Ruprechtovy coupe [str.11]

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ruprecht
Příspěvky: 552
Registrován: 21 srp 2009, 14:51
Bydliště: Pardubice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ruprechtovy coupe

Příspěvek od Ruprecht » 06 črc 2010, 14:40

Honz@ píše:...já myslel, že ty jsi za to nemohl... Že ti někdo nedal přednost nebo tak něco...
Zenska podepsala, ze zavinila dopravni nehodu, policajti to uzavreli na miste, co na tom?
Opel Astra coupe Bertone 2.0L Turbo - Galerie
Opel Vectra Vauxhall Caravan 2.0L

Reklama
 

Uživatelský avatar
Gallo
Příspěvky: 1551
Registrován: 08 zář 2006, 22:08
Bydliště: Troppau

Re: Ruprechtovy coupe

Příspěvek od Gallo » 19 črc 2010, 08:04


brhy
Příspěvky: 2510
Registrován: 12 úno 2008, 13:52
Bydliště: V prdeli na dedine !!!- Zalesie pri BA
Kontaktovat uživatele:

Re: Ruprechtovy coupe

Příspěvek od brhy » 19 črc 2010, 08:09

co na tom ??? poprve chyba v oceneni auta , zadruhe pokial podpisala ze bola na vine ziadne 75/25 ale 100 percent aj keby ze tam letis 250 km/h , jej cize by si mal dostat plnu vysku a nech mi niekto povie kde kupis astru 2.0T za 140 000 prosiiiiim hned ju berem :) napis odvolanie popripade to daj na sud jak povedal Gallo

Uživatelský avatar
Ruprecht
Příspěvky: 552
Registrován: 21 srp 2009, 14:51
Bydliště: Pardubice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ruprechtovy coupe

Příspěvek od Ruprecht » 19 črc 2010, 09:59

Tak to je husty s tim nedanim prednosti v jizde! Treba v noci, kdy nevidis okolo toho auta v dalce zadne okoli, neni absolutne mozne odhadnout rychlost jen podle svetel! S tim uz mam taky vlastni zkusenost, kdy se taxik hrnul po hlavni v centru Pardubic 100km/h, takze 2x rychleji nez by mel a vubec jsem si toho nevsiml, protoze byla tma jak v prdeli.
Jeste ale dodam, ze jsem na plyn slapnul v moment, kdy jsem ji zacal predjizdet a to pro to, ze mi tam vlitla pred ksicht.
Jojo, az budu mit na soudni vylohy, mam v planu se soudit, nebo si o tom minimalne popovidat s pravnikem.
Opel Astra coupe Bertone 2.0L Turbo - Galerie
Opel Vectra Vauxhall Caravan 2.0L

Uživatelský avatar
Ruprecht
Příspěvky: 552
Registrován: 21 srp 2009, 14:51
Bydliště: Pardubice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ruprechtovy coupe

Příspěvek od Ruprecht » 19 črc 2010, 10:09

brhy píše:co na tom ??? poprve chyba v oceneni auta , zadruhe pokial podpisala ze bola na vine ziadne 75/25 ale 100 percent aj keby ze tam letis 250 km/h , jej cize by si mal dostat plnu vysku a nech mi niekto povie kde kupis astru 2.0T za 140 000 prosiiiiim hned ju berem :) napis odvolanie popripade to daj na sud jak povedal Gallo
No ja ti to reknu asi tak:
V pripade, ze ma pojistovna jakozto soukromy subjekt ze zakona pravo ignorovat zaver policie, tak je to skutecne: "Co na tom?", a to bez ironie.
Nemame zit nahodou v pravnim statu? Nemeli bysme se ridit ustanovenim policie a jestli se nam neco nelibi, tak se obracet na soud? Nemela by se tedy obratit na soud Allianz, pokud se ji zaver policie nelibi a je jineho nazoru? Nemuze potom byt zakonne pravo ignorovat policii protizakonne nebo protiustavni? Nedal by se za to zalovat stat?

Podle me tezko, zalobu za a na blbost jsem jeste nevidel ani o ni neslysel... Pravda, idiotu a exotu je tam nahore dost, ale ze by to byli az takovi vypatlanci se mi nechce verit. Takze co potom zbyva? To jim nikdo nikdy nedokaze...
Opel Astra coupe Bertone 2.0L Turbo - Galerie
Opel Vectra Vauxhall Caravan 2.0L

brhy
Příspěvky: 2510
Registrován: 12 úno 2008, 13:52
Bydliště: V prdeli na dedine !!!- Zalesie pri BA
Kontaktovat uživatele:

Re: Ruprechtovy coupe

Příspěvek od brhy » 19 črc 2010, 11:00

to prrrr pokial vieeem tak rozhodnutie policie je nad neake rozhodnutie obhliadajuceho ked policia napisala vina je na tej zenskej tak vina je na nej a ziadne obhliadajuci na tom nic nezmeni. jedine v pripad eked nebola zavolana policia vtedy sa riesi obhliadajuci ako ked mas havarinku a prides na obhliadku.

brhy
Příspěvky: 2510
Registrován: 12 úno 2008, 13:52
Bydliště: V prdeli na dedine !!!- Zalesie pri BA
Kontaktovat uživatele:

Re: Ruprechtovy coupe

Příspěvek od brhy » 19 črc 2010, 11:02

Jdi se soudit....

http://www.novinky.cz/domaci/206245-sou ... hlost.html

toto plati u nas uz dost dlho zato mi zobralo vodicak ze som vychadzal z vedlajsej na 3 krat leb osom kkt videl a blbec medzi doammi letel 90 kde bola povolena 40 a mne zobrali vodicak zato ze som nedal prednost

preto hovorim ziadna vina 75/25 neexistuje tebe mali dat 100 percent

Uživatelský avatar
Ruprecht
Příspěvky: 552
Registrován: 21 srp 2009, 14:51
Bydliště: Pardubice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ruprechtovy coupe

Příspěvek od Ruprecht » 19 črc 2010, 11:16

Tady v CR je zaver policie pouze vstupni informaci pro "vlastni setreni" pojistovny.
Zkratka, aby pojistovny nesly do rizika soudu pri autonehodach a neprichazely tak o prachy, tak tohle riziko presunuli na ridice.
Opel Astra coupe Bertone 2.0L Turbo - Galerie
Opel Vectra Vauxhall Caravan 2.0L

Uživatelský avatar
Ruprecht
Příspěvky: 552
Registrován: 21 srp 2009, 14:51
Bydliště: Pardubice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ruprechtovy coupe

Příspěvek od Ruprecht » 19 črc 2010, 11:19

BRHY:
Vysvetli mi jak to myslis? Mel jsem dostat 100% vinu ja nebo ta zenska? :lol:
Ja jen, jestli te spravne chapu... :-D
Opel Astra coupe Bertone 2.0L Turbo - Galerie
Opel Vectra Vauxhall Caravan 2.0L

brhy
Příspěvky: 2510
Registrován: 12 úno 2008, 13:52
Bydliště: V prdeli na dedine !!!- Zalesie pri BA
Kontaktovat uživatele:

Re: Ruprechtovy coupe

Příspěvek od brhy » 19 črc 2010, 12:21

ze si mal dostat 100 plnenie :lol: a zenska 100 vinnu 8)

brhy
Příspěvky: 2510
Registrován: 12 úno 2008, 13:52
Bydliště: V prdeli na dedine !!!- Zalesie pri BA
Kontaktovat uživatele:

Re: Ruprechtovy coupe

Příspěvek od brhy » 19 črc 2010, 12:22

Ruprecht píše:Tady v CR je zaver policie pouze vstupni informaci pro "vlastni setreni" pojistovny.
Zkratka, aby pojistovny nesly do rizika soudu pri autonehodach a neprichazely tak o prachy, tak tohle riziko presunuli na ridice.
vlastni setreni v tom pripade ste nemuseli ani volat policiu a dohodnut sa e by to islo z jej havarinky a dostal by si viac pokial ide o toto , potom je zbytocne volat policajtov k niecomu

Uživatelský avatar
Ruprecht
Příspěvky: 552
Registrován: 21 srp 2009, 14:51
Bydliště: Pardubice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ruprechtovy coupe

Příspěvek od Ruprecht » 19 črc 2010, 12:25

brhy píše:
Ruprecht píše:Tady v CR je zaver policie pouze vstupni informaci pro "vlastni setreni" pojistovny.
Zkratka, aby pojistovny nesly do rizika soudu pri autonehodach a neprichazely tak o prachy, tak tohle riziko presunuli na ridice.
vlastni setreni v tom pripade ste nemuseli ani volat policiu a dohodnut sa e by to islo z jej havarinky a dostal by si viac pokial ide o toto , potom je zbytocne volat policajtov k niecomu
Tak to je pekna kravina, kdyz se podivas jak jsme zkoncili, kde je moje auto na odpis a jeji nepojizdne a pritom to moje jeste zbouralo 20m plotu firmy, tak tam policajti byt musi a proste budou vzdycky.
O tom, ze ta zenska uznala svoji vinu az po tom, co ji to policajti vysvetlovali se radsi ani nebavim...
Opel Astra coupe Bertone 2.0L Turbo - Galerie
Opel Vectra Vauxhall Caravan 2.0L

brhy
Příspěvky: 2510
Registrován: 12 úno 2008, 13:52
Bydliště: V prdeli na dedine !!!- Zalesie pri BA
Kontaktovat uživatele:

Re: Ruprechtovy coupe

Příspěvek od brhy » 19 črc 2010, 15:25

tak v tom mate bordel ako my ale v kazdom pripade sa odvolaj a pripomienkuj vinnu a odvolaj sa na dany odkaz od gala

Jocker
Příspěvky: 2115
Registrován: 15 črc 2007, 13:21
Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Re: Ruprechtovy coupe

Příspěvek od Jocker » 19 črc 2010, 19:25

pěkný, pěkný takže na 50 ce jezdit 45, na 90 85 a když to do tebe někdo nasere tak se rovnou ptát co má za pojišťovnu. Zajímalo by mě jak by plnil takový Direct, nebo ty pseudopojišťovny co nabízejí ty nejlevnější pojištění...

Uživatelský avatar
Ruprecht
Příspěvky: 552
Registrován: 21 srp 2009, 14:51
Bydliště: Pardubice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ruprechtovy coupe

Příspěvek od Ruprecht » 19 črc 2010, 22:03

Odvolam se, odvolam (ctete zazaluju u soudu), ale az na to budu mit... :-D :lol: :cry:
Opel Astra coupe Bertone 2.0L Turbo - Galerie
Opel Vectra Vauxhall Caravan 2.0L

Odpovědět