Přepínač LPG

Pokud jezdíte na plyn pište přímo do této sekce.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Mojmec11
Příspěvky: 1554
Registrován: 20 zář 2009, 11:03
Bydliště: Kdysi okolí Třebíče, teď Jižní Čechy,vesnice,okna na všecky strany

Přepínač LPG

Příspěvek od Mojmec11 » 11 črc 2019, 21:15

Začala mi zlobit elektronika v té přepínací krabičce. Vypadá asi takhle: http://www.autogas-lpg.cz/prestavby-lpg ... %C3%AD-lpg .
Je to BRC Injection 628H. Kdyby se to někomu válelo doma nepotřebné tak mi písněte.
Jinak mám v plánu to trošku překopat. Není to první problém s touhle polskou kravinou za nehorázný peníze. Takže chci zjistit co všechno má fungovat v režimu Benzín a LPG a následně to předělat jen na tyhle 2 režimy. Už žádnej benzostart. Už asi rok mi to funguje v nějakém záhadném režimu LPG. Po zapnutí zapalování to asi 1 vteřinu foukne (je to slyšet jak cvaknou ventily) a pak to zapíná LPG až při startování. A přitom volič mám nastavený na benzostart. Polohy benzín a LPG fungují správně.
Můj názor je ten, že ta trocha elektroniky je tam jen kvůli benzostartu a tudíž tam není úplně potřeba, když se to každou chvíli sere.
Pro úplnost, můj LPG systém je ještě stará podtlakovka, žádný vstřikování.
Astra 1.6 16v 74kW,X16XEL,Caravan sport,"stříbrná sršeň" z Itálie
Astra 1.8 16V,Caravan,"stříbrná sršeň" z Německa - už jen jako zdroj náhradních dílů.
[color=#0000FF][b]Diagnostika OP-COM Dačice a okolí,ceny lidové,vytáhnu z vašeho auta všecky data- pak je na vás,co s nima uděláte[/b][/color] :lol:

Reklama
 

Odpovědět