Chromované obroučky ovladačů vytápění

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...
Uživatelský avatar
Princ William
Příspěvky: 4074
Registrován: 26 led 2006, 10:50
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od Princ William » 07 čer 2006, 12:22

Zigi píše:
TOMHAJ píše:nevim,kolem toho topeni bych to asi nedaval-muj nazor :lol:
PS:me se ty obroucky taky neliby :wink:
ja tam mam imitaci dreva tak me by se to tam ani nehodilo :!:
Opel Astra G, 3DV, edice 100, 2/2000, X18XE1, polarmeerblau, kůže, 109.660 - 198.360 km PRODÁNO

Reklama
 

Uživatelský avatar
valda
Příspěvky: 49
Registrován: 23 dub 2006, 16:10
Bydliště: Žatec

For Zigi..

Příspěvek od valda » 07 čer 2006, 12:37

Me se chrom v interieru moc nelibi! :roll:
For Zigi...
Myslím, že by to bylo strašně smutné, kdyby se nám všem líbilo to samé. Jen si to zkuste představit. Jde přeci o vkus každého. 8)
Valda.
Astra G - 1.6 16V 93 kw (127PS)

Uživatelský avatar
Princ William
Příspěvky: 4074
Registrován: 26 led 2006, 10:50
Bydliště: Domažlicko

Re: For Zigi..

Příspěvek od Princ William » 07 čer 2006, 12:40

valda píše: Myslím, že by to bylo strašně smutné, kdyby se nám všem líbilo to samé. Jen si to zkuste představit. Jde přeci o vkus každého. 8)
Valda.
me se treba libi ty vokolo budiku. ty planuju tam dat
Opel Astra G, 3DV, edice 100, 2/2000, X18XE1, polarmeerblau, kůže, 109.660 - 198.360 km PRODÁNO

Uživatelský avatar
Marky
Příspěvky: 1821
Registrován: 13 bře 2006, 17:39
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Marky » 07 čer 2006, 13:06

Zigi píše:No Marky,tady se na to mrkni a chran te buh to taky tak delat!!!! :lol: :lol:
http://storage.dssk.cz/download.php?log ... 614&lng=cs
Panove, prekvapujete me, toto bych od Vas necekaval :shock: . Samozrejme takto to u nas doma neprobiha a do lednice lezu jen pro jidlo pripadne pivo. Lednice je majetek manzelky, jeste bych ji pak musel umivat, kdyz se namrazi :lol: . Jinak ta slecna/pani by stala za hrich.

Osobne se mi ty male chromove krouzky libi, asi je to tim, ze uz mam originaly na budicich a je to efektni, hlavne v noci a za sera, kdyz se v tom odrazi svetlo z podsviceni. Casem si je tako poridim.

Uživatelský avatar
Marky
Příspěvky: 1821
Registrován: 13 bře 2006, 17:39
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Marky » 07 čer 2006, 13:57

Zigi píše: A i to pivo ti nosi manzelka? 8)
Ne ne, pivo si nosim sam, ale ted radeji preferuji vinecko , takze do lednice tak casto nelezu a nic dalsiho chladit nepotrebuji :D

Uživatelský avatar
Marky
Příspěvky: 1821
Registrován: 13 bře 2006, 17:39
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Marky » 07 čer 2006, 14:00

Vlada, kde jsi poridil tu stribrnou listu co mas vzadu na 5dverich, neexistuje neco podobneho i na caravan?

pepca

Příspěvek od pepca » 07 čer 2006, 15:18

Zigi píše:Davam to sem jeste jednou :lol: :lol: :lol:
http://storage.dssk.cz/download.php?log ... 617&lng=cs
:oops: :wink: foufám,že jsi mu neprozradil,odkud vítr fouká...)))))) :lol:

Uživatelský avatar
Marky
Příspěvky: 1821
Registrován: 13 bře 2006, 17:39
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Marky » 07 čer 2006, 15:56

pepca píše: :oops: :wink: foufám,že jsi mu neprozradil,odkud vítr fouká...)))))) :lol:
Moc dobre vim, ze to dnes vane od Plzne :lol: .

honza-coupe
Příspěvky: 21
Registrován: 24 kvě 2006, 12:59
Kontaktovat uživatele:

Diky moc!

Příspěvek od honza-coupe » 07 čer 2006, 16:05

tak jsem se dneska byl ptat v oplu na tu cenu tech obroucek a stoji cca 830kc...ale vtech autodoplncich je ta cena mnohem lakavejsi,takze diky za radu,sam bych to tam asi nenasel :D

Uživatelský avatar
AstraMan
Moderátor
Příspěvky: 7876
Registrován: 06 dub 2006, 20:07
Bydliště: Kolín

Re: For Zigi..

Příspěvek od AstraMan » 07 čer 2006, 16:28

Princ William píše:
valda píše: Myslím, že by to bylo strašně smutné, kdyby se nám všem líbilo to samé. Jen si to zkuste představit. Jde přeci o vkus každého. 8)
Valda.
me se treba libi ty vokolo budiku. ty planuju tam dat
Taky jsem si je chtel dat kolem budiku, ale na cernych budicich se mi moc nelibily.... tek jsem planoval koupit bile polepy budiku a ramecky, aby to vypadalo, tak, jak se mi to libi... ale nakonec jsem zjistil, ze mi nebudou svitit cisla a jen okoli... takze jsem na konec jen zmenil podsvetleni kompletne a je to...
My new car ( Opel Meriva A ) :arrow: AstraMan's blue scorpion - Z17DTH, 5DV.
My ex-car ( Opel Astra G ) :arrow: AstraMan's silver dragon - X20DTL, 5DV.
My motto :arrow: Činy jsou více, než slova !!!

pepca

Příspěvek od pepca » 07 čer 2006, 16:51

Marky píše:
pepca píše: :oops: :wink: foufám,že jsi mu neprozradil,odkud vítr fouká...)))))) :lol:
Moc dobre vim, ze to dnes vane od Plzne :lol: .
že by,musím se juknout ven kterým směrem to fouká,já ti chtěl udělat radost,no :wink: :lol:

pepca

Příspěvek od pepca » 07 čer 2006, 16:54

Marky píše:
Zigi píše:Tak abys ji nezanedbaval kvuli internetu :lol: :lol: :lol:
Pravda, obcas se to stat muze, ale snazim se byt dobry manzel - proto se stridame na zidli u pocitace.
to video si pouštěj při sednutí na židli,hlavně to neukazuj drahé polovičce,nebo vlastně ano,možná si přidělá na ledničku,mrazák zámečky :lol:

Uživatelský avatar
R.A.Y.
Příspěvky: 631
Registrován: 23 led 2006, 09:23
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.A.Y. » 07 čer 2006, 18:15

to SyncMaster a nemáš foto? Jinak s těch autodoplňků jsem si kupoval kroužky kolem budíků (ty co jsou v odkazu) a pro váhavé je to opravdu hliník....
Usmívej se! Zítra bude hůř a pozítří možná už ani nebude.

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 07 čer 2006, 18:24

R.A.Y. píše:to SyncMaster a nemáš foto? Jinak s těch autodoplňků jsem si kupoval kroužky kolem budíků (ty co jsou v odkazu) a pro váhavé je to opravdu hliník....
souhlasím,je to leštěný hliník,já již pracuji na objednávce objednám obojí zároven,jen se stále děsím toho rozebrání tý přístrojovky :oops: :oops: :(

pepca

Příspěvek od pepca » 07 čer 2006, 18:26

Anonymous píše:
R.A.Y. píše:to SyncMaster a nemáš foto? Jinak s těch autodoplňků jsem si kupoval kroužky kolem budíků (ty co jsou v odkazu) a pro váhavé je to opravdu hliník....
souhlasím,je to leštěný hliník,já již pracuji na objednávce objednám obojí zároven,jen se stále děsím toho rozebrání tý přístrojovky :oops: :oops: :(
jsem byl já,tak nevím proč zaškrtávám to automatické přihlášení,jak se nepodívám,nepřihlásím,tak je z toho anonym.

Odpovědět