N: Kvalitní značkové náhradní díly

Pravidla fóra
Pokud zde chcete mít inzerci na Vaší firmu nebo obchod či e-shop, jedinou podmínkou je umístění našeho odkazu na Váš web.

Kód: Vybrat vše

<a href="https://www.astra-g.cz" title="Opel Astra G a Zafira A Club">www.astra-g.cz</a>
Odpovědět
Frydex
Příspěvky: 5540
Registrován: 19 pro 2006, 23:37
Bydliště: Ostrava jak Cyp
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozvody na všechna auta za polovic oproti autokelly

Příspěvek od Frydex » 15 led 2009, 17:39

číslo motoru je ve velkém techničáku...
Moje Astrina 1,7DTi
Obrázek Přišel jsem, viděl jsem, zůstal jsem....
A je vám jasné, že: "Jak to má kola, nebo kozy, tak s tím budou brzo problémy...."

Reklama
 

Uživatelský avatar
Pluhař
Příspěvky: 183
Registrován: 04 dub 2006, 22:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozvody na všechna auta za polovic oproti autokelly

Příspěvek od Pluhař » 15 led 2009, 18:26

Měl bys kladky k řemenu příslušenství /Alternátor/ na Opel Meriva ? 1.7CDTI motor Z17DTH .Pokud budeš mít rozvody na Merivy na tvých stránkách můžem ti dát odkaz i na Merivaclub.
Meriva 1.7CDTI

Uživatelský avatar
Rejhy
Příspěvky: 83
Registrován: 08 led 2009, 10:32
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozvody na všechna auta za polovic oproti autokelly

Příspěvek od Rejhy » 15 led 2009, 20:30

ondra-banov píše:
Rejhy píše:
ondra-banov píše:Aho prosím bud konkrétní, myslíš výrobce nebo typy?
Napiš mi pls které to jsou.

Nebo mužeš zavolat: 777228817
http://hamar.cz/cs/opel/cerpadlo-vodni- ... w-skf.html
http://hamar.cz/cs/opel/cerpadlo-vodni- ... skf-2.html

Nevim jaky je rozdil v těchto dvou vodních pumpách. Jinak info o mém autě je tady dole pod čarou, motor mám Z16XE. Asi se tyhle dvě pumpy lišej podle čísla motoru, ale já nevím, kde je to číslo motoru v autě napsané, předpokládám, že v motoru, ale kde přesně to nevím.
JJ, liší se to tím číslem motoru. Zkus ho nějak jeste pozjištovat, ja se taky kouknu kde se to dá. Pošli mi popřípadě VIN ale nevím jestli to z toho zjistím.

Dík
No tak ve velkym techničáku číslo motoru nemám, mám ale takovou akrtičku, kde jsou zapsány všechny možný čísla včetně engine number a to je: 02NX0995, tohle číslo není napsaný ani u jednoho z čerpadel. VIN je WOLOTGF4825210717
Opel Astra G - červená, 1.6 16V, 5.dv., Hatchback,r.v. 2002, 74 kW, alu kola 195/60 R15, CDR 500, 4 x airback, manuální klima, vyhřívaná zrcátka, check control

ondra-banov
Příspěvky: 251
Registrován: 09 lis 2008, 22:13
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozvody na všechna auta za polovic oproti autokelly

Příspěvek od ondra-banov » 15 led 2009, 20:54


No tak ve velkym techničáku číslo motoru nemám, mám ale takovou akrtičku, kde jsou zapsány všechny možný čísla včetně engine number a to je: 02NX0995, tohle číslo není napsaný ani u jednoho z čerpadel. VIN je WOLOTGF4825210717
Ahoj, je to to číslo, jen si tam domysli mezeru a je to vlastne od do, takže abeceda m n o p.... takže je to toto:

http://hamar.cz

S pozdravem Ondřej Haščák
Naposledy upravil(a) ondra-banov dne 30 pro 2012, 14:22, celkem upraveno 1 x.

ondra-banov
Příspěvky: 251
Registrován: 09 lis 2008, 22:13
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozvody na všechna auta za polovic oproti autokelly

Příspěvek od ondra-banov » 15 led 2009, 20:56

Pluhař píše:Měl bys kladky k řemenu příslušenství /Alternátor/ na Opel Meriva ? 1.7CDTI motor Z17DTH .Pokud budeš mít rozvody na Merivy na tvých stránkách můžem ti dát odkaz i na Merivaclub.
Ahoj,
rozvody mám možnost na všechny typy. Takže stačí je jen dát na web. O jaké motory by byl asi nejvetší zájem? Jinak ty jsi admin merivaklubu? Dáš mi tam ten odkaz?

Ke kladkám:

zatím zjištuji, pomohly by možná čísla kladek nějak to nemůžu najít ale určite je budu mít.... až najdu napíšu sem


tel: 777228815

ondra-banov
Příspěvky: 251
Registrován: 09 lis 2008, 22:13
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozvody na všechna auta za polovic oproti autokelly

Příspěvek od ondra-banov » 16 led 2009, 12:53

ondra-banov píše:
Pluhař píše:Měl bys kladky k řemenu příslušenství /Alternátor/ na Opel Meriva ? 1.7CDTI motor Z17DTH .Pokud budeš mít rozvody na Merivy na tvých stránkách můžem ti dát odkaz i na Merivaclub.
Nazdar,

jsou tam možné dvě varianty: bud máš auto s klimou nebo bez.
Sada pro auto bez klimi je VKMA35015 je to napínák a řemen cena: 1969,- s DPH pro tebe sleva -20 procent (za ten inzerát).

Nebo máš auto s klimou: tam je napínák kladka a řemen, cena 2719,- s DPH sleva pro tebe -20 procent.

Pokud máš zajem ozvy se prosím co nejdříve, dnes objednávám zboží.

Tel.: 777228815
Ondra Haščák

Uživatelský avatar
Rejhy
Příspěvky: 83
Registrován: 08 led 2009, 10:32
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozvody na všechna auta za polovic oproti autokelly

Příspěvek od Rejhy » 20 led 2009, 10:56

Ahoj Ondro, minulej týden myslím ve čvrtek jsem si u vás přes e-shop objednal vodní pumpu, včera jsem psal na váš mail, jak to s ní vypadá a nikdo se neozval. Jsem nedočkavej a líbí se mi na ostatních obchodech, že se dá třeba sledovat stav objednávky. Proč to u vás tak není?
Opel Astra G - červená, 1.6 16V, 5.dv., Hatchback,r.v. 2002, 74 kW, alu kola 195/60 R15, CDR 500, 4 x airback, manuální klima, vyhřívaná zrcátka, check control

ondra-banov
Příspěvky: 251
Registrován: 09 lis 2008, 22:13
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozvody na všechna auta za polovic oproti autokelly

Příspěvek od ondra-banov » 20 led 2009, 22:14

Rejhy píše:Ahoj Ondro, minulej týden myslím ve čvrtek jsem si u vás přes e-shop objednal vodní pumpu, včera jsem psal na váš mail, jak to s ní vypadá a nikdo se neozval. Jsem nedočkavej a líbí se mi na ostatních obchodech, že se dá třeba sledovat stav objednávky. Proč to u vás tak není?
Ahoj,
tak to se divím, mám tam online sledování objednávek a většina zákazníku to i využíva. Zkus se přihlásit na hlavní stránce a na levé straně se ti zobrazí tvoje menu (je to pod nabídkou kategorií produktů).

ted nevím co to bylo za číslo objednávky tak kdyžtak zavolej na 777228815

Většina zboží bývá expedována do týdne.

Uživatelský avatar
Rejhy
Příspěvky: 83
Registrován: 08 led 2009, 10:32
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozvody na všechna auta za polovic oproti autokelly

Příspěvek od Rejhy » 21 led 2009, 08:55

ondra-banov píše:
Rejhy píše:Ahoj Ondro, minulej týden myslím ve čvrtek jsem si u vás přes e-shop objednal vodní pumpu, včera jsem psal na váš mail, jak to s ní vypadá a nikdo se neozval. Jsem nedočkavej a líbí se mi na ostatních obchodech, že se dá třeba sledovat stav objednávky. Proč to u vás tak není?
Ahoj,
tak to se divím, mám tam online sledování objednávek a většina zákazníku to i využíva. Zkus se přihlásit na hlavní stránce a na levé straně se ti zobrazí tvoje menu (je to pod nabídkou kategorií produktů).

ted nevím co to bylo za číslo objednávky tak kdyžtak zavolej na 777228815

Většina zboží bývá expedována do týdne.
Čau, už jsem to pochopil, akorát já si uložil odkaz na svoji objednávku do oblíbených, takže když na to kliknu, tak jsem hned přihlášenej a mám to menu o kterým píšeš na pravé straně. Navíc mi včera přišel mail, že bylo zboží odesláno, takže super.

Už jsem domluvenej na výměně pumpy, tak jsem chtěl vědět, kdy dojde.
Opel Astra G - červená, 1.6 16V, 5.dv., Hatchback,r.v. 2002, 74 kW, alu kola 195/60 R15, CDR 500, 4 x airback, manuální klima, vyhřívaná zrcátka, check control

ondra-banov
Příspěvky: 251
Registrován: 09 lis 2008, 22:13
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozvody na všechna auta za polovic oproti autokelly

Příspěvek od ondra-banov » 21 led 2009, 09:51

Rejhy píše:
ondra-banov píše:
Rejhy píše:Ahoj Ondro, minulej týden myslím ve čvrtek jsem si u vás přes e-shop objednal vodní pumpu, včera jsem psal na váš mail, jak to s ní vypadá a nikdo se neozval. Jsem nedočkavej a líbí se mi na ostatních obchodech, že se dá třeba sledovat stav objednávky. Proč to u vás tak není?
Ahoj,
tak to se divím, mám tam online sledování objednávek a většina zákazníku to i využíva. Zkus se přihlásit na hlavní stránce a na levé straně se ti zobrazí tvoje menu (je to pod nabídkou kategorií produktů).

ted nevím co to bylo za číslo objednávky tak kdyžtak zavolej na 777228815

Většina zboží bývá expedována do týdne.
Čau, už jsem to pochopil, akorát já si uložil odkaz na svoji objednávku do oblíbených, takže když na to kliknu, tak jsem hned přihlášenej a mám to menu o kterým píšeš na pravé straně. Navíc mi včera přišel mail, že bylo zboží odesláno, takže super.

Už jsem domluvenej na výměně pumpy, tak jsem chtěl vědět, kdy dojde.
Ok, to jsem rád že jsi rád :)

Pavloz
Příspěvky: 23
Registrován: 14 led 2009, 23:48
Bydliště: Brno

Re: Rozvody na všechna auta za polovic oproti autokelly

Příspěvek od Pavloz » 22 led 2009, 22:01

Ja se ptal na cely rozvody plus nejake dily, dosla me cena, a pak jsem chtel jeste upresnit cenu ostatnich dilu , a to jsem psal 2x SZ - nikdo neodpovedel, pak jsem volal, nekdo me rekl ze mam poslat seznam na mail, tak jsem poslal maila a na ten do dneska taky nikdo neodpovedel :-(
Takze maji asi mooooc prace .
Rozhodne jsem to uz objednal jinde.

Uživatelský avatar
Rejhy
Příspěvky: 83
Registrován: 08 led 2009, 10:32
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozvody na všechna auta za polovic oproti autokelly

Příspěvek od Rejhy » 23 led 2009, 09:04

Pavloz píše:Ja se ptal na cely rozvody plus nejake dily, dosla me cena, a pak jsem chtel jeste upresnit cenu ostatnich dilu , a to jsem psal 2x SZ - nikdo neodpovedel, pak jsem volal, nekdo me rekl ze mam poslat seznam na mail, tak jsem poslal maila a na ten do dneska taky nikdo neodpovedel :-(
Takze maji asi mooooc prace .
Rozhodne jsem to uz objednal jinde.
Možníá jsi měl ještě vydržet, mě bylo řečeno od zasvěceného člověka, že pumpu kterou jsem koupil za 950 Kc i s postovnym normálně prodávají tak za 2 000, takže já jsem spokojenej :lol:
Opel Astra G - červená, 1.6 16V, 5.dv., Hatchback,r.v. 2002, 74 kW, alu kola 195/60 R15, CDR 500, 4 x airback, manuální klima, vyhřívaná zrcátka, check control

ondra-banov
Příspěvky: 251
Registrován: 09 lis 2008, 22:13
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozvody na všechna auta za polovic oproti autokelly

Příspěvek od ondra-banov » 23 led 2009, 17:24

Omlouváme se, ale je toho fakt hodně mail přišel asi před třema dny (20.1.), řekl jsem kolegovy ať to vyřídí ale asi na to zapoměl.

Každopádně filtry, loketní opěrky, airbagy a takové věci nevedu! Tempomaty zatím mám jen na koncern.

Rozvody a pumpa by byly. Prosím před tím než začnete psát špatné reakce na fórum počkejte alepoň týden nebo se připomeňte telefonicky, jsme tu pro vás.

Díky!

Uživatelský avatar
Hany
Příspěvky: 538
Registrován: 09 čer 2006, 21:29
Bydliště: Napajedla, Uh. Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozvody na všechna auta za polovic oproti autokelly

Příspěvek od Hany » 24 led 2009, 12:55

ondra-banov píše:
Oplík píše:č.motoru je: 14184889
a samozřejmě i tu pumpu, kolik by tedy byla cena?
Tak jsem to našel na mém e-shopu: http://hamar.cz/cs/vectra-a/rozvody-ope ... -66kw.html
Je to sada i s vodní pumpou a stojí 1690,- s DPH

Tak jsem dnes pro to byl, nakonec cena byla 960,- vč DPH oproti obchodu, kde bych za to dal 4.500,- je to cena královská, doporučuji všem
OPEL ASTRA G COMBI, 2000 EDITION , 1.7 DTI ISUZU , system BEHR

Uživatelský avatar
Hany
Příspěvky: 538
Registrován: 09 čer 2006, 21:29
Bydliště: Napajedla, Uh. Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozvody na všechna auta za polovic oproti autokelly

Příspěvek od Hany » 29 led 2009, 16:52

ondra-banov píše:Zvláštní, když to od dodavatele nakoupím zvlášť tak to výjde ješte levněj než jako komplet sada :-D
a orientačně, jak to výjde na 1.7 Dti?
OPEL ASTRA G COMBI, 2000 EDITION , 1.7 DTI ISUZU , system BEHR

Odpovědět