LPG v zimě

Pokud jezdíte na plyn pište přímo do této sekce.
Odpovědět
lukys.007
Příspěvky: 35
Registrován: 04 lis 2016, 21:49

LPG v zimě

Příspěvek od lukys.007 » 25 bře 2020, 15:37

Ahoj lidičky . Potřeboval bych znovu poradit. Astra g Z16xep systém elpigaz. když teď začaly ty teploty pod nulou tak mi nějak začal stávkovat plyn. Ráno nastartují a jakmile po chvilce sepne plyn tak motor okamžitě ztratí vykon ale to tak že brutálně i kdyz mám pedál na podlaze tak auto zpomaluje a nechce jet jakmile seslapnu spojku auto chcipne. Když to tohle dělá sem tam to hodí chybu cilinder misfire detected a číslo cilindru je nahodne. Když se motor zahřeje tak na 70-80 stupňů a ručně zapnu plyn tak je to o něco málo lepsi ale pořád se stím nedá jet Normálně to jede až když se zahřeje na 90(to už po přepnutí nepoznám rozdíl jestli jedu na plyn nebo benzín) odpoledne když je tepleji tak Sednu nastartují LPG po chvilce sepne a není žádný problem. Přijde mi jako by někde byla zamrzlá hadička nebo něco a až se to cele pořádně prohřeje tak teprve to sepne normalne. Poraďte na co se zaměřit a kde hledat chybu. Díky za každý napad

Reklama
 

Uživatelský avatar
Marťasek
Příspěvky: 3442
Registrován: 18 zář 2011, 08:30
Bydliště: Prostějov (TIR)
Kontaktovat uživatele:

Re: LPG v zimě

Příspěvek od Marťasek » 26 bře 2020, 07:11

čidlo teploty lpg v reduktoru? Pokud na benzin to jezdí na 100% tak ti stejně nezbude nic jiného než navštívit autorizovaný servis na LPG
Marťaskova Šmoulinka Z18XE - https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?f=24&t=21991&p=372504#p372504

Odpovědět