Silové repro kabely do predných dveri.

Vše o zapojení repro, radia atd..
Odpovědět
jerry mouse
Příspěvky: 3559
Registrován: 01 srp 2009, 13:55
Bydliště: červenomodrá TOTALITA. PO Vychod.

Silové repro kabely do predných dveri.

Příspěvek od jerry mouse » 15 črc 2013, 16:46

Zaujimalo by ma ako ste riešili prechod silových kabelov k predným reprakom z A stlpiku do dveri? Na pravej strane je pohodové riešenie, nakoľko je vedeno o dosť menej kablov cez dvernu priechodku-konektor čo dovoluje všetke kabli vtesnať do jedneho spoločneho konektoru a druhy po odstraneni plne využiť na prechod silových kablov až k dvom-trom reprákom. Na ľavej strane som sa tiež o niečo podobné pokusil, ale iba spojenim oboch zadných okien do jedného spoločného ovládania čo občas robilo šarapatu. Takže uvažujem o ľavej strane, že ju asi dám do pôvodnedo zapojenia, ale tým padom nemam nejaké iné riešenie pre vedenie sil kablov, napadla ma alternátivne využiť niejakú inú dvernú prechodku v nenších rozmeroch ako napr. harmonika z piatych dveri, ale neviem či nebude dosť krátka.
ZA-22dtr mt6-f40 Silver Elegance m03 (aktuálne 393tkm) No-Kat No-EGR.Alzaf 285tkm,bolo AstraF-1,6 8V combi. Pokiaľ nie som tu tak, som určite niekde inde.. ešte sa nestalo, že by som nebol absolútne nikde.. Alfamobil +421 948 833 957 alebo Pevný 0905 833 957

Reklama
 

Odpovědět