Hrkani ve dverich

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...
Odpovědět
martinbranda
Příspěvky: 28
Registrován: 19 pro 2006, 20:47
Kontaktovat uživatele:

Hrkani ve dverich

Příspěvek od martinbranda » 15 dub 2007, 19:56

Zdravim, chtel bych se zeptat jestli nekdo nevite co mne zacalo samovolne hrkat ve dverich ridice pri prejezdu nerovnosti. To stejne hrkani je i u spolujezdce, ale dvere jsem uz mel pri vymene zamku rozdelane a nic jsem tam nevykoumal. Prosim poradte.

Reklama
 

pho
Příspěvky: 5
Registrován: 21 led 2007, 22:55

Stejny problem

Příspěvek od pho » 21 dub 2007, 15:53

Mam stejny problem, ve dverich to zacalo drncet... Jak se daji dvere rozdelat??? Odsrouboval jsem dva sroubky vespod a nic...

Uživatelský avatar
vasekpetr1
Příspěvky: 3106
Registrován: 24 led 2006, 08:33
Bydliště: Červená Hospoda u Třebíče

Příspěvek od vasekpetr1 » 22 dub 2007, 18:18

Mně ve dveřích drnčí napůl utržené umělohmotné čudly, kterými je přichycený tapecírunk k plechu dveří. Ten "odborník", co mně to po bouračce "spravoval", za to vzal zřejmě takovým způsobem, že to uchycení čudlů do dveří rozerval a tak mi to drží jen nahoře u okna, pod madlem jsou 4 šrouby a dole ty dva. Popis rozdělání dveří v knížce "Jak na to", ale já měl ten klasický problém s horní hranou u okna, ale o tom se tu taky někde píše. Hledej.
Dřívější srdcovka, prodaná na díly pro UA: Astra 1,6 G caravan 99, motor X16SZR, 55 kW, VIN: W0L0TGF35X20326xx, tmavě zelená metalíza,
Nynější mazlík: Opel Zafira B, 1,9 TDCI - Z19DT - 2008, černá, najeto 170 tkm.

A menuju se Petr a né Vašek a žiju v Hospodě -:)

Maranelo
Příspěvky: 350
Registrován: 29 říj 2006, 20:01
Bydliště: Košice, Slovensko

Příspěvek od Maranelo » 22 dub 2007, 19:12

To co vam hrka moze byt aj airbag... ja som mal ten problem... vo dverach je v strede na sponach uchyteny box v ktorom su ulozene senzory airbagu sedadiel... mne to tiez by rozjazde alebo pri prechode po nerovnostiach hucalo... dal som dole tapacirung a sirokov izolacnou paskou som ho oblepil dookola a spät zacvakol na miesto.. odvtedy vsetko ok.. :wink:
Opel Astra G Cabrio 2.2 Dti

Uživatelský avatar
vasekpetr1
Příspěvky: 3106
Registrován: 24 led 2006, 08:33
Bydliště: Červená Hospoda u Třebíče

Příspěvek od vasekpetr1 » 12 kvě 2007, 08:53

Tak jsem to drnčení ve dveřích nakonec objevil na tom podělaným čidle od Airbagu. Vrchní capl byl volný, tak jsem za něho nacpal kousek tenké gumky a je po drnčení. Ale sundat tu horní lištu u sametky - to je porod! Je nutné sundat i trojůhelník s výškovým reprákem (je jen naražený do dveří). Potom člověk vidí, jak je tam ta lišta sametky nasazená. Pomohl mně široký šroubovák, kterým jsem si zevnitř nadzvedl lištu a bylo to. Pak ještě odpojit kličku dveří a tapecírunk byl dole.
Dřívější srdcovka, prodaná na díly pro UA: Astra 1,6 G caravan 99, motor X16SZR, 55 kW, VIN: W0L0TGF35X20326xx, tmavě zelená metalíza,
Nynější mazlík: Opel Zafira B, 1,9 TDCI - Z19DT - 2008, černá, najeto 170 tkm.

A menuju se Petr a né Vašek a žiju v Hospodě -:)

Odpovědět