wlčákova astra coupé Z22SE

Odpovědět
Jamoko
Příspěvky: 276
Registrován: 17 kvě 2006, 23:21
Bydliště: Praha

Re: zloděj

Příspěvek od Jamoko » 17 úno 2007, 13:24

leze komu do astry? me nebo wlcakovi? Predpokladam ze wlkovi
Astra G Z18XE 1.8 16V Bertone Coupe, Xenon H7, OPC volant a maska a naraznik 737 777 191 SKYPE: jamokon
https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?t=786

PRODAM

Reklama
 

Uživatelský avatar
Avantgarde
Příspěvky: 242
Registrován: 17 úno 2007, 12:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Avantgarde » 17 úno 2007, 13:30

Vlkowi, asi sem to poslal Tobe, ne? Sry..
Petr Z20LET (Už mi lásko není 20 let.. ;o)
Obrázek photo by Jimmy323f

xpolstarekx
Příspěvky: 3799
Registrován: 24 led 2006, 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xpolstarekx » 17 úno 2007, 20:19

no tak to je husty, u nas v ulici ze vcerejska na dnesek vylamali 3 zamky u aut a ani do jednoho se nedostali... asi naky paka... :roll:
Tak mě tu máte Obrázek
Nekončí jen to, co nikdy nezačíná
Obrázek

wlcak
Příspěvky: 478
Registrován: 06 črc 2006, 03:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od wlcak » 17 úno 2007, 23:20

Avantgarde píše::D Možná každej na jiný vlně, ale pro Coupátko máme oba asi již delší slabost, každopádně klíče nechte doma. Za to ťuknutí jeste jednou sorry, ale pozadoval jsem to za opreni o znacku, ale ok.
No opření o značku to nebylo, ale to je jedno, já jsem ti chtěl hlavně popojet abys vyjel. :) Já jsem na to už alergický, když vidím jak u nás v ulici parkujou samý experti, hlavně ten dědula se superbem.. Si občas říkám, že mu snad koupím parkovací čidla.. :D
Pamatuješ si, že jsem chodil na základku stejně jako ty, ale o rok výše? :)

Jinak toho frajera se sierou jsem tu už vídal delší dobu, vždycky jsem přijel, hroznej bordel a stál docela dlouho před barákem, asi si sem chodí vyhlížet auta.. Možná jsem zapomněl v autě rádio, jinak tam nic nemám, takže by si k ničemu nepřišel..
A jak jsem říkal výše, že se mi někdo pokoušel ukrást mlhovku, tak to byl asi on.
A díky za pohlídání. :wink:
Astra G coupe Z22SE

Uživatelský avatar
Avantgarde
Příspěvky: 242
Registrován: 17 úno 2007, 12:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Avantgarde » 18 úno 2007, 07:46

Ještě jednou ho uvidim Nad Vodovodem, tak ho nahlasim pro podezření že vykrádá auta a nebo to snim vyridim sam, protoze to zas zadna korba neni ;o) Jinak fak nechapu, jak si volavka muze poridit takovejdle vejfuk..
Za pohlidani nemas zac, ja o kupátku snim takovou dobu a dyz se objevilo u nas v ulici, tak sem pekne zarlil. Uz minulej rok mi nevysla koupě, a tak ctyri roky na zpet to od ty doby povazuju za nej autíčko vůbec.. Tvarama me teda este jiny nepresvedcilo, pokud nepocitam dream cars jako mustang 64, DB, SL atd.. Coz fakt sou jen snovy pro me auta..
Jojo ten deda se superbem je vostrej, dava to obcas na chodnik a ja se opicim ;o) ale rikam si, ze zas porad lepsi nez aby mi to vojeli popelari (zrcatka uz mam stejne od nekoho ojety, ale objednal jsem si tu tubu s barvou, tak uvidime, udelame si malou vytvarku..) a dyz uz pisu o skole, tak hele nepamatuju, protoze na zakladce sem byl asi uplne na jiny vlne, nez vsichni ostatni.. ;o)
Jinak sem pochopil ze si odjizdel, ale ja sem fakt pospichal a hlavne sem si daval majzla abych se o Tebe neoprel no a vidis.. furt lepsi nez pusinkovat toho dedka co byl predemnou.. ;o)
Jinak co tady pisete o ty modry z Vinohradsky to je jina Astra, ma kridlo a bude to asi 2003 a vys, protoze ma novy kola a zatmaveny lampy, ale vzdy sem ji videl jen z dalky. Parkuje u Jirika od Podebrad jak je restaurace Gusto..
Takze bacha na zlodeje!
Petr Z20LET (Už mi lásko není 20 let.. ;o)
Obrázek photo by Jimmy323f

xpolstarekx
Příspěvky: 3799
Registrován: 24 led 2006, 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xpolstarekx » 18 úno 2007, 08:19

Avantgarde: to je dobry takhle hlidat auta :) nechces to svoje nafotit a pridat taky do club cars?
Tak mě tu máte Obrázek
Nekončí jen to, co nikdy nezačíná
Obrázek

Uživatelský avatar
Avantgarde
Příspěvky: 242
Registrován: 17 úno 2007, 12:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Avantgarde » 18 úno 2007, 08:25

Urcite taky jednou, ale zatim na nem neni nic "spešl" :D
Petr Z20LET (Už mi lásko není 20 let.. ;o)
Obrázek photo by Jimmy323f

Uživatelský avatar
Avantgarde
Příspěvky: 242
Registrován: 17 úno 2007, 12:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Avantgarde » 18 úno 2007, 08:40

Jo, jinak Jamoko neco rikal o tom srazu na desítce...
Myslel si to asi takhle? Obrázek Obrázek Obrázek
Petr Z20LET (Už mi lásko není 20 let.. ;o)
Obrázek photo by Jimmy323f

xpolstarekx
Příspěvky: 3799
Registrován: 24 led 2006, 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xpolstarekx » 18 úno 2007, 09:28

to nevadi ze na nem "neni nic spesl" :)
jinak sem nedavej ty fotky nebo budu muset prodat tu svoji a koupit si taky coupe :) pac jsou fakt nadherny
Tak mě tu máte Obrázek
Nekončí jen to, co nikdy nezačíná
Obrázek

wlcak
Příspěvky: 478
Registrován: 06 črc 2006, 03:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od wlcak » 18 úno 2007, 17:06

Avantgarde píše:Ještě jednou ho uvidim Nad Vodovodem, tak ho nahlasim pro podezření že vykrádá auta a nebo to snim vyridim sam, protoze to zas zadna korba neni ;o) Jinak fak nechapu, jak si volavka muze poridit takovejdle vejfuk..
Za pohlidani nemas zac, ja o kupátku snim takovou dobu a dyz se objevilo u nas v ulici, tak sem pekne zarlil. Uz minulej rok mi nevysla koupě, a tak ctyri roky na zpet to od ty doby povazuju za nej autíčko vůbec.. Tvarama me teda este jiny nepresvedcilo, pokud nepocitam dream cars jako mustang 64, DB, SL atd.. Coz fakt sou jen snovy pro me auta..
Jojo ten deda se superbem je vostrej, dava to obcas na chodnik a ja se opicim ;o) ale rikam si, ze zas porad lepsi nez aby mi to vojeli popelari (zrcatka uz mam stejne od nekoho ojety, ale objednal jsem si tu tubu s barvou, tak uvidime, udelame si malou vytvarku..) a dyz uz pisu o skole, tak hele nepamatuju, protoze na zakladce sem byl asi uplne na jiny vlne, nez vsichni ostatni.. ;o)
Jinak sem pochopil ze si odjizdel, ale ja sem fakt pospichal a hlavne sem si daval majzla abych se o Tebe neoprel no a vidis.. furt lepsi nez pusinkovat toho dedka co byl predemnou.. ;o)
Jinak co tady pisete o ty modry z Vinohradsky to je jina Astra, ma kridlo a bude to asi 2003 a vys, protoze ma novy kola a zatmaveny lampy, ale vzdy sem ji videl jen z dalky. Parkuje u Jirika od Podebrad jak je restaurace Gusto..
Takze bacha na zlodeje!
Já jsem taky o něm snil vždycky, už jak malej kluk když se začalo vyrábět. Teď to ale rozhodně nebylo jedíný kupé, o kterým jsem přemýšlel.. V úvahu ještě připadali Peugeot 406 coupé, Fiiat Coupé a Audi TT. U Peugeotu mi nevyhovovali motory, 3.0 moc drahý na náklady a 2.0 se mi zdál línej v tom autě, ale zase se mi líbí více designově, je to větší loď, a vnitřek se mi vůbec nelíbil, třeba sedačky, vestavěný rádio. :) Audi TT se špatně schánělo, bylo o dost dražší a uvnitř je hrozně málo místa a Fiat jsem už nechtěl i když se mi taky líbí..

No na základce každej serfoval na jiných vlnách, to jsme byli méně zkažení. :mrgreen:
Astra G coupe Z22SE

Uživatelský avatar
Avantgarde
Příspěvky: 242
Registrován: 17 úno 2007, 12:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Avantgarde » 18 úno 2007, 17:18

Sakra v roce 2000, coz Ti bylo tak 16 si nebyl uz zas tak malej, ne? :roll:
Petr Z20LET (Už mi lásko není 20 let.. ;o)
Obrázek photo by Jimmy323f

wlcak
Příspěvky: 478
Registrován: 06 črc 2006, 03:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od wlcak » 19 úno 2007, 01:29

Avantgarde píše:Sakra v roce 2000, coz Ti bylo tak 16 si nebyl uz zas tak malej, ne? :roll:
Já jsem jak malej furt, takže je to jedno.. :mrgreen:
Astra G coupe Z22SE

Uživatelský avatar
Princ William
Příspěvky: 4074
Registrován: 26 led 2006, 10:50
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od Princ William » 20 úno 2007, 10:40

Avantgarde píše:Urcite taky jednou, ale zatim na nem neni nic "spešl" :D
az na ten motor..... ze jo :!: 8) hele jinak jeste koukam co ten tvuj avatar. ty si ale...... :lol:
Opel Astra G, 3DV, edice 100, 2/2000, X18XE1, polarmeerblau, kůže, 109.660 - 198.360 km PRODÁNO

Uživatelský avatar
Avantgarde
Příspěvky: 242
Registrován: 17 úno 2007, 12:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Avantgarde » 21 úno 2007, 07:21

wlcak píše:
Avantgarde píše:Sakra v roce 2000, coz Ti bylo tak 16 si nebyl uz zas tak malej, ne? :roll:
Já jsem jak malej furt, takže je to jedno.. :mrgreen:
Řek bych, že všichni na tomhle fóru sou jak malí kluci, :wink: polštářek promine.. :lol:
Petr Z20LET (Už mi lásko není 20 let.. ;o)
Obrázek photo by Jimmy323f

Uživatelský avatar
Avantgarde
Příspěvky: 242
Registrován: 17 úno 2007, 12:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Avantgarde » 21 úno 2007, 07:23

Princ William píše:
Avantgarde píše:Urcite taky jednou, ale zatim na nem neni nic "spešl" :D
az na ten motor..... ze jo :!: 8) hele jinak jeste koukam co ten tvuj avatar. ty si ale...... :lol:
Wikipedia: "Avatar v počítačové hře je virtuální postava ovládaná hráčem, který se s avatarem v jistém smyslu slova ztotožňuje ... "

No comment 8)
Petr Z20LET (Už mi lásko není 20 let.. ;o)
Obrázek photo by Jimmy323f

Odpovědět