zapalovač zlobí..

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...
Odpovědět
hansebanger
Příspěvky: 2
Registrován: 19 úno 2015, 00:37

zapalovač zlobí..

Příspěvek od hansebanger » 19 úno 2015, 01:00

zdar chlapi. Mám opla Astru 1.7 r.v. 94.dneska večer mi přestal jít proud do zapalovače. po výměně prasklé pojistky jsem zapojil telefon, nabiječka chvilku šla a pak pomalu postupně zhasínala. nyní funguje pouze za jízdy, když se kola točí. jakmile zastavím, po chvilce se nabijecka, navigace... - cokoliv přestane napájet elektrikou přestože motor běží.. s nejvetší pravděpodbností jde do zapalovače proud protože u televize mi to rozsvítí ledku na zásuvce ale televize jako taková nefunguje a ani ostatni nabijecky ani nesviti ale pri novem pokusu ledka u televize opet ano...jakmile se ovšem rozjedu, behem max. půl kilometru funguje opět vše jak má auto jinak funguje bez problemu, zadny jiny problemy s elektrikou nejsou. a jeste jednu vec. před cca 3ma mesici jsem si nechával předělávat zásuvku tak, aby mi do ni proudil proud stale i pri vyplem klicku. s autem jezdim kuryrni sluzbu po nemecku tak zasuvku potrebuju. tak kdyby mi nekdo poradil.. diky..

Reklama
 

Uživatelský avatar
Luboš X17DTL
Příspěvky: 2216
Registrován: 03 črc 2007, 20:51
Bydliště: Slatina(NJ)

Re: zapalovač zlobí..

Příspěvek od Luboš X17DTL » 19 úno 2015, 09:52

A dobíjení ti jde???
Předpokládám, že máš diesela ten trpí na vadnou kostru alternátoru. Pozor - kontrolka ti v tomto případě nic neukáže. Pokud ano, přikostři samotný alternátor.
Opel Astra F Caravan X17DTL (už má novou majitelku)=>
Astra G Caravan 1,7 DTi (na to se už jen dívám)=>
něco malého černého patří ženě a já nemám nic:-(
https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?t=10583

hansebanger
Příspěvky: 2
Registrován: 19 úno 2015, 00:37

Re: zapalovač zlobí..

Příspěvek od hansebanger » 19 úno 2015, 15:58

Alternátor dobíjí. najezdim denne spoustu km. dneska uz pres 600 takze kdyby nedobijel tak uz stojim. ale neco na tom bude protože ted to blbne tak, ze kdyz mam zapnuty radio za jizdy tak po case de do zasuvky min proudu takze nenabiji ani televon ani navigaci. kdyz zustane zasuvka chvili prazdna, staci 10 minut a potom do ni neco zapojim, zase chvili funguje. ted pojedu chvili bez radia a uvidim jak to bude fungovat

Odpovědět