Vodičov pás - slabo navíja

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...
Odpovědět
Boco
Příspěvky: 90
Registrován: 11 úno 2006, 13:15

Vodičov pás - slabo navíja

Příspěvek od Boco » 20 dub 2006, 23:32

caute,
neriesil uz niekto z vas problem so slabym navijanim bezpecnostneho pasu (vodicovho)? Neskutocne ma to stve....
AstraG X16XEL 2000

Reklama
 

dominus-et-deus
Příspěvky: 445
Registrován: 25 led 2006, 20:07
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dominus-et-deus » 20 dub 2006, 23:46

Mě to dělá u spolujezdce. Jednou mi totiž vypadnul ten vnitřek toho posuvadla na nastavení polohy pásu ( na sloupku ), dal jsem to do Opla, zandali to,ale stejně se to blbě navíjí. Když to zůstane vytažený a nechce to natáhnout, tak to akorát posunu a hńed to jede. :?
2.0 16V

Návštěvník

Re: Vodičov pás - slabo navíja

Příspěvek od Návštěvník » 21 dub 2006, 00:05

Boco píše:caute,
neriesil uz niekto z vas problem so slabym navijanim bezpecnostneho pasu (vodicovho)? Neskutocne ma to stve....
http://www.opelclubrenbau.cz/e107_plugi ... 42567.post

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 21 dub 2006, 19:13

dominus-et-deus píše:Mě to dělá u spolujezdce. Jednou mi totiž vypadnul ten vnitřek toho posuvadla na nastavení polohy pásu ( na sloupku ), dal jsem to do Opla, zandali to,ale stejně se to blbě navíjí. Když to zůstane vytažený a nechce to natáhnout, tak to akorát posunu a hńed to jede. :?
zdary,rád bych se zeptal,nikdy jsem zatím nepotřeboval zadní pás u prostřed,při ůklidu jsem ho chtěl malinko povolit,jelikož je šíleně přitažený k opěradlu,bohužel s ním nelze ani trošičku pohnout,opěradla jsou řádně zacvaklá,jestliže nejsou řádně zajištěná,tak se s ním hnout nedá,to jsem již vyčetl v knize,tak tedy opěradla zajištěná a s pásem středovým nepohnu,neřešil to již někdo z vás,mám pocit,že ho snad nikdo nikdy nepoužil :cry:

pepca

Příspěvek od pepca » 21 dub 2006, 19:15

Anonymous píše:
dominus-et-deus píše:Mě to dělá u spolujezdce. Jednou mi totiž vypadnul ten vnitřek toho posuvadla na nastavení polohy pásu ( na sloupku ), dal jsem to do Opla, zandali to,ale stejně se to blbě navíjí. Když to zůstane vytažený a nechce to natáhnout, tak to akorát posunu a hńed to jede. :?
zdary,rád bych se zeptal,nikdy jsem zatím nepotřeboval zadní pás u prostřed,při ůklidu jsem ho chtěl malinko povolit,jelikož je šíleně přitažený k opěradlu,bohužel s ním nelze ani trošičku pohnout,opěradla jsou řádně zacvaklá,jestliže nejsou řádně zajištěná,tak se s ním hnout nedá,to jsem již vyčetl v knize,tak tedy opěradla zajištěná a s pásem středovým nepohnu,neřešil to již někdo z vás,mám pocit,že ho snad nikdo nikdy nepoužil :cry:
jejda jsem se zase nepřihlásil,kaji se :oops:

Boco
Příspěvky: 90
Registrován: 11 úno 2006, 13:15

Re: Vodičov pás - slabo navíja

Příspěvek od Boco » 21 dub 2006, 22:27

Anonymous píše:
Boco píše:caute,
neriesil uz niekto z vas problem so slabym navijanim bezpecnostneho pasu (vodicovho)? Neskutocne ma to stve....
http://www.opelclubrenbau.cz/e107_plugi ... 42567.post
Dik za info, toto som uz cital ale rada okrem vypratia pasu tam nie je....
AstraG X16XEL 2000

dominus-et-deus
Příspěvky: 445
Registrován: 25 led 2006, 20:07
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dominus-et-deus » 22 dub 2006, 11:24

zadní středovej by měl chodit bez problémů, ten se používá málo. Ale pokud ti to nejde, tak bych mrknul na mechaniku a snažil se to rozchodit- teda pokud ho budeš používat.
2.0 16V

pepca

Příspěvek od pepca » 22 dub 2006, 16:56

dominus-et-deus píše:zadní středovej by měl chodit bez problémů, ten se používá málo. Ale pokud ti to nejde, tak bych mrknul na mechaniku a snažil se to rozchodit- teda pokud ho budeš používat.
zdary,právě to vypadá,že ho nikdy nikdo nepoužil,chtěl jsem ho vyzkoušet,jelikož pojedeme s příbuznýma plně obsazený,no hlavně jsem si všimnul,že je ten pás opravdu festově zařízlý do opěradla,bohužel při snaze ho nějak uvolnit,jsem zjistil že vůbec nejde povolit,je to marný,hlavně ta mechanika je někde v opěradle,nevím co s tím :cry:

Odpovědět