Pomoc pri zapojeni subwofera

Vše o zapojení repro, radia atd..
Odpovědět
amaris
Příspěvky: 5
Registrován: 08 úno 2011, 19:08

Pomoc pri zapojeni subwofera

Příspěvek od amaris » 08 úno 2011, 19:55

Ahoj , ja viem ze sa to tu riesilo asi velakrat , ale ja udam svoj vlastny pripad lebo si stale niesom isty (som noob).
Neviem aky kabel zapojit do REM a ake do high in + -, tu su fotky http://img143.imageshack.us/g/16076456.jpg/
mam radio panasonic cq-c1315n. A este v obchode pri kupe kabla sa ma pital ci tam mam vysoke alebo nizke napatie alebo tak nejak,
podla toho high in myslim ze vysoke ci ? tak ci treba nejaky odolnejsi kabel , dik moc

Reklama
 

marwi
Příspěvky: 293
Registrován: 19 srp 2009, 12:21

Re: Pomoc pri zapojeni subwofera

Příspěvek od marwi » 08 úno 2011, 20:43

Ta fotka je hodne rozmazana , ale z toho co som vylustil treba napajacie vodice zapojit takto : PWR trvale + z baterky( cez poistku hned pri baterke) , REM napatie z autoradia pri zapnuti ( ak mas Astru G tak je to bielo-modry vodic na ISO konektore za radiom) GND je kostra , kde sa da najblizsie pripojit. Signal do zosilovaca z radia priviest cez CINCH kable. High netreba vobec zapajat a subwoofer tam je oznaceny . To High predpokladam ze je vstup na napatie priamo z reprakov. Ak o elektrike nemas ani sain , doporucujem dat to zapojit neakemu elektrikarovi ak nachces riskovat ze ti vyhori auto...

sabelt
Příspěvky: 755
Registrován: 03 zář 2006, 18:36

Re: Pomoc pri zapojeni subwofera

Příspěvek od sabelt » 24 úno 2011, 23:31

Souhlasims Marwim, popsal a napsal to dobre :)

Doopravdy pokud tomu nerozumis nějak extra, vem si k ruce pomocníka co tomu rozumí ... hlavně ne chytrýho kamaráda ...
Z20LET Coupe in Schwarz... One of my dream comes true...

Odpovědět