asi padá nafta

Témata společná pro diesel i benzín a všeobecný pokec kolem motorů
Odpovědět
Nextrion
Příspěvky: 2
Registrován: 28 led 2015, 07:35

asi padá nafta

Příspěvek od Nextrion » 28 led 2015, 09:20

Zdravím, mám opel astra caravan diesel 2L turbo rv.2002, auto dělá to že když jedu hned druhý den tak auto chytne a v pohodě jede ale jakmile ho nechám déle jak jeden den stát tak nastartuju motor chytne normálně jede asi 5 vteřin a pak zdechne a pak musím dlouho asi cca 20 sec startovat než to zase chytne.Ted mi auto stálo asi 3 týdny a už ho nemůžu nahodit ani když použiju startovací kabely.Než mi měnily všechny filtry v motoru tak to nedělalo.Prosím chlapy o radu.Díky moc

Reklama
 

jerry mouse
Příspěvky: 3559
Registrován: 01 srp 2009, 13:55
Bydliště: červenomodrá TOTALITA. PO Vychod.

Re: asi padá nafta

Příspěvek od jerry mouse » 28 led 2015, 10:04

Už ma to nebavi dookola vypisovať tie iste postupy, :lol: obzvlašt ked je to najbežnejšia problematika u staršich ročnikov ked gumene tesnenia a hadičky spuchreju, preto si radšej niečo prečitaj z blizkej minulosti, pripadne mám v podpise červeny kontakt tak brkni vysvetlim ti to za 3minuty, ak by si niečomu nerozumel! 8) :arrow: https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.p ... 0&start=15 :arrow: :arrow: :arrow: EDIT: TEN DALšI DUPLICITNY PRISPEVOK SI ZMAž, NECH TU NIE JE ZBYTOčNY BORDEL + SI DOPLN UDAJE DO PROFILU BYDLISKO A AUTIAK!
ZA-22dtr mt6-f40 Silver Elegance m03 (aktuálne 393tkm) No-Kat No-EGR.Alzaf 285tkm,bolo AstraF-1,6 8V combi. Pokiaľ nie som tu tak, som určite niekde inde.. ešte sa nestalo, že by som nebol absolútne nikde.. Alfamobil +421 948 833 957 alebo Pevný 0905 833 957

Odpovědět