Tesariovo coupe turbo Z20LET - nové fotky na straně 1. a 7.

Odpovědět
Majesty
Příspěvky: 2642
Registrován: 03 zář 2008, 09:15
Bydliště: Metropole Libouň (na dohled Blaník)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majesty » 09 lis 2008, 10:17

Odkud máš ty vzpěry? Já si je objednal a nějak je tam nemůžu namontovat. Když je dám tak jako ty, tak při zavření víka mi to uchycení pod šroubem držáku dře o blatník.
Opel Vectra C Caravan 1.9 CDTI
EX The Golden Queen of Majesty --> EVOLUCE (str.21)
Obrázek Obrázek O nás
http://cardigan-bedwyr.blogspot.com/

Reklama
 

Uživatelský avatar
tesario
Příspěvky: 625
Registrován: 17 srp 2007, 20:54
Bydliště: Boskovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tesario » 09 lis 2008, 10:25

Majesty píše:Odkud máš ty vzpěry? Já si je objednal a nějak je tam nemůžu namontovat. Když je dám tak jako ty, tak při zavření víka mi to uchycení pod šroubem držáku dře o blatník.
Koupil jsem je přes aukro za 450,- i s dopravou. Prodával to tam nějakej tuning obchod (WWW.F2Tuning.cz ) Mě tam sedly perfektně, navíc jsem dal pod podložky ještě gumu aby to nebylo kov-kov. :)

Honzza
Příspěvky: 1049
Registrován: 06 zář 2006, 18:07
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Honzza » 09 lis 2008, 10:25

Jo ty vzpery jsou moc dobra vec 8) Ja je tam budu mit skoro rok a zvedaj stejne jako kdyz byly novy a princ williem je tam ma jeste dyl...
Astra H Caravan cosmo 1.9cdti 88kW
Corsa C 1.0 social edition

Uživatelský avatar
tesario
Příspěvky: 625
Registrován: 17 srp 2007, 20:54
Bydliště: Boskovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tesario » 09 lis 2008, 10:29

Honzza píše:Jo ty vzpery jsou moc dobra vec 8) Ja je tam budu mit skoro rok a zvedaj stejne jako kdyz byly novy a princ williem je tam ma jeste dyl...
s princem jsem se o nich bavil a nestěžuje si na ně, tak doufám, že mi budou držet. A měl jsem k nim návod na Astru G ale tam to stejně bylo v němčině popsaný, ale myslím že není potřeba k montáži

Majesty
Příspěvky: 2642
Registrován: 03 zář 2008, 09:15
Bydliště: Metropole Libouň (na dohled Blaník)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majesty » 09 lis 2008, 10:32

Podle fotky vypadají stejně. Ale ten vrchní držák je asi nějak delší. Když ho přišroubuju a zavřu kapotu, tak mezi tou kuličkou a blatníkem je asi 2mm místa. Budu ho muset zkrátit, aby kopíroval přesně tu hranu. :(
Opel Vectra C Caravan 1.9 CDTI
EX The Golden Queen of Majesty --> EVOLUCE (str.21)
Obrázek Obrázek O nás
http://cardigan-bedwyr.blogspot.com/

Uživatelský avatar
tesario
Příspěvky: 625
Registrován: 17 srp 2007, 20:54
Bydliště: Boskovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tesario » 09 lis 2008, 10:35

Majesty píše:Podle fotky vypadají stejně. Ale ten vrchní držák je asi nějak delší. Když ho přišroubuju a zavřu kapotu, tak mezi tou kuličkou a blatníkem je asi 2mm místa. Budu ho muset zkrátit, aby kopíroval přesně tu hranu. :(
no jo, ale v tom držáku je přece díra na šroub a nepomůže ti, že ho zkrátíš když budeš mít v držáku díru pro šroub pořád na stejným místě - to bys musel převrtat tu díru nebo si udělat jinej držák

Majesty
Příspěvky: 2642
Registrován: 03 zář 2008, 09:15
Bydliště: Metropole Libouň (na dohled Blaník)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majesty » 09 lis 2008, 11:01

Budu muset převrtat tu díru. Dělat celej držák novej se mi nechce. Kdyby jsi měl třeba trochu čas, mohl bys mi poslat detailní foto na to uchycení? Ty vzpěry tu má spousta lidí, všem to jde a mě ne. Mám snad nějaké jiné auto.
Opel Vectra C Caravan 1.9 CDTI
EX The Golden Queen of Majesty --> EVOLUCE (str.21)
Obrázek Obrázek O nás
http://cardigan-bedwyr.blogspot.com/

Uživatelský avatar
Princ William
Příspěvky: 4074
Registrován: 26 led 2006, 10:50
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od Princ William » 09 lis 2008, 11:02

no myslim že by to mělo držet bez problémů 8) ...Princ William hlásí že je má na autě něco přes 3 roky a no problém 8) ...zvedaj stále stejně jako bych je koupil včera.

2 Majesty
se mi to taky nelíbilo jak to nesedělo přímo ke kapotě tak jsem v tom držáku vypiloval oválnou díru a nasadil to přímo k tej hraně a no problém. za tejden jsem montoval ty samí na jinou astru a tam to páslo aniž by si něco piloval a bylo to přímo u haubny 8) tak nevim jestli jsou rozdílný kapoty nebo co :roll: ale přecejen český ručičky zmáknou všechno 8)
Opel Astra G, 3DV, edice 100, 2/2000, X18XE1, polarmeerblau, kůže, 109.660 - 198.360 km PRODÁNO

Uživatelský avatar
tesario
Příspěvky: 625
Registrován: 17 srp 2007, 20:54
Bydliště: Boskovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tesario » 09 lis 2008, 11:14

Majesty píše:Budu muset převrtat tu díru. Dělat celej držák novej se mi nechce. Kdyby jsi měl třeba trochu čas, mohl bys mi poslat detailní foto na to uchycení? Ty vzpěry tu má spousta lidí, všem to jde a mě ne. Mám snad nějaké jiné auto.
odpoledne nafotím detail toho držáku a dám to sem Jedině to poupravit tak, jak napsal princ

Majesty
Příspěvky: 2642
Registrován: 03 zář 2008, 09:15
Bydliště: Metropole Libouň (na dohled Blaník)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majesty » 09 lis 2008, 11:29

To Princ: Tak nějak to budu muset dotvořit. Právě že všechny montáže co jsem viděl seděly přesně podle tý hrany. Spíš co držák to originál.

To tesario: Díky. Jsem právě zvědav, jak to vychází.
Naposledy upravil(a) Majesty dne 09 lis 2008, 11:39, celkem upraveno 1 x.
Opel Vectra C Caravan 1.9 CDTI
EX The Golden Queen of Majesty --> EVOLUCE (str.21)
Obrázek Obrázek O nás
http://cardigan-bedwyr.blogspot.com/

Uživatelský avatar
Avantgarde
Příspěvky: 242
Registrován: 17 úno 2007, 12:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Svetlo

Příspěvek od Avantgarde » 09 lis 2008, 11:39

Tobe se podarilo rozebrat svetlo? Ja mam vevnitr srazene kapicky vody, ale rozebrat mne to nenapadlo. Doporucujes se do toho poustet?
Petr Z20LET (Už mi lásko není 20 let.. ;o)
Obrázek photo by Jimmy323f

Uživatelský avatar
tesario
Příspěvky: 625
Registrován: 17 srp 2007, 20:54
Bydliště: Boskovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Svetlo

Příspěvek od tesario » 09 lis 2008, 11:57

Avantgarde píše:Tobe se podarilo rozebrat svetlo? Ja mam vevnitr srazene kapicky vody, ale rozebrat mne to nenapadlo. Doporucujes se do toho poustet?
Podařilo se mi to rozebrat, protože jsem to musel otevřít kvůli vypadeným plastovým kuličkám z držáků co drží parabolu. No není to na chvilku to rozdělat a pak dát zpátky, strávil jsem s tím celý odpoledne. Pokud tam máš kapky vody, tak ti netěsní horní strana a záleží jen na tobě jestli to rozdělat a pak nově utěsnit nebo to necháš tak jak to máš teď. Mě kdyby to nevypadlo z těch držáků, tak to nikdy nerozdělávám. Radši nic doporučovat nebudu, aby to pak nebylo na mě, že sem něco doporučil a pak si s tím někdo hrál celej den 8)

Uživatelský avatar
Avantgarde
Příspěvky: 242
Registrován: 17 úno 2007, 12:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Avantgarde » 09 lis 2008, 12:23

:D haha tak dik pane diplomat... :wink:
Petr Z20LET (Už mi lásko není 20 let.. ;o)
Obrázek photo by Jimmy323f

Uživatelský avatar
tesario
Příspěvky: 625
Registrován: 17 srp 2007, 20:54
Bydliště: Boskovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tesario » 09 lis 2008, 12:51

Avantgarde píše::D haha tak dik pane diplomat... :wink:
kdybych já měl ve světle kapky vody jak píšeš, že máš asi bych to kvůli tomu nerozdělával

new-name
Příspěvky: 2895
Registrován: 14 zář 2008, 20:31
Bydliště: Polná nebo SinCity Žďár
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od new-name » 09 lis 2008, 12:56

tesario píše: kdybych já měl ve světle kapky vody bych to kvůli tomu nerozdělával
pamatuju jak měl vedoucí u feldy blinkr do 3/4 zatopnej vodou a pořád to fungovalo, tak dlouho sme si z něj dělali prdel až ten plast z venku odvrtal a vodu vypustil, od tý doby blinkr už nešel
:lol:
Obrázek Obrázek Obrázek

jezdím kObrázek

Odpovědět