Sklopné zadní opěradlo - problém

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...
Odpovědět
ferry
Příspěvky: 4
Registrován: 19 kvě 2007, 16:31

Sklopné zadní opěradlo - problém

Příspěvek od ferry » 19 kvě 2007, 16:42

Chtěl bych požádat o radu. Koupil jsem si Astru G caravan rok výroby 99 a až doma zjistil, že mi nejde sklopit zadní opěradlo(1/3). Velké je v pohodě. Tlačítko je trochu zapadlé a při stisknutí opustí zadní zámek oko na boku prostoru kufru, ale čep, který to blokuje dole u otočného kloubu pro sklopení opěradla se nezasune. Poradíte mi někdo co s tím? Trochu jsem kouknul pod polstrování a molitan (jen z boku jak mi dovolil prostor) a je tam něco jako bovden a to je asi nefunkční. Dá se to nějak jednoduše opravit, abych to nemusel dávat do servisu. Čeká mě totiž dost dalších investic rozvody, nástřiky, zabezpečení, kapaliny atd. Mnohokrát předem děkuji za rady

Reklama
 

Uživatelský avatar
Vata
Příspěvky: 114
Registrován: 11 dub 2007, 23:32
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vata » 21 kvě 2007, 10:03

Zkusil bych sehnat stejný kus opěradla na vrakárně-bude to levnější a mín náročný než to opravovat. Horší to bude s tím abys sehnal stejnou barvu a materiál.
Astra G, 1.6, 99", 5D v plné polní http://www.youtube.com/watch?v=53IsXC3dWFg&eurl=

Odpovědět