Gumové koberce od GUZU

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...
Uživatelský avatar
rychlyradim
Příspěvky: 2619
Registrován: 07 čer 2006, 15:30
Bydliště: Jihomoravský kraj - Blansko
Kontaktovat uživatele:

Gumové koberce od GUZU

Příspěvek od rychlyradim » 09 kvě 2007, 14:46

chtěl jsem se zeptat já si asi tak před 3 týdny koupil gumové koperce z www.autodoplnky.cz, kteří to berou od GUZU a po tuto dobu užívání mně u řidiče se začal koberec drolit! Prostě se mi ten koberec rozpadá a to použivám boty z klasickou podrážkou! (myslím tím že třeba nejezdím s kopačkami :)
Stalo se to už také někomu?myslím že je to určitě důvod k reklamaci! a ne, že mi koberce za 6kil se do měsíce rozpadnou?!?!?!! :evil:

Reklama
 

Podbot
Příspěvky: 104
Registrován: 25 dub 2006, 10:18
Bydliště: Milovice nad Labem

reklamace

Příspěvek od Podbot » 09 kvě 2007, 15:01

Určitě to dej na reklamaci(asi špatná série), mam je už asi dva roky, a jsou opravdu jen minimalne opotrebovane. A to jsem "prasátko" a mám pod sebou nános kamínku a písku.
Astra Caravan G, 1.6 16V, X16XEL, 100 edition

Uživatelský avatar
Astra - R@SAG
Příspěvky: 2810
Registrován: 21 srp 2006, 15:24
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Astra - R@SAG » 09 kvě 2007, 15:17

No ja je mám už 5 měsícu v Astrře a bez známky opotrřebení, jsou suprové. Určitě je to důvod k reklamaci, déj potom vědět, jak jsi dopadl.
Předešlé vozy: Opel Astra F 1992 - 1.4 8v / Opel Astra G 2006 1.4 16v Twinport
Současný vůz: Opel Astra J 1.4 Turbo 88kW/120k - 2015
http://astra-rasag.maweb.eu - vše o Opel Astra G / H / J
Moje astra https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?f=7&t=1704&start=0

Uživatelský avatar
Marky
Příspěvky: 1821
Registrován: 13 bře 2006, 17:39
Bydliště: Vysočina

Re: Gumové koberce od GUZU

Příspěvek od Marky » 09 kvě 2007, 16:30

rychlyradim píše:chtěl jsem se zeptat já si asi tak před 3 týdny koupil gumové koperce z www.autodoplnky.cz, kteří to berou od GUZU a po tuto dobu užívání mně u řidiče se začal koberec drolit! Prostě se mi ten koberec rozpadá a to použivám boty z klasickou podrážkou! (myslím tím že třeba nejezdím s kopačkami :)
Stalo se to už také někomu?myslím že je to určitě důvod k reklamaci! a ne, že mi koberce za 6kil se do měsíce rozpadnou?!?!?!! :evil:
Ahoj, tak jsem na tom podobne v miste paty u ridicovy nohy to ma znamky silneho opotrebeni. Myslim, ze jsem mel pri nakupu auta v nem original a byla tam dokonce pekna dira, asi mame s predchozim majitelem tezkou nohu :D. Resit to nebudu, mam to uz rok a paragon jiste nenajdu.

Uživatelský avatar
rychlyradim
Příspěvky: 2619
Registrován: 07 čer 2006, 15:30
Bydliště: Jihomoravský kraj - Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rychlyradim » 09 kvě 2007, 16:49

přesně jak říkáš Marky v mítě paty je to vydřené...ale přeci to nemůže udělat materiál za 3 týdny!!! :!: hned jak bude čas tak tam určitě zajdu a dám vědět!! :?

Uživatelský avatar
Marky
Příspěvky: 1821
Registrován: 13 bře 2006, 17:39
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Marky » 09 kvě 2007, 16:54

No muzu Te uklidnit, taky jsem to mel relativne brzo, ale pak se to nejak pomalu prestalo zhorsovat. Ted je sice videt opotrebeni, ale dal do hloubky to nepokracuje, proste je to v miste paty vydrene. Az pujdu kolem auta udelam Ti fotku at sam muzes posoudit stav.

Charlie
Příspěvky: 1047
Registrován: 14 čer 2006, 12:16
Bydliště: Hořovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Charlie » 09 kvě 2007, 17:55

Ono asi záleží na noze, já mám v autě vše ok, ale strejda jak v Peugeotu Partner, tak teď v Nissanu Pick-Up prodřeno komplet, v peugeotu nebyli koberce, tak je prošoupaná podlaha až na plech, prostě tapec podlahy v tahu a v Nissanu odešel gumovej koberec, je přes něj krásně vidět. Holt záleží na tom, jak moc šoupeš nohou po podlaze.
Naposledy upravil(a) Charlie dne 10 kvě 2007, 12:16, celkem upraveno 1 x.
Corsa C 1,0 12V, Peugeot 607 2,2HDi,

Uživatelský avatar
rychlyradim
Příspěvky: 2619
Registrován: 07 čer 2006, 15:30
Bydliště: Jihomoravský kraj - Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rychlyradim » 09 kvě 2007, 21:51

Charlie píše:Ono asi záleží na noze, já mám v autě vše ok, ale strejda jak v Peugeotu Partner, tak teď v Nissanu Pick-Up prodřeno komplet, v peugeotu nebyli koberce, tak je prošoupaná dodlaha až na plech, prostě tapec podlehy v tahu a v Nissanu odešel gumovej koberec, je přes něj krásně vidět. Holt záleží na tom, jak moc šoupeš nohou po podlaze.
no co vím co jsem měl gumové koberce originál škoda ve 120cítce tak mi slouží doted!!!nic není vydroleného prostě je vidět klasické opotřebení jak třeba u podržky boty..také sem hodím foto :!:

koudy
Příspěvky: 101
Registrován: 21 čer 2006, 12:21
Bydliště: Jižní Čechy

Příspěvek od koudy » 24 kvě 2007, 22:28

Mám stejný problém - mám od GUZU a je spokojenost, až na to drolení. Mám je cca 8měsíců a docela je mám dost opotřebený. Nevím, jestli bych to neměl vyreklamovat, nebo aspoň napsat do GUZU o vyjádření. Přikládám foto.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
=== Astra-G Caravan 1.8 16V ´99 ===

Uživatelský avatar
Zdeněk Lbc
Příspěvky: 1744
Registrován: 26 úno 2006, 21:57
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Zdeněk Lbc » 26 kvě 2007, 01:16

To je teda šmejd, já mám gumový koberce už asi 4 roky a tento problém neznám! Samozřejmě od jinýho výrobce. www.autohotarek.cz.

Uživatelský avatar
rychlyradim
Příspěvky: 2619
Registrován: 07 čer 2006, 15:30
Bydliště: Jihomoravský kraj - Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rychlyradim » 26 kvě 2007, 14:17

tak nakonec to foto sem nemusím ani vkládat..zcela stejně to mám vydřené a to je nemám 8 měsíců ale pouhý měsíc...a to se mi stalo po 14 dnech užívání...rozhodně je to na reklamaci..a řeči v podobě běžného opotřebování mi nemohu ani slyšet... :evil: za ty prachy snad už musí být nějaká kvalita? Nemám pravdu Koudy?!??! :?
A pak mi napiš prosím jestli jsi jim psal..nebo to udělám určitě já!!
PS: přijde mi že to není ani guma...ale cosi podobného.... :shock:

koudy
Příspěvky: 101
Registrován: 21 čer 2006, 12:21
Bydliště: Jižní Čechy

Příspěvek od koudy » 26 kvě 2007, 14:45

Určitě napíšu do GUZU o vyjádření, někomu se to takhle vydře a jiný to má netknutý pomalu několik let. A argumenty, že je to běžné opotřebení určitě nebudu akceptovat. Prostě jsem si to kupoval na zimu a samozřejmě v zimě nosím zimní boty. Určitě to musí být nějaká vadná série. Objednával to kámoš na DM-Autodoplňkách, tak se ho musím zeptat na fakturu a pak to budeme řešit. Ale do GUZU napíšu. Pak dám vědět co mi napíšou.
=== Astra-G Caravan 1.8 16V ´99 ===

Uživatelský avatar
Oťas
Příspěvky: 870
Registrován: 22 led 2006, 18:31
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oťas » 26 kvě 2007, 14:56

Já je mám teda cca 7 měsíců a netknuté...... nemůže to být třeba po zimním období od soli ? u nás moc nesolili, tak mi to možná nenarušilo... mno, jsem zvědav, co Vám odpoví. :cry:
Astra G hatchback, r.v.2000, Z16XE, klima, ABS, zaslepen EGR. 4x airbag, nyní čočky (xenony).odvětrání motoru zvlášť do nádoby,po uzamčení automatické zavření oken,rádio VDO Dayton CD 2304 MP3 4x50W
Astra H 1.9 CDTI 88kW ..... chip na 104,3kW

koudy
Příspěvky: 101
Registrován: 21 čer 2006, 12:21
Bydliště: Jižní Čechy

Příspěvek od koudy » 26 kvě 2007, 15:12

Oťas píše:Já je mám teda cca 7 měsíců a netknuté...... nemůže to být třeba po zimním období od soli ? u nás moc nesolili, tak mi to možná nenarušilo... mno, jsem zvědav, co Vám odpoví. :cry:
U nás nebyla zima taky skoro vůbec. Kámoš co to se mnou objednával do oktávky taky z GUZU je má netknutý, i když je zaměňuje za koberečky na jaře. To já dělám taky. V mým bývalém autě R19 jsem měl nějaký uni-gumový koberečky za pár korun a prošoupal jsem je až za 2roky, s čímž jsem i za tu cenu docela počítal. Teda udělala se mi tam jen prasklina ve spoji, pak tam teklo, ale takhle sedřený nebyly nikdy. Od GUZU jsem čekal větší kvalitu. No necháme se překvapit s reklamací, má být 24měsíců. Doufám že nebudou dělat ofuky.
=== Astra-G Caravan 1.8 16V ´99 ===

Uživatelský avatar
rychlyradim
Příspěvky: 2619
Registrován: 07 čer 2006, 15:30
Bydliště: Jihomoravský kraj - Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rychlyradim » 26 kvě 2007, 15:25

no zimou to určitě nebude když jsem je kupoval ted v květnu... :wink:
Sázím na vadnou sérii!!!! :?

Odpovědět