Poškrábané auto, kolik to bude stát?

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Danik
Příspěvky: 28
Registrován: 02 srp 2013, 09:19
Bydliště: chrudim

Poškrábané auto, kolik to bude stát?

Příspěvek od Danik » 05 črc 2014, 19:07

Ach jo, tak jeden den opravím klímu a druhej den mi paní, či slečna, poškrábe auto..a to fest. Co myslíte, kolik by stála nějaká solidní oprava? Už jsem s n mluvil, nechala mi číslo za stěračem, zaplaťpámbu. Podle toho se rozhodneme, jestli nebude lepší pojišťovna..

Je to fest, ale snad ne až na kov.
https://www.dropbox.com/s/ndoa76e8u5qf0 ... .34.11.jpg
https://www.dropbox.com/s/jabnvk6szf5ba ... .34.21.jpg
Astra G, 1.6 8V, 3dvéř - skoro 290tis km. Moje opravy: EGR zaslepen, vyměněna klapka (zadrhával se plyn), startér, termostat, - opravena klapka vnitřní cirkulace, proklemovaná tepelná pojistka na cívce kompresoru klimatizace, lanovody k zadním kotoučům.

Reklama
 

Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 8053
Registrován: 25 led 2006, 12:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Poškrábané auto, kolik to bude stát?

Příspěvek od Vojta » 05 črc 2014, 20:07

byla aspoň ta slečna pěkná? dej si to do opla a ať ti to zaplatí z povinnýho...
Zprávy prosím pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

Uživatelský avatar
Danik
Příspěvky: 28
Registrován: 02 srp 2013, 09:19
Bydliště: chrudim

Re: Poškrábané auto, kolik to bude stát?

Příspěvek od Danik » 05 črc 2014, 20:10

To zatím nevím :D Asi to tak dopadne, je to nejčistší řešení samozřejmě..bude to pěknej ranec, když to půjde touhle cestou, co..jo, vím že mě to nemusí trápit. Přesto by mě zajímalo, kolik by to stálo to opravit nějak kvalitně, kdyby se to řešilo penězma na ruku.
Astra G, 1.6 8V, 3dvéř - skoro 290tis km. Moje opravy: EGR zaslepen, vyměněna klapka (zadrhával se plyn), startér, termostat, - opravena klapka vnitřní cirkulace, proklemovaná tepelná pojistka na cívce kompresoru klimatizace, lanovody k zadním kotoučům.

NesteaCZE
Příspěvky: 722
Registrován: 16 zář 2012, 21:13
Bydliště: Litomyšl

Re: Poškrábané auto, kolik to bude stát?

Příspěvek od NesteaCZE » 05 črc 2014, 22:59

Sakra moc Ti závidím, tohle se mi stalo taky, dokonce 2x a žádná slečna za stěračem číslo nenechala :(
2.0 16V 100kw X20XEV 3dv. sportive

Odpovědět