jak na plasty?

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...
Odpovědět
Uživatelský avatar
TOMHAJ
Příspěvky: 607
Registrován: 24 led 2006, 12:22

jak na plasty?

Příspěvek od TOMHAJ » 01 bře 2006, 14:14

Ahojky,zajimalo by me,cim pecejete o plasty-jde mi o takove ty vychytavky.Ja dostal typ,jak na me sesedle kliky od dveri (byl setren lak redidlem).Prej,vem to cernym lestidlem na boty,ono se to do toho "zazere" a je to cene jak bota! -) Super je,ze misto toho to sesedlo jeste vice...Klas. renovatory plastu nejsou moc ucinne a hlavne,musi se to obnovovat. Uff,to bylo vycerpavajici :D

Reklama
 

din
Příspěvky: 216
Registrován: 25 led 2006, 13:07
Bydliště: SLOVAKIA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od din » 01 bře 2006, 21:14

Ja by som na tvojom mieste isiel do kluciek vo farbe 8) :lol: a mas pokoj. Nebavilo by ma to stale napustat obnovovacmi plastov.
Myslim si, ze ta investicia by sa ti urcite vratila uz len tym, ze by si to nemusel stale lestit.....a o case uz ani nehovorim.
ASTRA-G-caravan (X17DTL)

xpolstarekx
Příspěvky: 3799
Registrován: 24 led 2006, 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: jak na plasty?

Příspěvek od xpolstarekx » 01 bře 2006, 23:06

TOMHAJ píše:Ahojky,zajimalo by me,cim pecejete o plasty-jde mi o takove ty vychytavky.Ja dostal typ,jak na me sesedle kliky od dveri (byl setren lak redidlem).Prej,vem to cernym lestidlem na boty,ono se to do toho "zazere" a je to cene jak bota! -) Super je,ze misto toho to sesedlo jeste vice...Klas. renovatory plastu nejsou moc ucinne a hlavne,musi se to obnovovat. Uff,to bylo vycerpavajici :D
nejlepsi je cockpit.... ten pouzivam uplne na vsechno, voni to, "zcernuje" to cisti to a napousti to takovou impregnaci.... ja sem spokojena :lol:
Tak mě tu máte Obrázek
Nekončí jen to, co nikdy nezačíná
Obrázek

Uživatelský avatar
manli2
Příspěvky: 10396
Registrován: 21 led 2006, 19:37
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od manli2 » 02 bře 2006, 00:14

cockpit smrdí jak vjetnamskej trh 8)
BMW e46 330i 3.0 R6 170kw

Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 8053
Registrován: 25 led 2006, 12:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vojta » 02 bře 2006, 09:29

manli2 píše:cockpit smrdí jak vjetnamskej trh 8)
,

no já byl v obi ta tam všechno co se matlá do auta tak se menuje cocpit sprej........takže která značka je nejlepší? já sehnal od kámoše ze servisu Cockpit spray satin mat Car Care od Motipu (http://www.motipdupli.com) s citronovou svěží vůní a ten je dobrej
Zprávy prosím pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

xpolstarekx
Příspěvky: 3799
Registrován: 24 led 2006, 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xpolstarekx » 02 bře 2006, 12:02

nahodou ja si kupuju od Armoru nebo tak nak se to tento jmenuje :lol: nebo Zelva.... a nebo kdyz jedu do nemecka a to voniii uplne strasne moc, cely auto je tim nacuchnuty kdyz nepocitam ze jednu dobu smrdelo alcantarou :lol: :lol: :lol:
Tak mě tu máte Obrázek
Nekončí jen to, co nikdy nezačíná
Obrázek

Uživatelský avatar
TOMHAJ
Příspěvky: 607
Registrován: 24 led 2006, 12:22

Příspěvek od TOMHAJ » 02 bře 2006, 15:31

no,kliky se mi libi proste cerne,nevim...jinak jednou jsem mel nejakej sajrajt od nemce,souseda chatare s tim,ze to je neco i na koberce-to bylo neco uzasneho,stacilo par kapek a super! skoda,ze uz to nemam...

dominus-et-deus
Příspěvky: 445
Registrován: 25 led 2006, 20:07
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dominus-et-deus » 02 bře 2006, 17:24

Co se týče například těch klik v barvě.... taky jsem si to chtěl nechat udělat, ale v lakovně mi říkali, že pokud jsem na to někdy stříknul jakýkoliv spray s příměsí silikonu ( i cocpit ), tak že to je průser, poněvadž silikon je nepřítelem každého lakýrníka.... jakmyle se nanese barva na plast a byl tam někdy silikon, nemusí to držet, začne to dělat borde.... Prej... máte někdo zkušenost???
2.0 16V

xpolstarekx
Příspěvky: 3799
Registrován: 24 led 2006, 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xpolstarekx » 02 bře 2006, 18:31

dominus-et-deus píše:Co se týče například těch klik v barvě.... taky jsem si to chtěl nechat udělat, ale v lakovně mi říkali, že pokud jsem na to někdy stříknul jakýkoliv spray s příměsí silikonu ( i cocpit ), tak že to je průser, poněvadž silikon je nepřítelem každého lakýrníka.... jakmyle se nanese barva na plast a byl tam někdy silikon, nemusí to držet, začne to dělat borde.... Prej... máte někdo zkušenost???
jj jaaaa :lol: lakovala sem si stredni sloupky v interieru... byly takovy svetle sedivy a ja je chtela cerny abych to mela do Acka tu strechu, nejdriv to musis "odmastit" takovym nakym sajrajtem, me to prodal znamej lakyrnik a pak to normalne striknes takovou specialni barvou tu sem mela taky od nej, ktera ten plast prej jakoby trosku nalepta a zazere se do toho. Pac kdyz to neodmastis, tak se ti to sloupe. A ten silikon... i kdybys to tim nebral musi se to vycistit pac v tom mas zazranej prej i pot a spinu treba z rukou kdyz na to sahas...
Tak mě tu máte Obrázek
Nekončí jen to, co nikdy nezačíná
Obrázek

Odpovědět