ASTRA COUPÉ >win- Z22SE 2dv.

pepca

Příspěvek od pepca » 30 kvě 2006, 20:15

Vojta píše:stojí 3800 kč
no tak to je vážně darda, :evil: ale když je to ale takovej pěknoučkej kousek :cry: :(

Reklama
 

win
Příspěvky: 106
Registrován: 18 bře 2006, 17:27
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od win » 30 kvě 2006, 23:30

cay,
tu okrasnou listu jsme puvodne ani nemeli mit, tehdy byla /vyhrazena/ jen pro Turbo.. ale kdyz astricka prisla, a ono to na ni bylo, nas prvni dojem byl >to musi co nejdriv pryc!xD
neudalali jsme to, a jsem ted rad >jako kazda horizontalni kontura opticky rozsiruje >cimz imho ponekud vyssi "zadecek" astricky nabere na eleganci=))

co se tyka ceny kterou jste zde nahodili; je to dost vzhledem k diskutabilni kvalite - prijde mi to jako kus plastu polepeny chromovou paskou, pze ze spodu na te liste se zacina /odchlipavat/ >je to videt pri otevrenem zavazadelniku;)
Z22SE

Jamoko
Příspěvky: 276
Registrován: 17 kvě 2006, 23:21
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jamoko » 31 kvě 2006, 00:09

win píše:cay,
tu okrasnou listu jsme puvodne ani nemeli mit, tehdy byla /vyhrazena/ jen pro Turbo.. ale kdyz astricka prisla, a ono to na ni bylo, nas prvni dojem byl >to musi co nejdriv pryc!xD
neudalali jsme to, a jsem ted rad >jako kazda horizontalni kontura opticky rozsiruje >cimz imho ponekud vyssi "zadecek" astricky nabere na eleganci=))

co se tyka ceny kterou jste zde nahodili; je to dost vzhledem k diskutabilni kvalite - prijde mi to jako kus plastu polepeny chromovou paskou, pze ze spodu na te liste se zacina /odchlipavat/ >je to videt pri otevrenem zavazadelniku;)
Spis bych rek nekvalitne nastrikany jelikoz z blizsiho pohledu cca 10 cm jsou videt prasklinky a nejde to vylestit ani sidolem.
Astra G Z18XE 1.8 16V Bertone Coupe, Xenon H7, OPC volant a maska a naraznik 737 777 191 SKYPE: jamokon
https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?t=786

PRODAM

win
Příspěvky: 106
Registrován: 18 bře 2006, 17:27
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od win » 31 kvě 2006, 08:10

Jamoko píše:Spis bych rek nekvalitne nastrikany jelikoz z blizsiho pohledu cca 10 cm jsou videt prasklinky a nejde to vylestit ani sidolem.
sice nvm jak se /pochromovane/ prvky obecne vyrabi - ale to nastrikani se mi nak nezda..o,O
prasklinek jsem si nevsiml, jen jak jsme rikal >to odchlipavani

zkratka mi to prijde jako kdyby to byla tato paska=) (i kdyz s nejvetsi pravdepodobnosti neni)

Obrázek
Z22SE

wlcak
Příspěvky: 478
Registrován: 06 črc 2006, 03:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od wlcak » 06 črc 2006, 03:16

Ahoj, astřičku máš moc pěknou. 8-)

Akorát jsem pořídil tu samou ve stříbrný metalíze a černý kůži, r.v. 2002. najeto 54000 km, motor 2.2l, za 160 000 Kč i s opravou. Trošičku bouchlá na předek, kapota a blatník se dají opravit, musím koupit nový světlo a příčku. Dovezeno s Francie.
Měl bych jí mít do měsíce, takže se moc těším. :-) Pak hodím fotečky až jí budu mít doma.

A za chvilku nás budete počítat i na druhý ruce. :-D
Jinak zdravím všechny členy fóra! :)

xpolstarekx
Příspěvky: 3799
Registrován: 24 led 2006, 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xpolstarekx » 06 črc 2006, 21:25

ghostrider píše:Ahoj, astřičku máš moc pěknou. 8-)

Akorát jsem pořídil tu samou ve stříbrný metalíze a černý kůži, r.v. 2002. najeto 54000 km, motor 2.2l, za 160 000 Kč i s opravou. Trošičku bouchlá na předek, kapota a blatník se dají opravit, musím koupit nový světlo a příčku. Dovezeno s Francie.
Měl bych jí mít do měsíce, takže se moc těším. :-) Pak hodím fotečky až jí budu mít doma.

A za chvilku nás budete počítat i na druhý ruce. :-D
Jinak zdravím všechny členy fóra! :)
vitej mezi nama 8) a vitej i do klubu dovezenejch astruli z fracie :lol:
Tak mě tu máte Obrázek
Nekončí jen to, co nikdy nezačíná
Obrázek

wlcak
Příspěvky: 478
Registrován: 06 črc 2006, 03:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od wlcak » 07 črc 2006, 23:56

xpolstarekx píše:
ghostrider píše:Ahoj, astřičku máš moc pěknou. 8-)

Akorát jsem pořídil tu samou ve stříbrný metalíze a černý kůži, r.v. 2002. najeto 54000 km, motor 2.2l, za 160 000 Kč i s opravou. Trošičku bouchlá na předek, kapota a blatník se dají opravit, musím koupit nový světlo a příčku. Dovezeno s Francie.
Měl bych jí mít do měsíce, takže se moc těším. :-) Pak hodím fotečky až jí budu mít doma.

A za chvilku nás budete počítat i na druhý ruce. :-D
Jinak zdravím všechny členy fóra! :)
vitej mezi nama 8) a vitej i do klubu dovezenejch astruli z fracie :lol:
takhle vypadá http://wlcak.rix.cz/astra1.jpg
Astra G coupe Z22SE

wlcak
Příspěvky: 478
Registrován: 06 črc 2006, 03:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od wlcak » 11 črc 2006, 11:37

Zigi píše:TO Ghostrider: Vidim ze sis ji vyhledl v Tipcarsu,ze?Ja jim tam taky videl a parkrat jsem se na ni dival! :wink:
áno :)
Astra G coupe Z22SE

Odpovědět