Klima ...

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...
Uživatelský avatar
Bobik
Příspěvky: 255
Registrován: 27 říj 2006, 07:50
Bydliště: Kadaň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bobik » 03 kvě 2007, 21:38

Tak to bude asi uplne jinak s tema velikostma, nezalezi jestli je klima Behr, nebo Delphi, ale jestli auto ma nebo nema chladic stlaceneho vzduchu od turbiny...kdyz ma je mensi, kdyz ne ma vetsi :-) (asi ..)
OPEL ASTRA DTI_16V - sport edition, Y20DTH, r.v.2001, 3D
https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?t=3299

Reklama
 

Uživatelský avatar
Bobik
Příspěvky: 255
Registrován: 27 říj 2006, 07:50
Bydliště: Kadaň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bobik » 04 kvě 2007, 19:58

Tak jsem dneska navstivil servis a nechal jsem tam 3000Kc za klimosku .. pri prvnim napustenim nasli diru v trubicce, jelikoz, ten kreten (omlouvam se za to slovo, ale jinak se predchozimu majiteli rict neda!) to spasoval tak, ze se dreli dve trubky o sebe a dirka byla na svete.. No a svete div se pri druhem uz funguje :-) No ted se akorat budu nekolik dni bat, aby tam nebyla jeste nejaka dalsi direcka :shock:
Takze ja mam sveho mazlika skoro OK... jeste par malickosti vyzehlim a upravim a bude 100pro fit :wink:
OPEL ASTRA DTI_16V - sport edition, Y20DTH, r.v.2001, 3D
https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?t=3299

Uživatelský avatar
Pavel Levák
Příspěvky: 71
Registrován: 05 dub 2007, 22:08
Bydliště: Kadaň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel Levák » 05 kvě 2007, 11:17

Bobik píše:Tak jsem dneska navstivil servis a nechal jsem tam 3000Kc za klimosku .. pri prvnim napustenim nasli diru v trubicce, jelikoz, ten kreten (omlouvam se za to slovo, ale jinak se predchozimu majiteli rict neda!) to spasoval tak, ze se dreli dve trubky o sebe a dirka byla na svete.. No a svete div se pri druhem uz funguje :-) No ted se akorat budu nekolik dni bat, aby tam nebyla jeste nejaka dalsi direcka :shock:
Takze ja mam sveho mazlika skoro OK... jeste par malickosti vyzehlim a upravim a bude 100pro fit :wink:
:mrgreen: Ještě, že to byla jenom trubička a ne chladič. Léto se blíží tak ať potvora chladí. :P
OPEL ASTRA G, r.v. 10/2001 1,4 16 V je mým koníčkem

Uživatelský avatar
Bobik
Příspěvky: 255
Registrován: 27 říj 2006, 07:50
Bydliště: Kadaň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bobik » 05 kvě 2007, 23:14

Tak i dnes jeste chladí :-) ..
OPEL ASTRA DTI_16V - sport edition, Y20DTH, r.v.2001, 3D
https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?t=3299

Uživatelský avatar
Fanous
Příspěvky: 182
Registrován: 22 pro 2011, 23:34
Bydliště: jičínsko, Brno, Vysočina

Re: Klima ...

Příspěvek od Fanous » 10 kvě 2013, 17:57

3 roky co mám auto jsem nepovažoval nefunkční klimu za problém, který by se měl řešit. Až do minulého léta. To jsem stál v Německu v koloně když bylo zrovna 39,5 °C a vypotil litr vody za půl hodiny a těch hodin bylo 8 :cry: . Teď mě čeká něco podobnýho a chci se tomu vyvarovat.
Vím, že je toho tady napsanýho kvantum o klimě, ale z ničeho nejsem tak nějak moudrý. Pokusím se popsat můj problém. Otočím klíčkem, naběhnou kontrolky, zapnu čudlík klimy, zvednou se otáčky a od místa kompresoru jde chrastění a potom to asi po 10-ti vteřinách přestane jen kontrolka klimy svítí dál. Poprosil bych klidně o stručnou odpověď, co mám všechno zkontrolovat. To moje auto už mele z posledního, takže pokud jde něco samodoma zjistit budu radši než to dávat do servisu, max. kvůli plnění. Dík
Opel Astra g x16xel caravan
ex: Peugeot 309 1,3 green line, R.I.P. - rusted in peace

okop
Příspěvky: 30
Registrován: 28 črc 2009, 18:37

Re: Klima ...

Příspěvek od okop » 23 čer 2013, 21:29

nazdar, aj ja by som potreboval poradit s klimou. pred dvoma mesiacmi som si dal skontrolovat klimu lebo som ju asi dva roky nepouzival, na klime vymenili nejake tesnenia lebo bola derava ale aj tak mam dojem ze to po oprave slabo chladlo, ked som auto ako jazdenku kupil tak to bola mraznicka. no a teraz dva mesiace po servise klimy chladi tym sposobom ze ked auto stoji tak ide chladny vzduch (najviach na bocnych vyduchoch, cez stredove o polovicu menej ) a ked je auto v pohybe tak nechladi skoro vobec. v com moze byt problem...niekde diera a zas to uniklo? niekde zavzdusnene? nejaky snimac na figu? alebo nieco horsie?
astra g-combi-1,7DTi 16V 55kw r.2001

Odpovědět