Ruprechtovy coupe [str.11]

Odpovědět
Uživatelský avatar
oFF
Příspěvky: 444
Registrován: 02 dub 2008, 16:36
Bydliště: Ivanka pri Dunaji - Metropola (mame metro hned vedla pola)
Kontaktovat uživatele:

Re: Ruprechtovo 1. coupe

Příspěvek od oFF » 01 bře 2010, 16:40

a ako to teda je? ja hovorim ako to bolo v mojom pripade.

Mozno to tak bolo, lebo to bola 1.8 16V ktora sa dava aj do normalnych HTB, Cize to brali rovnako bez ohladu na karoseriu,

Reklama
 

Uživatelský avatar
Cidla
Příspěvky: 1377
Registrován: 08 srp 2006, 15:31
Bydliště: kousek od Pardubic
Kontaktovat uživatele:

Re: Ruprechtovo 1. coupe

Příspěvek od Cidla » 01 bře 2010, 16:43

Jak jsem psal, když máš coupe 2,0 r.v. 2003.. tak musíš určit obecku podle toho auta a nemůžeš tam strčit třeba caravan :?: a nedělá se to jen podle tabulek, ale i podle trhu (Tipcars, autoS, anonce....) problém je když ty auta prostě v ČR nejsou jako to má Ruprecht :roll:

Uživatelský avatar
oFF
Příspěvky: 444
Registrován: 02 dub 2008, 16:36
Bydliště: Ivanka pri Dunaji - Metropola (mame metro hned vedla pola)
Kontaktovat uživatele:

Re: Ruprechtovo 1. coupe

Příspěvek od oFF » 01 bře 2010, 16:45

Tak by som povedal, ze to bolo najskor koli tomu, ze som mal 1.8 16V X18XE1.

Uživatelský avatar
Cidla
Příspěvky: 1377
Registrován: 08 srp 2006, 15:31
Bydliště: kousek od Pardubic
Kontaktovat uživatele:

Re: Ruprechtovo 1. coupe

Příspěvek od Cidla » 01 bře 2010, 17:32

to co jsem napsal byl jen příklad... vždy musíš určit dle VTP přesně stejný vozidlo :wink:

Uživatelský avatar
Ruprecht
Příspěvky: 552
Registrován: 21 srp 2009, 14:51
Bydliště: Pardubice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ruprechtovo 1. coupe

Příspěvek od Ruprecht » 01 bře 2010, 19:20

Cidla píše:Jelikož je to má práce tak ti říkám, že prostě to není jak říkáš ty :wink: alespoň v čechách..
Ano cidlo, mas naprostou pravdu, mimochodem, je tajny pro jakou poj. delas likvidace?
Mam totiz taky jednoho znamyho likvidatora a podle neho u nichplati, ze:
1. kdyz je to auto dovoz z ciziny a neni koupeny v CR, tak se kouka na cenu vozu na zahranicnich trzich.
2. kdyz to auto neni na trhu v CR, tak se taky kouka na cenu vozu na zahranicnich trzich.
3. kdyz to auto mam jenom blby 4 mesice, prihlizi se i k cene za jakou jsem to koupil.

Pro muj pripad platej obe dve varianty, takze me vazne dokaze nasrat, kdyz nejakej zmrd v nejaky pojistovne:
1. to auto ani sam nevidi na vlastni oci a dela to jen z fotek,
2. se v tech autech vyzna asi jako ja v pleteni,
3. Mozna ani ty Oply nema rad (ten, co mi to fotil mi doslova rekl, ze on osobne Oply rad nema, ale ze muzu byt klidny, ze on to ocenovat nebude. Bohuzel ani nerekl, jestli nejakej ten mamlas, co to bude cenit, se v Oplech alespon trochu vyzna... :( )

Sorry vsem za volnejsi slovnik, ale vazne mi to docela hybe strevama...
Opel Astra coupe Bertone 2.0L Turbo - Galerie
Opel Vectra Vauxhall Caravan 2.0L

Uživatelský avatar
Ruprecht
Příspěvky: 552
Registrován: 21 srp 2009, 14:51
Bydliště: Pardubice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ruprechtovo 1. coupe

Příspěvek od Ruprecht » 01 bře 2010, 19:22

Az se me od nich dostane vyrozumeni o konecnem vyporadani a ja tam s tim prijdu za hlavnim likvidatorem do Prahy, ktery se pod tu moji SU podepsal, jako ze to taky resi, no ja mu to hodim na stul a zjebu ho takovym strasnym zpusobem, ze ho odvezou rovnou na aro, pac z toho bude mit infarkt...
No za ramecek si to vazne neda!
A za tim kretenem v Pardubicich, ktery mi tu SU resil puvodne (kvuli jeho neschopnosti jsem volal tomu hlavnimu likvidatorovi Allianz do Prahy), radsi ani nebudu chodit, pac bych ho musel asi zabit.
Kreteni vymasteny zlodejsky!
Opel Astra coupe Bertone 2.0L Turbo - Galerie
Opel Vectra Vauxhall Caravan 2.0L

Uživatelský avatar
Cidla
Příspěvky: 1377
Registrován: 08 srp 2006, 15:31
Bydliště: kousek od Pardubic
Kontaktovat uživatele:

Re: Ruprechtovo 1. coupe

Příspěvek od Cidla » 01 bře 2010, 20:21

dělám u ČSOB poj. tajný to není. No jako mělo by bejt jedno jestli člověk má rád tuhle nebo jinou značku.. Jinak bych zkusil radši slušný jednání a pokusil bych jít co nejvejš( vedoucí likvidací, nebo přímo ředitel) Pokud budeš hrubej(ač tě chápu) nic tím nevyřešíš jen uškodíš sobě. No z osobní zkušennosti vím, že můžeš narazit na likvidátora vola co tomu vůbec nerozumí.. taky jsme měli mezi sebou jednoho takovýho, naštěstí už vyletěl.

A jak jsi psal co ti ten známej poradil tak s tím bych souhlasil, takhle se to dá oceňovat! Určitě bych doložil kupní smlouvu za kolik jsi to pořídil.

Uživatelský avatar
AstraMan
Moderátor
Příspěvky: 7876
Registrován: 06 dub 2006, 20:07
Bydliště: Kolín

Re: Ruprechtovo 1. coupe

Příspěvek od AstraMan » 01 bře 2010, 20:37

Jak píše Cidla, v žádném případě nebuď vulgární apod při vyřizování této události. Sem tam si nějakou menší narážku můžeš dovolit, ale křičet na dotyčného a skoro mu rozbít tlamu, tím opravdu uškodíš maximálně tak sobě 8) Vidím to každý den na pojišťovně, jak se u toho tváří ředitel či vedoucí skupiny :?: Sice Tě chápeme, že by si jim to nejraději omlátil o hlavu, ale většinou s malinko nepříjemných chováním máš větší šanci na rychlé vyřešení, než jít přes mrtvoly :wink:

Před pár týdny měl jeden nejmenovaný člen tady na fóru problém se zrušením povinného ručení z důvodu, že ten kdo to dostal na starost, si to vyložil úplně jinak a já s tím pak měl zbytečné komplikace :roll: No nakonec si ten člen zavolal infolinku, tam je zjebal a do druhého dne bylo vyřešeno i přesto, že jsem to řešil měsíc :D Docela jsem se tomu divil, ale jak říkám, byl to zcela odlišný případ a navíc měl všechny doklady apod, čili prokazatelně byla chyba na straně pojišťovny... Každopádně Ti přeji hodně trpělivosti
My new car ( Opel Meriva A ) :arrow: AstraMan's blue scorpion - Z17DTH, 5DV.
My ex-car ( Opel Astra G ) :arrow: AstraMan's silver dragon - X20DTL, 5DV.
My motto :arrow: Činy jsou více, než slova !!!

Uživatelský avatar
Ruprecht
Příspěvky: 552
Registrován: 21 srp 2009, 14:51
Bydliště: Pardubice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ruprechtovo 1. coupe

Příspěvek od Ruprecht » 01 bře 2010, 21:41

Pratele, to ja se tady jen tak vyradim, ale jinak jednam suse a nekompromisne. Myslim, ze jsem vic asertivni nez agresivni, ikdyz jsem ty slova ted skoro otocil, ale to ciste jen nahodne... fakt! ;)

Jinak cidlo, kopii kupni smlouvy maji od 6.1.2010 odkdy maji i kopii velkyho technicaku...

Jinak diky vsem za ochotu a trpelivoist se mnou, zatim mi potvrzujete, ze by melo byt spravne a asi idealni resit takovou variantou jakou planuju.

Podam zas nejaky echo jako se situace bude vyvijet. Zatim me i prekvapujou treba i nejake "keci" policajtu, ale to neni zas tak drsny a souhrnne info podam zanedlouho priste... ;)
Opel Astra coupe Bertone 2.0L Turbo - Galerie
Opel Vectra Vauxhall Caravan 2.0L

Jocker
Příspěvky: 2115
Registrován: 15 črc 2007, 13:21
Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Re: Ruprechtovo 1. coupe

Příspěvek od Jocker » 01 bře 2010, 21:57

Plně tě chápu, někdy by ty ku.y za těma přepážkama zasloužili facku a ne jednu.
....
Dneska mě třeba z pošty potřetí vyzvali abych si vyzvedl dopis do vlastních rukou, pro který sem si byl před 3 týdny!!! zabít málo
.....
pojištovna - sjednaval jsem pojistku na byt - " no to nevadi že máte byt ve 4. patře, prostě v r. 97 taky při povodních byly vytopené sklepy tak je to zaplavova oblast....+300.

Držím pěsti a přeji pevné nervy...

Uživatelský avatar
Ruprecht
Příspěvky: 552
Registrován: 21 srp 2009, 14:51
Bydliště: Pardubice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ruprechtovo 1. coupe

Příspěvek od Ruprecht » 03 bře 2010, 18:57

Tak mi prisel dopis od Allianz, ze pry mi poukazali na ucet nejakou zalohu pojistneho plneni :?
Na jednu stranu je to asi dobre, protoze to znamena, ze by od nich jeste neco melo prijit, na druhou stranu je to spatne, protoze to znamena, ze porusili zakon a ani po 3 mesicich mi tu skodni udalost nevyresili.
Sejdu se snad zitra s pravnikem, abysme vymysleli co s nima dal.
Jake vy mate zkusenosti s touhle zalohou? Kdyz uz ji pojistovna posle, posila se v nejake procentualni vysi celkove castky? Za jakych podminek pojistovny tu castku posilaji a jak se urci jeji vyse?
Opel Astra coupe Bertone 2.0L Turbo - Galerie
Opel Vectra Vauxhall Caravan 2.0L

Uživatelský avatar
Cidla
Příspěvky: 1377
Registrován: 08 srp 2006, 15:31
Bydliště: kousek od Pardubic
Kontaktovat uživatele:

Re: Ruprechtovo 1. coupe

Příspěvek od Cidla » 04 bře 2010, 07:08

Tak to slyším poprví, že při totální škodě pošle pojišťovna zálohu... hlavně nechápu důvod zálohy? Pokud ti poslali nějaký prachy musel jsi jim poslat už všechny potřebný podklady, což znamená že ti musej poslat celou částku. Jsem překvapen opravdu. Pojišťovna má 90 dní na ukončení pojistný události...ale to neznamená VYPLACENÍ. Pokud nemaj vše potřebný k likvidaci, můžou událost po 90 dnech ukončit a odložit pro nedodání podkladů. To si ale myslím, že není tvůj případ! Hele určitě mě dej vědět jak jsi dopadl a jak ti vysvětlej, že ti poslali tu zálohu. Tohle mě zajímá!

Uživatelský avatar
Ruprecht
Příspěvky: 552
Registrován: 21 srp 2009, 14:51
Bydliště: Pardubice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ruprechtovo 1. coupe

Příspěvek od Ruprecht » 04 bře 2010, 10:42

Jojo, dam sem vedet jakmile se zase neco prihodi. Taky me to dost prekvapilo...
Opel Astra coupe Bertone 2.0L Turbo - Galerie
Opel Vectra Vauxhall Caravan 2.0L

Uživatelský avatar
Cidla
Příspěvky: 1377
Registrován: 08 srp 2006, 15:31
Bydliště: kousek od Pardubic
Kontaktovat uživatele:

Re: Ruprechtovo 1. coupe

Příspěvek od Cidla » 04 bře 2010, 11:03

Ještě jeden dotaz. Policie to dál nešetří z nějakýho důvodu? Je to ukončený úplně? Tam bych viděl jedinej zádrhel kdyby to z nějakýho důvodu ještě řešily...

Uživatelský avatar
Ruprecht
Příspěvky: 552
Registrován: 21 srp 2009, 14:51
Bydliště: Pardubice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ruprechtovo 1. coupe

Příspěvek od Ruprecht » 04 bře 2010, 11:24

Neresi to, je to uzavreny na miste nehody. Zenska podepsala, ze si je vedoma, ze zavinila dopravni nehodu.
Opel Astra coupe Bertone 2.0L Turbo - Galerie
Opel Vectra Vauxhall Caravan 2.0L

Odpovědět