wlčákova astra coupé Z22SE

Odpovědět
wlcak
Příspěvky: 478
Registrován: 06 črc 2006, 03:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od wlcak » 31 bře 2007, 00:56

Tak po zimě jsem zatím vyměnil vzduchový + olejový filtr a olej. Na palivák + zapalovací svíčky čekám. Chtěl jsem Brisky, který jsem si vybral u nich v katalogu na webu, ale po zakoupení jsem zjistil, že tam nejdou, jsou asi o 1 cm kratší. Po pár emailech se zákaznickým oddělením jsem se dozvěděl, že Brisk vůbec nevyrábí svíčky do Z22SE, sem patří jiný svíčky než do ostatních Aster, tříelektrodový Boschky, u oplu 280 za jednu...
Taky mi začal protékat olej pravděpodobně u čidla, takže teď stojím a kapu.. :D Snad to vyřeší jen těsnění, protože čidlo funguje, mám doma i nový čidlo, ale to mi kamarád automechanik říkal, že tam prej nejde, ale podle katalogu Oplu by to mělo být správný čidlo. Snad to dnes přes den vyřešíme.. Jsem z toho jelen, měl jsem ten problém i před zimou, ale pak to najednou přestalo téct a olej vůbec neubýval.. :cry:
Astra G coupe Z22SE

Reklama
 

Uživatelský avatar
Avantgarde
Příspěvky: 242
Registrován: 17 úno 2007, 12:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Klima

Příspěvek od Avantgarde » 21 dub 2007, 17:32

Čau Peťo,

hele mam dotaz, dybych si tam chtěl dát automatickou klimu, myslíš že by to šlo? Máš nějakej vrakáč, nebo něco? Ono to asi nebude jenom o výměně mozku, viď?

Petr
Petr Z20LET (Už mi lásko není 20 let.. ;o)
Obrázek photo by Jimmy323f

wlcak
Příspěvky: 478
Registrován: 06 črc 2006, 03:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od wlcak » 22 dub 2007, 06:11

No to nevím, myslím, že si to dělal Vojta. Já už jí tam měl.. Ale jestli máš manuální a funguje v pohodě tak bych to neřešil..

https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.p ... limatizace
Astra G coupe Z22SE

Uživatelský avatar
Avantgarde
Příspěvky: 242
Registrován: 17 úno 2007, 12:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Klima

Příspěvek od Avantgarde » 22 dub 2007, 09:00

Ja sem koukal ze ji tam mas.. Palubka je uz tak designove zastarala a ta digi klima to aspon trosku ozivi..
Petr Z20LET (Už mi lásko není 20 let.. ;o)
Obrázek photo by Jimmy323f

Odpovědět