Hifi v astre

Vše o zapojení repro, radia atd..
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6551
Registrován: 21 led 2006, 13:03
Bydliště: Ústecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milosh » 25 pro 2006, 20:20

nahodou strojar jsem, ale flexou jsem vzivote v aute nic nedelal, jen ve skodovce do strechy vrtal diru na antenu :lol:
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Reklama
 

mani
Příspěvky: 150
Registrován: 22 led 2007, 13:37
Bydliště: SK

Příspěvek od mani » 24 led 2007, 23:46

No vidim, ze nie som sam co ma dilemu pri vybere autoradia. Marky ako skoncila ta tvoja?

Ja momentalne vyberam nieco podobne ako ty len este nejake navyse:

SONY CDX-GT610U

nevyhody:
- zrejme trochu problematickejsie vyberanie panela (predpokladam, ze to bude nieco podobne ako u modelu s300, zatial som ho nevidel osobne)
- vkladanie cd (ale to sa da prezit, skor to vyberanie bude horsie)
- cena
vyhody:
+ ma konektor na joy
+vacsi displej
+ super riesenie vstupu USB
+ Mp3

CDX-GT414U

+ jednoduche vkladanie
+ cierne prevedenie
+ jednoduche vyberanie panela
+ super riesenie vstupu USB
+ Mp3
- maly displej, sice na pocet znakov asi rovnaky ako predchadzajuci model.
- nema konektor na joy, len na "kartovy" ovladac samozrejme IR


klasika CD2304
+ funkcie SDVC + EDI
+ Mp3
+ sympaticke ovladanie na volante (sice nie tak ako origos, ale najlepsie ake som doteraz videl)
- cena toho bazmeku na volant
- absencia USB
- cena

Co sa tyka dialkacov Kenwood to ma riesene dost chaoticky, JVC som doteraz nenasiel, Sony jack-joy neni sice dizajnovo Dayton, ale da sa na to zvyknut (ten novy typ RM-X6S nepoznam), Clarion sice nechcem, ale ma nieco podobne ako VDO Dayton.


Viem, ze povacsina z Vas je VDO Dayton pozitiv, ale aj napriek tomu ak sa tu najde nejaky slovacisko Sony pozitiv, byvajuci v Ba tak mu davam na vedomie, ze Sony teraz otvorilo novu predajnu na Zahradnickej a maju zaujimavu akciu napr. CDX-GT414U za 4990 Sk s DPH coz je lacnejsie ako pixmania :idea:

Uživatelský avatar
Marky
Příspěvky: 1821
Registrován: 13 bře 2006, 17:39
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Marky » 25 led 2007, 08:58

Abych se priznal, zatim jsem se jeste nerozhodnul a stale to sve hledam :cry: (nastesti mam do dovolene jeste cas) . Po nadseni z VDO jsem trochu vychladl a ted koukam i po necem jinem, protoze mi vadi, ze to nema AUX vstup :( . Mam ted v hledacku jeste nejaky novy model Pioneer a hlavne Alpine, ale ta Alpine je uz o jine cene a to jeste potrebuji kabel na volant. USB u te sonky je fajn, ale to az tak nepozaduji, ten jejich joystick se slusne ovlada, takze pokud jsi si nezvykl na to OEM ovladani, tak proc ne.

mani
Příspěvky: 150
Registrován: 22 led 2007, 13:37
Bydliště: SK

Příspěvek od mani » 25 led 2007, 12:54

Ja som sa asi rozhodol pre to GT610U. No mozno zmenim nazor kym pride to 4-kolesove cudo z Polska, ale v kazdom pripade je pre mna USB pritazlivejsie ako SDVC + EDI.

tappaja
Příspěvky: 347
Registrován: 31 led 2007, 00:15
Bydliště: Úvaly
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tappaja » 14 úno 2007, 01:20

Minulej vikend jsem s brachou namontoval predni repraky, osazeni do MDF krouzku, komplet kabelaz, 2k zesilovac 2x150W SIN...
Pak jsem si procital "Jak na to..." a se zdesenim jsem zjistil, jak vlastne funguji bocni airbagy, ze prej se aktivuji zmenou tlaku uvnitr dveri. Hrklo ve me jak ve starejch hodinach, dvere jsou komplet zatlumeny Sikadampem, vsechno tip top utesneny. No snad ty cidla nejak neoblbne tlak co ty repraky delaj, nerad bych, aby mi nafackoval bocni airbag.
Dokud jsem to nevedel, byl jsem klidnejsi, priznam se...
99' Astra Caravan 1.6 16V

Uživatelský avatar
Radek.km
Příspěvky: 262
Registrován: 16 bře 2006, 13:35
Bydliště: Kroměříž
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radek.km » 14 úno 2007, 21:27

nové rádio chce skoro každý, ceny jsou dnes už hodně příznivé a i rádia nižších kategorií dobře vybavené ale u mně to vždy ztroskotá na propojení volantu a displeje.
Pokud uvažuji o rádiu cca za 7tisíc a redukce stojí téměř 3tisíce tak je to teda moc velký nepoměr :?
Astra G 1,8 16V caravan, automat

semi001
Příspěvky: 341
Registrován: 13 srp 2006, 12:13
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od semi001 » 26 úno 2007, 10:59

Dnes ty radia sou parada za par korun a ma to vse 8)

Uživatelský avatar
sportive
Příspěvky: 416
Registrován: 28 zář 2007, 14:12
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sportive » 04 říj 2007, 23:31

Nazdarke..Ja mam astru caravan..A chcel by som tam casom napratat nejaky ten woofer a zosik..Myslite ze ta roletka v kufri nebude rezonovat??Nema niekto skusenost??Dik za odpoved

Uživatelský avatar
Chavron
Příspěvky: 657
Registrován: 10 črc 2007, 20:20
Bydliště: Slovensko - Zilina

Příspěvek od Chavron » 01 led 2008, 18:57

sportive píše:Nazdarke..Ja mam astru caravan..A chcel by som tam casom napratat nejaky ten woofer a zosik..Myslite ze ta roletka v kufri nebude rezonovat??Nema niekto skusenost??Dik za odpoved
Poviem ti na jar. Uz mam vsetko doma prichystane, ale zatial som vymenil len radio, lebo na zapojenie zosiku a subwoofera nie je akosi priazniva teplota

Uživatelský avatar
Cidla
Příspěvky: 1377
Registrován: 08 srp 2006, 15:31
Bydliště: kousek od Pardubic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cidla » 01 led 2008, 20:16

sportive píše:Nazdarke..Ja mam astru caravan..A chcel by som tam casom napratat nejaky ten woofer a zosik..Myslite ze ta roletka v kufri nebude rezonovat??Nema niekto skusenost??Dik za odpoved
čus já mám v kufru tubu a roletka se ani nehne takže myslím že tam problém mít nebudeš :wink:

Martinekxxl
Příspěvky: 49
Registrován: 17 led 2008, 18:20

Příspěvek od Martinekxxl » 15 bře 2008, 11:40

Chlapi A ŘEŠIL TU UŽ TAKY NĚKDO JAKÉ REPRA K TOMU KTERÉMU RÁDIU ZVOLIT!!

Třeba mě osobně by zajímal výpočet jak silné repro koupit k tomu kterému typu autorádia, aby ty repráky měly dostatečnou rezervu výkonu a jen chuděry "nechrastily"
:D

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6551
Registrován: 21 led 2006, 13:03
Bydliště: Ústecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milosh » 15 bře 2008, 13:30

Martinekxxl píše:Chlapi A ŘEŠIL TU UŽ TAKY NĚKDO JAKÉ REPRA K TOMU KTERÉMU RÁDIU ZVOLIT!!

Třeba mě osobně by zajímal výpočet jak silné repro koupit k tomu kterému typu autorádia, aby ty repráky měly dostatečnou rezervu výkonu a jen chuděry "nechrastily"
:D
Pisu o tom clanek snad se podari a do konce brezna bude na webu, radia maj vetsinou 4x50W coz je ale max. RMS hodnota je tak tech +- 20W takze vybirej repro co budou mit tak tech +- 30W RMS a vic, nekoukej na hodnoty jako treba 300W max atd... to je akorat cislo aby si to lidi co tomu nerozumi koupili, musi te zajimat hodnota RMS.
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Martinekxxl
Příspěvky: 49
Registrován: 17 led 2008, 18:20

Příspěvek od Martinekxxl » 15 bře 2008, 19:11

milosh píše:vybirej repro co budou mit tak tech +- 30W RMS a vic, nekoukej na hodnoty jako treba 300W max atd... to je akorat cislo aby si to lidi co tomu nerozumi koupili, musi te zajimat hodnota RMS.
To je to co jsem já neznalý potřeboval vědět!! Děkuji moc!

Jinak mám zálusk na

TAKARA AUTORADIO DVD DIVX CDV996

Ale nikde nemůžu najít jak je to s tím přehráváním DVD?
To jako dám tam DVDčko a ono to poběží na tom LCD?(jak vybrast jazyk nebo cz tit???) Dokáže to rádio přehrát i AVIčka?

Jestli s tím autorádiem máte někdo zkušenost nebo něco o tom víte prosím napiště mi SZ nebo sem děkuji moc.

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6551
Registrován: 21 led 2006, 13:03
Bydliště: Ústecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milosh » 01 črc 2008, 10:05

Jsem si dovolil ze svoji zahradky jeden clanecek pridat :D

https://www.astra-g.cz/astra-zafira-autohifi/
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Strapo
Příspěvky: 16
Registrován: 03 črc 2008, 20:20

Příspěvek od Strapo » 03 črc 2008, 20:44

Nazdar all!!!

Túto tému ovládam, tak keď budete potrebovať poradiť, napíšte vyriešime 8)
Mám rád všetko na čom sa dá pridať plyn a volume.

Odpovědět