Nefunkční rádio Blaunkpunkt ESSEN CD 31

Vše o zapojení repro, radia atd..
Odpovědět
Foi
Příspěvky: 2
Registrován: 27 zář 2014, 15:36

Nefunkční rádio Blaunkpunkt ESSEN CD 31

Příspěvek od Foi » 07 říj 2014, 17:03

Dobrý den.
Mám problém z rádiem uvedený výše. Toto rádio tam již bylo od mého zakoupení od známého (Říkal, že hraje málokdy). Zkouším to už delší dobu a podařilo se mi spustit rádio jenom 2x v 1 den (První po vložení cd -> CD ERROR -> rádio), podruhé už nevím jak jsem to dokázal spustit.

Takže jsem pokusil prostříkat kontakty, zkontroloval pojistky v autorádio (Staré pořádku) i vyměnil. U rádia jde kliknout na jedno tlačítko (Hodiny), kde se zobrazí čas.

Potom jsem si všiml, že je zapojen jenom jeden drát. Ten druhý se nevejde do zdířky se zelenými šipkami.

Obrázek

Nevíte co bych ještě mohl vyzkoušet ?

Myslíte, že by pomohlo koupit nové autorádio (Abych zbytečně nevyhazoval peníze za nic) a jaké ?


Doufám, že se tu najde někdo, kdo mi poradí. Děkuji.

Reklama
 

Uživatelský avatar
Kosa02
Příspěvky: 217
Registrován: 28 čer 2012, 16:59
Bydliště: Dzbel
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunkční rádio Blaunkpunkt ESSEN CD 31

Příspěvek od Kosa02 » 26 říj 2014, 07:44

To klidně může být nějaký studeňák v rádiu a proto nefunguje.. A nebo ho třeba mohl někdo upravovat a pokazil jej. Můžeš ho vyzkoušet jestli pojede v jiném autě. Dva plusy a kostru máš, takže spustit jít musí pokud je funkční. Tak pokud vůbec nejde spustit, je to v něm. Ty zelené šipky.. To je na aux kabel ne? Nebo cd měnič to fakt nevím..
A jaké nové.. Kterékoliv se ti líbí to si vyber ty sám :wink: určitě to záleží na tom kolik chceš investovat a co všechno to má umět.
Astra G X16XEL (1999)

Odpovědět