seřízení lpg

Pokud jezdíte na plyn pište přímo do této sekce.
Odpovědět
lukys.007
Příspěvky: 35
Registrován: 04 lis 2016, 21:49

seřízení lpg

Příspěvek od lukys.007 » 14 led 2020, 20:33

ahoj neznáte někoho kdo by byl schopny seřídit system elpigaz na me astře z okolí krnova ,okres bruntál. díky

Reklama
 

lukys.007
Příspěvky: 35
Registrován: 04 lis 2016, 21:49

Re: seřízení lpg

Příspěvek od lukys.007 » 25 led 2020, 19:24

Mám problém s LPG systém elpigaz. Jde mi o to že mi auto hlásí chybu p0420 a to při jízdě na plyn. Dělá to následující. Když natankuju plyn nastartují na benzín po chvilce se sepne plyn a jedu normálně chyba vyskočí třeba po ujetí 50 km na LPG. Chtěl jsem vyzkoušet jestli to dělá i na benzín tak jsem dnes klasický nastartoval ujel jsem asi 60km na benzín a nic,když jsem ale prepnul na LPG tak mi ta chyba vyskočila během parset metrů. Chybu jsem za jízdy vymazal a už nenaskočila. Počítám že vyskočí zase za pár desítek km.je možné že to vyskočilo hned po přepnutí kvůli toho že při té delší jízdě na benzín a přepnutí za jízdy byly korekce přizpůsobené na benzín a jakmile jsem to prepl na LPG tak se nestihly přizpůsobit a ŘJ to vyhodnotila jako chybu. Auto jede jinak pěkné nic nečeká ani nic podobného. A druhá věc za měsíc mám emise. Pokud není chyba aktivní a nerosviti se hned po nastartování tak jdou prý ty emise udelat.ale projde to auto pokud není úplně dokonalé nastavene LPG. Jestli ta chyba vyskakuje kvůli tomu

Vectra11
Příspěvky: 286
Registrován: 21 bře 2013, 20:43
Bydliště: Ostrava

Re: seřízení lpg

Příspěvek od Vectra11 » 26 led 2020, 07:53

Rozhodně nechat seřídit, zkontrolovat korekce na lpg. A celkově diag. Na jejích stránkách si najdeš síť servisních partnerů. Bohužel i mezi nima je málo těch co to umí. Z vlastní zkušenosti doporučuji se objednat přímo na centrále a zajet tam. Vyplatí se to. Elpigas třeba nemá úplně nejtrvanlivější vstřikovače, ale zase stojí pár korun. A oni je během pár minut otestují místo výměn pokus/omyl.

Odpovědět