Opel Astra Coupé Z20LET by Avantgarde

Uživatelský avatar
rodel99
Příspěvky: 323
Registrován: 16 pro 2007, 08:32
Bydliště: svk,cadca

Re: Opel Astra Coupé Z20LET by Avantgarde

Příspěvek od rodel99 » 11 lis 2009, 13:20

jj presne ako hovoris,,,aj ja tam casto chodim, je tam zopar fakt krasnych kuskov,,,,inak ma zaujima odkial planujes zhanat tie veci,,,tipujem ebay? ci nebodaj niekde tuna u nas?....ja rozmyslam nazaciatok o tom sani z ctdi vectry len akosi ho nemozem nikde zohnat a potom nasledne treba potrubia k tomu pozhanat,,,co som si uz na ebay vyhliadol je intercooler kit , je tam za super peniaze, len neviem ci potom treba upravovat aj riadiacu ak dam iny vacsi intercooler,,,a na koho sa chces s tymito upravami obratit? bo toho sa bojim najviac , tam v britanii to maju v malicku ale nase firmy moc s tymito autami nerobia to bud hondy alebo dieslove dti-cka tak mam z toho obavy ,,,,

Reklama
 

Uživatelský avatar
Avantgarde
Příspěvky: 242
Registrován: 17 úno 2007, 12:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Opel Astra Coupé Z20LET by Avantgarde

Příspěvek od Avantgarde » 11 lis 2009, 17:18

Vse mam objednane u Regal, na jejich strankach, protoze sice prodavaj i na ebay, ale tam to maji logicky drazsi (musi platit komisi). Co se tyka intercooleru, tak kdyz jsem volal do Regalu, tak mne pred levnymi intercoolery z ebaye varovali, ale ja ted nechci davat 600 liber za origo 9litrovej ic, proto jsem se poptal a byl mi doprucen tento:

http://cgi.ebay.co.uk/FMIC-Front-Mount- ... %26ps%3D63

VXR vyslo na nejakych 520, ale kluci delaj hromadny nakupy a pak je to vychazi na 360:

http://www.astraownersclub.com/vb/showt ... +vxr+turbo

Airbox na vrakovisti (ja se domluvil s RomanemK).

Pokud si objednas ic, remap by to chtelo, ale rika se, ze ridici jednotka si privykne na hodne zmen (vetne vxr turba atd.) pouze se auto nesmi ze zacatku honit. Samozrejme nejlepsim resenim je custom remap. Ja premyslel ze bych si koupil tu IPF online tunning od EDS a pak bych mohl remapovat i ostatnim klukum, ale nakonec asi zvolim ten custom remap, tzn. dojedu si do EDS v Nemecku a necham si to premapovat na miru s ohledem na veskere zmeny.

Co se tyka servisu, tak uz nikdy do autorizovaneho (Srba, Staiger...) kdyz jsem auto jeste neznal, nechal sem tam MOC penez za vymenu zbytecnosti. Nemluvim o tom, ze spoustu veci jste zmrsili. Vse si muzu udelat sam, ale tu turbinu budu muset domluvit s nejakym odbornikem na turba. Par se jich tu naskyta..
Petr Z20LET (Už mi lásko není 20 let.. ;o)
Obrázek photo by Jimmy323f

Uživatelský avatar
sovicka
Příspěvky: 719
Registrován: 01 bře 2007, 19:55
Bydliště: Prágl / HK
Kontaktovat uživatele:

Re: Opel Astra Coupé Z20LET by Avantgarde

Příspěvek od sovicka » 11 lis 2009, 20:43

Držím palce a doufám že mě vezmeš na projížďku, až to bude hotové ;)
popř. kdybys cokoliv potřeboval (ale z mých miniaturních znalostí asi jen málo co využiješ), tak se určo ozvi.
Astra G sportive r.v. 99, 3dv, X18XE1 (jezdí i pod 6l/100km!), polarmeerblau, pár vychytávek, žádný tuzing... - a najdete jí tady: https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.p ... 821#120821

Uživatelský avatar
Pitman
Příspěvky: 1151
Registrován: 12 lis 2006, 15:36
Bydliště: Praha

Re: Opel Astra Coupé Z20LET by Avantgarde

Příspěvek od Pitman » 11 lis 2009, 20:58

Jo ja ti taky muzu prozradit..ale znas me ne...ode me nic jineho nez blbe kecy nemuzes cekat...ale i ty ti muzu poradit :D
Naposledy upravil(a) Pitman dne 11 lis 2009, 21:29, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
m.z.
Příspěvky: 112
Registrován: 04 srp 2009, 16:30
Bydliště: Pržno, FM

Re: Opel Astra Coupé Z20LET by Avantgarde

Příspěvek od m.z. » 11 lis 2009, 21:10

Avantgarde:vidím,další závislák :lol: Já když začnu něco vymýšlet,tak doma dostanu takovou terapii,že mě to radši přejde :mrgreen:
Máš to moc pěkné!
miluju tyhle zkratky OPC, STI, S

Uživatelský avatar
rodel99
Příspěvky: 323
Registrován: 16 pro 2007, 08:32
Bydliště: svk,cadca

Re: Opel Astra Coupé Z20LET by Avantgarde

Příspěvek od rodel99 » 11 lis 2009, 21:57

nooo pekne,,,celkom sikovne to mas naplanovane,,,fajne ze mas nemecko asi po ruke, tam tiez s tym urcite nebudu mat problem,,,,,,ja som mal vyhliadnuty tento kit, je to komplet aj trubice a vsetko takze minimalna namaha a na pohlad to vyzera celkom slusne aj ked ta cena je dost nizka na taky kit,,,,
http://cgi.ebay.co.uk/MK4-Astra-G-GSi-C ... 1c0dbb95c3

a nevies ci do toho cdti boxu sedi filter z serioveho sania?, bo do toho som si kupil KN vlozku a ci by pasovala aj tam,,,,

Uživatelský avatar
Avantgarde
Příspěvky: 242
Registrován: 17 úno 2007, 12:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Opel Astra Coupé Z20LET by Avantgarde

Příspěvek od Avantgarde » 11 lis 2009, 22:25

Kluci sz, at ostatni nenudim.

Vsem kdo si hraji s myslenkou ohledne zvysovani vykonu pro svoje Z20LET,rad pokecam ;o)

V prosinci budu mit na aute, tak muzu porefrovat.
Petr Z20LET (Už mi lásko není 20 let.. ;o)
Obrázek photo by Jimmy323f

Uživatelský avatar
Avantgarde
Příspěvky: 242
Registrován: 17 úno 2007, 12:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Opel Astra Coupé Z20LET by Avantgarde

Příspěvek od Avantgarde » 10 bře 2010, 17:06

Tak jak jsem jiz uvedl na prvni strance, po namontovani VXR turba je auto zas pojizdne.
Vcera jsem nechal rozlestit lak a vytepovat interier a dnes udelal narychlo par fotek telefonem. Za pozornost stoji loketka, ktera se tam hodi vic nez jsem cekal a predevsim nechapu, jak jsem bez ni mohl jezdit.. :lol:

Takze ja timto oteviram sezonu.. :?:

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Petr Z20LET (Už mi lásko není 20 let.. ;o)
Obrázek photo by Jimmy323f

Uživatelský avatar
majky.n
Příspěvky: 300
Registrován: 12 srp 2006, 19:20
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Opel Astra Coupé Z20LET by Avantgarde

Příspěvek od majky.n » 10 bře 2010, 17:28

Opravdu krásný coupátko se vším všudy a ta loketka vypadá vážně dobře 8)
BMW 530xD E60

lukaskpd
Příspěvky: 4563
Registrován: 09 dub 2007, 19:55
Bydliště: Hlinsko v Cechcach
Kontaktovat uživatele:

Re: Opel Astra Coupé Z20LET by Avantgarde

Příspěvek od lukaskpd » 10 bře 2010, 19:35

a ten naraznik nemas suchli? ale pekne to mas ja chcem tez:(
Neuč se, život tě nauči !!!! :)
Obrázek Lukaskpdova Astra G Obrázek
1.7TD ( 17DTL ) + CHIP
Obrázek
www.jkcolor.iplace.cz/

Uživatelský avatar
kabrioletak
Příspěvky: 1311
Registrován: 30 pro 2007, 15:42
Bydliště: Nový Jičín

Re: Opel Astra Coupé Z20LET by Avantgarde

Příspěvek od kabrioletak » 10 bře 2010, 19:54

Tohle je auto,u kterého si člověk sedne na prdel.Stav tohodle modelu byl vždy TOP a majtel má u mě obdiv a respekt.Prostě supr čupr. 8)
www.hairmarket.cz
www.tommutuning.cz

Uživatelský avatar
Petras
Příspěvky: 1477
Registrován: 30 čer 2009, 16:49
Bydliště: Boskovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Opel Astra Coupé Z20LET by Avantgarde

Příspěvek od Petras » 10 bře 2010, 20:00

Nádhera a ten interiér je prostě mazec 8) Nikdy bych neřekl že může být zlatá v interiéru pěkná, ale je. A ta loketka se tam opravdu hodí (co je to zač?)
Opel Meriva A 1,4 16v Twinport
ex autíčko: Mazlik = Opel Astra G Caravan 1,8 16v Comfort

oplista
Příspěvky: 47
Registrován: 19 kvě 2008, 20:48

Re: Opel Astra Coupé Z20LET by Avantgarde

Příspěvek od oplista » 10 bře 2010, 22:26

Čau lidi chci se zeptat,furt mi vrtá hlavou jak je možné že mají některá coupe jiné řadící páky?To je podle výbavy?A dala by se taková řadící páka sehnat,takovou jak je vidět v tom modrém coupe?U opla to asi bude ranec :D

Uživatelský avatar
Defender
Příspěvky: 5792
Registrován: 31 srp 2006, 19:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Opel Astra Coupé Z20LET by Avantgarde

Příspěvek od Defender » 10 bře 2010, 23:00

Nojo Péťa ten má tu svojí krásku vžducky upravenou jak modelku před vystoupením, Petře fakt pěkný, no jako vždy 8)
Mobil : 602318645

Uživatelský avatar
Avantgarde
Příspěvky: 242
Registrován: 17 úno 2007, 12:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Opel Astra Coupé Z20LET by Avantgarde

Příspěvek od Avantgarde » 11 bře 2010, 12:37

Kluci a Majky diky. Loketka je Armrest, viz obrazek na prvni strance. Vysla i s postovnym na 1900 a objednaval jsem v Madarsku u sales@nefelejts.hu. Drive ji prodavali i na ebayi, ale ted jsem dlouho nevidel, tak jsem to vyresil pres email.
Radici paky nevim, proc jsou jine, predpokladam, ze to ma spise spolecne s barvou interieru, ci individualnim pranim zakaznika. Ja bych chtel menit za Irmscher (minimalne EUR 70):
i9517317.jpg
i9517317.jpg (2.38 KiB) Zobrazeno 7763 x
Jinak naraznik jak si vsimnul Lukas, je stale odreny, ale pujde pristi tyden cely do laku, vcetne krytky tazneho oka.
Taktez jsem se dnes setkal s panem, co vytahuje plechy (Yanek tenkrat daval i video) nasli jsme na aute asi 5 prohlubni a rikal, ze to vyspravi za 2500, tak pak dam reference a kontakt. Tady je trochu videt na stare fotce o cem mluvim:
hlub.JPG
hlub.JPG (5.4 KiB) Zobrazeno 7763 x
Petr Z20LET (Už mi lásko není 20 let.. ;o)
Obrázek photo by Jimmy323f

Odpovědět