to prehodil ( vyndal cdr500,plechovej kaslik,a zadni plast protoze se mi do nej nechtelo vejit autoradio)...no coz vse je funkcni jen na to ze se tam jeste musim kouknout a prehodit kabliky,protoze si nepamatuje stanice radii..kdyz jsem jel nakoupit vsiml jsem si ze se mi neukazuje rychlost na budiku,nepricitaj km...ale stav km je zobrazen.Ma to nejakou souvislost ze jsem zapojil 2 konektory do radia a ten treti nechal mimo?nebo co mam udelat proto aby to chodilo?hrabal jsem se jen pres kaslik od spolujezdce,prez kaslik nad popelnikem abych se tam dostal...mohl jsem neco odpojit nebo je to tim konektorem?predem dekuji za rady . Michal

Odpovědět