Otevirani šíbru

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Bronek
Příspěvky: 46
Registrován: 02 kvě 2006, 20:22
Bydliště: Znojmo

Otevirani šíbru

Příspěvek od Bronek » 02 kvě 2006, 20:46

Zdravím všechny...je to asi 2týdny co jsem si koupil astruli a zajimalo by me jak je to s otviranim sibru..mam ho v elektrice,tim tlacitkem co je bliz k celnimu sklu se mi jen minimalně nakloni nahoru,druhym se vuklopi asi takhle / otrosku min :lol: ,kámoš mi teď říkal,že měl na calibře to stejný,ale ten šíbr se mu po zmačknuti čudlu co je blíž k čelnimu sklu uplně zasunul takže si mohl vylezt z okna ven...když jsem auto v autovarsu kupoval tak mi řekli,že to ma tyhle dvě polohy a uplně zasunout nejde tak by mě to zajimalo,kde je pravda...jinak jsem zatim maximalně spokojen
(astra 1.6 16v hatchback 2002 comfort)díky za odpověď

Reklama
 

Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 8053
Registrován: 25 led 2006, 12:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vojta » 02 kvě 2006, 21:12

tak to je pěkná blbost, musí to jít uplně otevřít....
Zprávy prosím pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

din
Příspěvky: 216
Registrován: 25 led 2006, 13:07
Bydliště: SLOVAKIA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od din » 02 kvě 2006, 22:23

Co tym ludom nakecaju, len aby to predali, co?....to je sila - taketo zavadzanie nemam rad :twisted:
ASTRA-G-caravan (X17DTL)

Uživatelský avatar
Bronek
Příspěvky: 46
Registrován: 02 kvě 2006, 20:22
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Bronek » 02 kvě 2006, 22:33

Jo,asi tam zkusim naklusat at to daji doporadku,na skrytou vadu uz mi vcelku ochotne vymenily dalku,myslel jsem ze je to baterkou,ale kdyz jsem ji otevrel,byli vylomeny ty 3nozicky a bylo to podlozeny papirkem-ten pilot co to mel prede mnou mel asi velkej cit v rukou..no nic zkusím to..zatím

dominus-et-deus
Příspěvky: 445
Registrován: 25 led 2006, 20:07
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dominus-et-deus » 04 kvě 2006, 00:31

Pokud je to original šíbr, tak ti musí jít zvednout nebo celý zajet, aby si tím mohl i prolézat.
2.0 16V

Odpovědět