Opel Astra Coupé Z20LET by Avantgarde

Uživatelský avatar
tesario
Příspěvky: 625
Registrován: 17 srp 2007, 20:54
Bydliště: Boskovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Opel Astra Coupé Z20LET by Avantgarde

Příspěvek od tesario » 11 bře 2010, 13:12

Řadící páku mám stejnou a myslím si, že to dávali na přání zákazníka. O té Irmscher páce jsem uvažoval už loni, ale v provedení carbon a taky o carbon krytu ruční brzdy, ale ten už bohužel neprodávají. Jinak u http://www.irmscher.cz/ byli vždy velice ochotní a nabízeli mi hodně výrazný slevy.

Reklama
 

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6551
Registrován: 21 led 2006, 13:03
Bydliště: Ústecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Opel Astra Coupé Z20LET by Avantgarde

Příspěvek od milosh » 11 bře 2010, 13:56

Krasny vuz, jenze 2 deti, manzelka a kocarek by se do toho spatne soukaly :)
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
rodel99
Příspěvky: 323
Registrován: 16 pro 2007, 08:32
Bydliště: svk,cadca

Re: Opel Astra Coupé Z20LET by Avantgarde

Příspěvek od rodel99 » 11 bře 2010, 17:44

no som velmi rad ze turbicko uz jazdi na cestach,,,takze si dal "iba" to VRX turbo? musel si menit aj nieco ine? RJ si na to privykla? ci trebalo upravovat? a vykon? mal by ist o nieco vyssie s VXR, postrehol si nejaky rozdiel? ,,,,co sa tyka paky mam pocit ze ju maju vsetky turba + ostatne modely do ktorych sa davala na poziadavku,,,,

Uživatelský avatar
Avantgarde
Příspěvky: 242
Registrován: 17 úno 2007, 12:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Opel Astra Coupé Z20LET by Avantgarde

Příspěvek od Avantgarde » 11 bře 2010, 18:00

No to byses Milosi divil kolik jsem toho uz odstehoval. Napr komodu 123x80x48! :?: Je pravda, ze jsem byl prilepenej na prednim skle, jak 80leta babicka, ale dovezl jsem.
Jinak turbicko fouka nadherne. Neumim srovnat LET z VXR, ale mezi mym starym, ktere melo nalitano skoro 140tis a timhle je znatelny rozdil. Uz pomalu zkousim chodit na max a nakopava to paradne.
Nakonec slo jen turbo s "oil restrictorem" ktery omezuje tlak privadeneho oleje do turba, zadny remap se nekonal. Ale jak uz jsem psal, hned jak EDS zas udela akci za 299 EUR, tak RJ necham premapovat. Pro muj klid a pro zvyseni vykonu samozrejme :D Ted je jen otazka, jak dlouho mi VXR vydrzi, protoze jak to tak ctu, zadna slava..
edit: ja cetl, ze VXR ma neco pridavat na vykonu, ale Marek mne minule zchladil, takze asi rozdil nebude. Je pravda, ze strasne zalezi jak jsou na tom ostatni veci, vcetne vahy, lambd atd. Predpokladam, ze s funglovym motorem by to asi take litalo jinak..
Petr Z20LET (Už mi lásko není 20 let.. ;o)
Obrázek photo by Jimmy323f

Uživatelský avatar
kabrioletak
Příspěvky: 1311
Registrován: 30 pro 2007, 15:42
Bydliště: Nový Jičín

Re: Opel Astra Coupé Z20LET by Avantgarde

Příspěvek od kabrioletak » 12 bře 2010, 15:50

oplista píše:Čau lidi chci se zeptat,furt mi vrtá hlavou jak je možné že mají některá coupe jiné řadící páky?To je podle výbavy?A dala by se taková řadící páka sehnat,takovou jak je vidět v tom modrém coupe?U opla to asi bude ranec :D
Tak jsem vytáhl štos prospektů coupe-cabrio Opel-Vauxhall,tak můžu dělat chytrého :mrgreen: :mrgreen: Normální řadičky jsou černý se stříbrnou čepičkou.Pak jsou modelové edice jako je třeba IRMSCHER kde řadička má tvar viz foto Avantgarde.Tyhle řadičky jsou bud' lesklé,černé a nebo titanové a mají chromový kroužek dokola.Zrovna nedávno jsem získal krásný prospekt limitované edice coupe-cabrio k výročí 100 let značky,kde tato edice má klasickou řadičku ale je celo chromová s černou čepičkou.
www.hairmarket.cz
www.tommutuning.cz

Uživatelský avatar
marek
Příspěvky: 350
Registrován: 27 čer 2006, 09:26

Re: Opel Astra Coupé Z20LET by Avantgarde

Příspěvek od marek » 12 bře 2010, 16:28

Každé Coupe Turbo mělo z výroby hliníkovou (ne chromovanou) hlavici řadící páky. Jiná byla pouze na přání a některých limitovaných edicí.
Astra Coupé Turbo

Uživatelský avatar
kabrioletak
Příspěvky: 1311
Registrován: 30 pro 2007, 15:42
Bydliště: Nový Jičín

Re: Opel Astra Coupé Z20LET by Avantgarde

Příspěvek od kabrioletak » 12 bře 2010, 16:52

Ano,pozapoměl jsem zmínit,jak oprávněně píše Marek(a tím mu děkuji 8) ),že turbo verze měli v základu hliníkovou řadičku.Musím ještě také opravit své tvrzení s chromové na hliníkovou.Myslel jsem správně ale napsal špatně :wink: Samozřejmě si každý při koupi vozu mohl vybrat jakou chtěl na vyžádání.Našel jsem i šedou s černou čepičkou kdy šedá seděla se středovým panelem.
www.hairmarket.cz
www.tommutuning.cz

Frydex
Příspěvky: 5540
Registrován: 19 pro 2006, 23:37
Bydliště: Ostrava jak Cyp
Kontaktovat uživatele:

Re: Opel Astra Coupé Z20LET by Avantgarde

Příspěvek od Frydex » 12 bře 2010, 19:48

Krasavice k pohledání.. fakt pěkný kousek 8)
Moje Astrina 1,7DTi
Obrázek Přišel jsem, viděl jsem, zůstal jsem....
A je vám jasné, že: "Jak to má kola, nebo kozy, tak s tím budou brzo problémy...."

Turbi
Příspěvky: 18
Registrován: 01 srp 2010, 08:46

Re: Opel Astra Coupé Z20LET by Avantgarde

Příspěvek od Turbi » 25 pro 2010, 18:45

Avantgarde: Tak ako ti drzi ? prepac ale davat ine turbo a nechat seriovy soft je .... kto ti povedal ze to tak mozes nechat ? inac ak chces z toho kone tak kup velky Intercoller a vyfuk full od turba 76 mm + vstreky VXR , courtenaysport. uk v tejto zostave ladia 285-290 koni
PS : kvoli comu sa dava ten restriktor ? pretlaca potom olej do sania a vyfuku alebo co ?? na seriovom turbe to nevadi ?- standardny privod oleja ?? dik

Uživatelský avatar
Avantgarde
Příspěvky: 242
Registrován: 17 úno 2007, 12:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Opel Astra Coupé Z20LET by Avantgarde

Příspěvek od Avantgarde » 03 led 2011, 15:31

Mas sz. Jinak pro ostatni, turbo stale drzi. Soft jsem nechaval seriovy, prestoze jak uz jsem uvadel, courtney tvrdi ze se musi premapovat, ale regal prozmenu ne. Vim jak z toho dostat vice koni a pokud se trosku zactes, kluci to ladi az na 500, ale uz pri tech 285, ktere uvadis nestaci zustat pouze u IC, vstriku a vyfuku, protoze jak uz nekdo zde uvadel, myslim Marek, nas motor je staveny na nejakych 100 koni, takze pokud to auto chces mit nejakou delsi dobu...
Restrictor je uz zde take zmineny, ale mas i sz.
Petr Z20LET (Už mi lásko není 20 let.. ;o)
Obrázek photo by Jimmy323f

Uživatelský avatar
Avantgarde
Příspěvky: 242
Registrován: 17 úno 2007, 12:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: NA PRODEJ Opel Astra Coupé Z20LET by Avantgarde

Příspěvek od Avantgarde » 04 črc 2011, 00:20

:o
Naposledy upravil(a) Avantgarde dne 04 črc 2011, 12:32, celkem upraveno 1 x.
Petr Z20LET (Už mi lásko není 20 let.. ;o)
Obrázek photo by Jimmy323f

Uživatelský avatar
Pitman
Příspěvky: 1151
Registrován: 12 lis 2006, 15:36
Bydliště: Praha

Re: NA PRODEJ Opel Astra Coupé Z20LET by Avantgarde

Příspěvek od Pitman » 04 črc 2011, 10:01

proc???

Uživatelský avatar
Avantgarde
Příspěvky: 242
Registrován: 17 úno 2007, 12:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: NA PRODEJ Opel Astra Coupé Z20LET by Avantgarde

Příspěvek od Avantgarde » 04 črc 2011, 10:39

Opel Astra Twintop 2.0 Turbo OPC paket
Petr Z20LET (Už mi lásko není 20 let.. ;o)
Obrázek photo by Jimmy323f

Uživatelský avatar
Mike.S
Příspěvky: 8169
Registrován: 28 zář 2007, 13:15
Bydliště: Slovácko - Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: NA PRODEJ Opel Astra Coupé Z20LET by Avantgarde

Příspěvek od Mike.S » 04 črc 2011, 10:40

:shock: 8)

edit: máš fotku?
Old cars:
Škoda 120L
Škoda Felicia Combi LXi

Actual car:
..........Holden Zafira|1.8 16V|Z18XE|by Mike.S.........

Uživatelský avatar
Avantgarde
Příspěvky: 242
Registrován: 17 úno 2007, 12:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Opel Astra Coupé Z20LET by Avantgarde

Příspěvek od Avantgarde » 30 bře 2012, 20:17

Od dob, kdy jsem upravoval první stránku, uběhl nějaký čas. A za tu dobu jsem stačil vyměnit koncový díl výfuku, kotoučové brzdy i destičky, zapalovací lištu a svíčky, několikrát olej a pneumatiky, ALU disky, přední nárazník a haubnu, stačila do mne nacouvat slečna v Hummeru a dveře od taxíku rozbít zrcátko a udělat rýhu do dveří. Za tu dobu, kdy jsem zde nepsal, jsem byl stále hrdým astrákem, i když jsem již nenavštěvoval srazy, ani žádné (po zkušenostech z mého posledního coupé srazu) neinicioval.

24.3.2012 jsem se po 5ti dlouhých letech a téměř 70.000 bezpečných kilometrech rozloučil se svou láskou a poslal ji do světa.
Jsem hrozně rád, že ji dnes vlastní někdo, kdo o ni bude pečovat minimálně se stejnou péčí. Přeju tímto Tesariovi a jeho ženě hodně šťastných kilometrů.

Prosím tedy o uzavření tohoto vlákna, pokud by třeba někdo z budoucích astráků potřeboval s něčím poradit, rád tak učiním přes sz.

Zde ještě přikládám pár fotografií z posledních měsíců..

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Kluci a holky, rád jsem Vás všechny poznal. Pečujte o ně a jezděte opatrně. Ahoj!
Naposledy upravil(a) Avantgarde dne 15 kvě 2014, 10:28, celkem upraveno 1 x.
Petr Z20LET (Už mi lásko není 20 let.. ;o)
Obrázek photo by Jimmy323f

Odpovědět