Original astra repro - znacka, vykon?

Vše o zapojení repro, radia atd..
Uživatelský avatar
Štráda
Příspěvky: 1679
Registrován: 02 led 2009, 23:08
Bydliště: Mar. lázně (Marihuánky)
Kontaktovat uživatele:

Re: Original astra repro - znacka, vykon?

Příspěvek od Štráda » 29 led 2009, 19:24

Taky se musím přidat,mám taky rádíko od Pincka,už druhý,model ted navím ale jde vidět na foto mého auta v topicu nejhezčí astry a zifiry stálo mě 9000,- před 2rokama a nemůžu ho vynachválit,hraje super,detailní nastavení všeho možného,výšky,středy,bassy i frekvence a dB,vypínat přímo jen linku pro subáč a druhej nebo zbytek zes pokud je vícekanálovej hraje,mám k němu i dálkáč!Doposavad žádný problém nebo tak,naskáče atd!Mohu jen doporučit,já bych už do jiné značky nešel!!!
Jinak origo rádio šlo z auta cirka po 14dnach od koupě,žádnej výkon a nadalo se to poslouchat!!!
:lol:
High Flow Head-Modrá Raketa z ML... michalstrasser@seznam.cz qip 387819619 tel.737117644 Facebook Michael Štráda
Hellracer Štráda

Reklama
 

Uživatelský avatar
palix
Příspěvky: 750
Registrován: 02 črc 2007, 11:43
Bydliště: Prešov SR

Re: Original astra repro - znacka, vykon?

Příspěvek od palix » 11 úno 2009, 07:24

Včera som šiel s kolegom na jeho Citroene C3. Má v ňom rádio Panasonic - o jednu radu vyššie, ako ja (výkon je rovnaký, má len nejaké funkcie naviac). Bol som zvedavý, ako to hraje v C3. Požiadal som ho o zapnutie rádia, pridal aj hlasitosť... On povedal, že to hraje celkom pekne. Na to, že tá C3 mala 4x repro to hralo v porovnaní s mojou Astrou, ktorá má 2x repro otrasne :( ... Žiadné basy, zvuk bol taký divný...
Chcem tým poukázať na to, že originálne repro v Astre sú predsa len celkom kvalitné, aj keď nie špičkové.
Jazda na C3 je predsa len o niečom inom, ako jazda Astrou. Ten rozdiel tried je viditeľný - pohodlie, priestor, vzhľad, pocit bezpečia... :D
Opel Astra Classic 2 1,4 XEP / r.v.2007

Uživatelský avatar
palix
Příspěvky: 750
Registrován: 02 črc 2007, 11:43
Bydliště: Prešov SR

Re: Original astra repro - znacka, vykon?

Příspěvek od palix » 09 bře 2009, 09:45

Nazdar - mám takú otázku...
V aute nemám zadné repro - namiesto nich je otvor zakrytý fóliou... Ak ich tam dám - mám nechať pod nimi tú fóliu? Ide o to, že cez dvere preteká voda ;)... Ako je to riešené, keď tam tie repráky sú? Za prípadné rady budem vďačný :D ...
Opel Astra Classic 2 1,4 XEP / r.v.2007

Uživatelský avatar
kamarek
Příspěvky: 351
Registrován: 15 říj 2007, 21:09
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Original astra repro - znacka, vykon?

Příspěvek od kamarek » 09 bře 2009, 12:33

ja ked som mal rozobrate zadne dvere, tak sa mi zda ze pod tym origo repro bola ta folia. Ale teraz som si nie celkom isty. alle skor ano ako nie :)
ASTRA G, 99, 1.6 X16SZR, EDÍCIA 100, STRIEBORNÁ METALÍZA

Uživatelský avatar
palix
Příspěvky: 750
Registrován: 02 črc 2007, 11:43
Bydliště: Prešov SR

Re: Original astra repro - znacka, vykon?

Příspěvek od palix » 09 bře 2009, 14:31

kamarek píše:ja ked som mal rozobrate zadne dvere, tak sa mi zda ze pod tym origo repro bola ta folia. Ale teraz som si nie celkom isty. alle skor ano ako nie :)
Predpokladám, že by som ju tam mal nechať, lebo by mi to premoklo do nitky... cez dvere tá voda za dažďa asi preteká celkom poriadne... Tesnenia dverí sú dosť o ničom... Pozeral som na to len za mierneho dažďa a skoro všetka voda išla za tesnenie do dverí... Samozrejme, že potom to vytečie von, len dúfam, že dvere sú poriadne ošetrené...
Opel Astra Classic 2 1,4 XEP / r.v.2007

Uživatelský avatar
kamarek
Příspěvky: 351
Registrován: 15 říj 2007, 21:09
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Original astra repro - znacka, vykon?

Příspěvek od kamarek » 09 bře 2009, 15:12

osetrene by mali byt dobre, lebo ziadna hrdza nebola. voda tam tecie popri okne, teda medzi oknom a tou gumenou listou. Ale zatial je to dobre, v interiery ziadna voda ani vlhkost, iba co opada sneh z noh :lol:
ASTRA G, 99, 1.6 X16SZR, EDÍCIA 100, STRIEBORNÁ METALÍZA

Lubik17
Příspěvky: 1
Registrován: 13 led 2016, 12:14

Re: Original astra repro - znacka, vykon?

Příspěvek od Lubik17 » 29 úno 2016, 21:21

Zdravim, chcem vymenit origo repraky v astre a teraz si tam asi najskor 160mm predne vojdu sa tam aj 165mm alebo ako? Vdaka ;)

Odpovědět