Hlasitost radia po zapnutí

Vše o zapojení repro, radia atd..
Bamboocha
Příspěvky: 24
Registrován: 05 říj 2006, 20:19
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Hlasitost radia po zapnutí

Příspěvek od Bamboocha » 12 říj 2006, 21:17

Mám takový, možná hloupý, dataz. Rádio mi po zapnutí hrozně řve. Vždycky ho musím zeslabit. Nemůžu vůbec přijít na to jak ho nastavit aby se po zapnutí chovalo tišeji :? Poraďte někdo jak na to? Určitě to bude nějaká blbost :oops: :D
Elegance 1,6 16V; rv 1998; 5 dv

Reklama
 

Uživatelský avatar
manli2
Příspěvky: 10396
Registrován: 21 led 2006, 19:37
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od manli2 » 12 říj 2006, 21:27

co máš za rádio :?:
BMW e46 330i 3.0 R6 170kw

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6551
Registrován: 21 led 2006, 13:03
Bydliště: Ústecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milosh » 12 říj 2006, 21:44

mam stejnej problem, mam Sony - drive v jinych autech pioneer, neda se to vubec srovnat. nebyt ten sonak zadara uz bych ho nechtel, no aspon ze to ma vstup na 3,5 jacka :wink:
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 8053
Registrován: 25 led 2006, 12:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vojta » 12 říj 2006, 21:44

manli2 píše:co máš za rádio :?:
todle mi dělalo když sem dal CCRT700 do auta bez ovládání na volantu
Zprávy prosím pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

pepca

Příspěvek od pepca » 12 říj 2006, 21:52

:lol: nevím jak u kterých rádií,ale jak jsem obdržel od Zdenka ten manuál v češtině k rádiiím do astry,tak tam někde je popisováno nastavení a uložení hlasitosti do paměti rádia. :lol:

Bamboocha
Příspěvky: 24
Registrován: 05 říj 2006, 20:19
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bamboocha » 13 říj 2006, 11:20

manli2 píše:co máš za rádio :?:
Myslel jsem že jsem to napsal, je to Philips 400. Mám ovládání na volantu.
Elegance 1,6 16V; rv 1998; 5 dv

Bamboocha
Příspěvky: 24
Registrován: 05 říj 2006, 20:19
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bamboocha » 16 říj 2006, 10:20

pepca píše::lol: nevím jak u kterých rádií,ale jak jsem obdržel od Zdenka ten manuál v češtině k rádiiím do astry,tak tam někde je popisováno nastavení a uložení hlasitosti do paměti rádia. :lol:
A můžeš teda napsat jak? Ja jsem na to vůbec nepřišel a co jsem si stáhnul manuály v češtině co tu jsou někde vystavený - tak tam jsem to nenašel :roll:
Elegance 1,6 16V; rv 1998; 5 dv

pepca

Příspěvek od pepca » 16 říj 2006, 10:34

Bamboocha píše:
pepca píše::lol: nevím jak u kterých rádií,ale jak jsem obdržel od Zdenka ten manuál v češtině k rádiiím do astry,tak tam někde je popisováno nastavení a uložení hlasitosti do paměti rádia. :lol:
A můžeš teda napsat jak? Ja jsem na to vůbec nepřišel a co jsem si stáhnul manuály v češtině co tu jsou někde vystavený - tak tam jsem to nenašel :roll:
:shock: budeš muset vydržet,počítám tak až odpoledne,knížku mám v autě,tak jí vezmu a jestli ten návod na tu hlasitost nebude dlouhý,tak ti to sem opíšu,ale říkám,musíš vydržet do odpoledne. :wink:

pepca

Příspěvek od pepca » 16 říj 2006, 10:47

:( tak se omlouvám,pro knihu jsem zaběhl do garáže,ale musím tě zklamat,jsem si to spletl,tam je hlasitost ůdajně nastavená již z fabriky,tedy u origoš rádií,co se tam dá pouze nastavit a opět jen u některých typů vozů,je automatická změna hlasitosti dle jízdy rychlosti auta,nic jiného jsem tu nenašel,tak promin. :(

Bamboocha
Příspěvky: 24
Registrován: 05 říj 2006, 20:19
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bamboocha » 16 říj 2006, 10:50

pepca píše::( tak se omlouvám,pro knihu jsem zaběhl do garáže,ale musím tě zklamat,jsem si to spletl,tam je hlasitost ůdajně nastavená již z fabriky,tedy u origoš rádií,co se tam dá pouze nastavit a opět jen u některých typů vozů,je automatická změna hlasitosti dle jízdy rychlosti auta,nic jiného jsem tu nenašel,tak promin. :(
No radši bych vydržel do odpoledne a dozvěděl se pozitivní zprávy :cry: . To nastavení hlasitosti dle rychlosti jsem si nastavil a můžu jen chválit. Ale ta prvnotní hlastitost mě štve :-(
Elegance 1,6 16V; rv 1998; 5 dv

pepca

Příspěvek od pepca » 16 říj 2006, 10:55

Bamboocha píše:
pepca píše::( tak se omlouvám,pro knihu jsem zaběhl do garáže,ale musím tě zklamat,jsem si to spletl,tam je hlasitost ůdajně nastavená již z fabriky,tedy u origoš rádií,co se tam dá pouze nastavit a opět jen u některých typů vozů,je automatická změna hlasitosti dle jízdy rychlosti auta,nic jiného jsem tu nenašel,tak promin. :(
No radši bych vydržel do odpoledne a dozvěděl se pozitivní zprávy :cry: . To nastavení hlasitosti dle rychlosti jsem si nastavil a můžu jen chválit. Ale ta prvnotní hlastitost mě štve :-(
:wink: odpoledne ti též nic jiného neřeknu,nebot cituji,str.8 HLASITOST přístroj se zapíná vždy v základní hlasitosti,která byla zadána při výrobě.Tuto hlasitost při zapnutí nelze změnit,tudíž nemohu sloužit,a to koukám do CAR 400, jen nechápu proč ti to tak řve. :(

Bamboocha
Příspěvky: 24
Registrován: 05 říj 2006, 20:19
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bamboocha » 16 říj 2006, 11:36

pepca píše:
Bamboocha píše:
pepca píše::( tak se omlouvám,pro knihu jsem zaběhl do garáže,ale musím tě zklamat,jsem si to spletl,tam je hlasitost ůdajně nastavená již z fabriky,tedy u origoš rádií,co se tam dá pouze nastavit a opět jen u některých typů vozů,je automatická změna hlasitosti dle jízdy rychlosti auta,nic jiného jsem tu nenašel,tak promin. :(
No radši bych vydržel do odpoledne a dozvěděl se pozitivní zprávy :cry: . To nastavení hlasitosti dle rychlosti jsem si nastavil a můžu jen chválit. Ale ta prvnotní hlastitost mě štve :-(
:wink: odpoledne ti též nic jiného neřeknu,nebot cituji,str.8 HLASITOST přístroj se zapíná vždy v základní hlasitosti,která byla zadána při výrobě.Tuto hlasitost při zapnutí nelze změnit,tudíž nemohu sloužit,a to koukám do CAR 400, jen nechápu proč ti to tak řve. :(
Právě to taky nechápu :evil: myslel jsem že se rádio zapíná v hlasitosti která tam byla při vypnutí. Asi si budu muset zvyknout že vždy po zapnutí nejdříve zeslabuju :roll:
Elegance 1,6 16V; rv 1998; 5 dv

Bamboocha
Příspěvky: 24
Registrován: 05 říj 2006, 20:19
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bamboocha » 17 říj 2006, 20:36

No tak lidi určitě někdo ví, ne? Neříkejte mi že se s tím ještě nikdo nesetkal? :shock:
Elegance 1,6 16V; rv 1998; 5 dv

Uživatelský avatar
Radek.km
Příspěvky: 262
Registrován: 16 bře 2006, 13:35
Bydliště: Kroměříž
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radek.km » 22 říj 2006, 16:17

Pokud vim tak jde prednastavovat pouze hlasitost pro dopravni zpravy. U vyssich modelu jde preddefinovat zvalst hlasitost pro CD a zvlast pro tuner. Ja mam take sony a po zapnuti je tam takova hlasitost jaka tam byla pri vypnuti.
Astra G 1,8 16V caravan, automat

Honz@
Moderátor
Příspěvky: 3654
Registrován: 28 kvě 2006, 11:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honz@ » 22 říj 2006, 17:01

Já mám CAR 400 a myslim si že hlasitost je taková , při které jste to vypli :wink:
Už bylo dost...
ex:
1x Vectra C
6x Astra G
2x Astra H
1x Insignia ST
2x Corsa D
3x Combo C
1x Corsa A

Odpovědět