Hifi v astre

Vše o zapojení repro, radia atd..
Uživatelský avatar
Danosss
Příspěvky: 452
Registrován: 22 říj 2011, 12:09
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Re: Hifi v astre

Příspěvek od Danosss » 25 bře 2012, 10:26

jo tak nějak jsem to myslel :) no je to na houby:) takže to chce udělat vše potřebné dříve než se to vytlumí :)..co by mě pak mohlo potkat?:) za nehody?:) je nějak třeba něco udělat s motorkem pro stahování okna aby se pak s ním něco nestalo nebo tak něco :) co raději zkontrolovat dříve než se to vytlumí :)?
Astra G hatchback, 1999, 1.8, 85 KW, stříbrná metla

Reklama
 

Uživatelský avatar
Chronicles
Příspěvky: 14
Registrován: 13 kvě 2008, 20:22
Bydliště: Kolín, Poděbrady

Re: Hifi v astre

Příspěvek od Chronicles » 26 pro 2012, 11:41

Ahoj všici, jaké jsou prosím vás hodnoty výškových repráčků v trojúhelníku u zrcátek? A rovněž v zadních dveřích...ježíšek letos nadělil penízky tak se chystám na inovaci audia :P Opel Astra G Caravan...díky! Nějak jsem tuto informaci nikde nedohledal :(

Uživatelský avatar
Danosss
Příspěvky: 452
Registrován: 22 říj 2011, 12:09
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Re: Hifi v astre

Příspěvek od Danosss » 26 pro 2012, 11:46

Proč tohle řešíš?:) si kup komponentní přední reproduktory s vyhýbkou a budeš to mít bez starostí :)
Astra G hatchback, 1999, 1.8, 85 KW, stříbrná metla

Uživatelský avatar
Chronicles
Příspěvky: 14
Registrován: 13 kvě 2008, 20:22
Bydliště: Kolín, Poděbrady

Re: Hifi v astre

Příspěvek od Chronicles » 26 pro 2012, 11:58

Budu pořizovat komponentní, jde mi spíš o rozměry...nevím jestli jsou všechny výškáče velikostně stejný :wink: rozměry ostatních repro mám. No a s tou vyhýbkou nevím, nejde to bez ní? Jsou to další peníze navíc a další kabelový vedení...moc se mi do toho nechce ale nechám si poradit, teprve se rozhoduju :wink: díky

Uživatelský avatar
Danosss
Příspěvky: 452
Registrován: 22 říj 2011, 12:09
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Re: Hifi v astre

Příspěvek od Danosss » 26 pro 2012, 12:08

rozměry mých výškových repro byly asi o 0,5cm větší takže jsem to jen vyříznul a mám to tam. Žádne další peníze za výhybku nemusíš dávat, pač když koupíš komponentní repro máš středobass + výškové repro včetně vyhýbky a vyhybku schováš do dveří a kabeláž vede jen od výškového repra k vyhybce, jednoduché jak facka i instalace, než to řešit samostatně a dávat repro na kabeláž výškovy co tam máš.

https://www.icloud.com/photostream/cs-cz/#A25oqs3qfrn4G
Astra G hatchback, 1999, 1.8, 85 KW, stříbrná metla

Odpovědět