špatné osvětlení angel eyes

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...
Sebbe
Příspěvky: 32
Registrován: 14 zář 2011, 14:42
Bydliště: Liberec, CZ

Re: špatné osvětlení angel eyes

Příspěvek od Sebbe » 31 pro 2013, 01:25

funzoo píše:ono je vidět, že tady nejsi moc dlouho.. jinak bys věděl, že ten člen (marťásek, nebo jak teď už nevím jaký měl originální nick tady - arride byla náhražka za ten původní nick, který mu milosh zablokoval) byl vyčůraný a profláknutý na black listu (pokud nevíš co to je, tak dej hledat v pravo nahoře...) :o

takže tomu, že ti tam dal h3 místo h1 se vůbec nedivím... a ani tomu, že si tě dal do ignorace na face...
jojo opelAirRide to je, takže asi původně marťásek jak říkáš.. sice jsem tu od 2011 ale fakt jsem to dřív nějak extra nesledoval co se tu děje a byl tu spíš sporadicky.. a mimochodem co tu vyváděl, že byl na black listu?? ať se můžu případně připravit :D

jen fakt nevím, proč to maj některý lidi zapotřebí.. :(
___________________________________________________________________

08/2011 - 02/2014: Opel Astra Classic II 1.4 Twinport 66kW/90PS Z14XEP rv2009
12/2013 - 06/2014: Opel Astra G 1.6 16v 74kW/101PS X16XEL rv1999

Reklama
 

funzoo
Příspěvky: 730
Registrován: 08 kvě 2010, 15:44
Bydliště: Frýdecko-místecko
Kontaktovat uživatele:

Re: špatné osvětlení angel eyes

Příspěvek od funzoo » 31 pro 2013, 12:24

no co jsem postřehl, tak od někoho si půjčil nářadí, které nevracel, zapíral se, nekominukoval a pak ještě od někoho si něco nechal poslat, ale nevyzvedl si to, nezaplatil za dobírku, neomluvil se a opět nekomunikoval... pak se mi zdá, že ještě tam něco bylo, ale to už nevím přesně....

a několik členů z toho bylo překvapených, že by to do něj nikdy neřekli. že jak jezdil na srazy byl to v klidu týpek a pak se zvrhnul...

Storm.5
Příspěvky: 12
Registrován: 11 úno 2013, 14:31
Bydliště: Olomouc

Re: špatné osvětlení angel eyes

Příspěvek od Storm.5 » 06 led 2014, 12:14

Zdravím vás, potřeboval bych poradit,mám ty světla Angel Eyes a špatně mi svítí v noci.Vidím tak 3m před auto a ještě svítí trošku do leva takže nevidím ani krajnici vpravo skoro.Je tam na nich jen jeden šroub na ladění ale když stím točím tak to nic nedělá.Dálkové svítí dobře,na technické sem to viděl a svítily přesně ale potkávací jsou špatny.Moc se mi líbí a nechtěl bych je vyhodit a dát tam zase origoš.Nevíte jak by to šlo seřídit?Třeba je rozebrat a nastavit nějak ručně?Prosím o radu díky.Jen dodám že to jsou činsky šmejdy za 4000 z internetu :( ale je mi jich líto je vyhodit.
Opel Astra G combi 1.6 16v
http://storm5.rajce.idnes.cz/Opel_Astra_combi_1.6_16v/

Uživatelský avatar
langdon2
Příspěvky: 3784
Registrován: 17 led 2008, 10:48
Bydliště: Nitra SR
Kontaktovat uživatele:

Re: špatné osvětlení angel eyes

Příspěvek od langdon2 » 06 led 2014, 12:44

Ahoj.. zial. ono tie stelovaky moc v tych svetlach nefunguju.. A aj tie paraboly su nekvalitne, preto to slabe svietenie..
Ja mam DEPO svetla, a tiez ziadna slava. sviatia ozaj super, alebo nastavovanie do stran nefunguje.. nastavovanie vysky funguje len tak aby sa nepovedalo...
Opel Insignia 2,0 Cdti 2010
Opel Astra G 1,4 16V r.v. 1999 ex...
Opel Corsa B 1,2 16V r.v. 1999

funzoo
Příspěvky: 730
Registrován: 08 kvě 2010, 15:44
Bydliště: Frýdecko-místecko
Kontaktovat uživatele:

Re: špatné osvětlení angel eyes

Příspěvek od funzoo » 06 led 2014, 18:22

já mám fk a štelování mi funguje perfektně jak do stran.tak i nahoru - dolu...

storme, nepřehlédnul jsi se jen, že by tam nebyly štelováky oba? ten co šteluje výšku je pod gumovou krytkou, která je v kastli auta...

Storm.5
Příspěvky: 12
Registrován: 11 úno 2013, 14:31
Bydliště: Olomouc

Re: špatné osvětlení angel eyes

Příspěvek od Storm.5 » 06 led 2014, 21:43

Nevím co myslíš jako v kastli auta, na světlu je zezadu čtyřhran jen jeden a když snim otáčím tak to jde tak 3mm nahoru a pak to spadne dolu jak to bylo,jako by to bylo vypadeny.Jinej štělovák jsem neviděl,právě proto su tak bezdradnej.
Opel Astra G combi 1.6 16v
http://storm5.rajce.idnes.cz/Opel_Astra_combi_1.6_16v/

funzoo
Příspěvky: 730
Registrován: 08 kvě 2010, 15:44
Bydliště: Frýdecko-místecko
Kontaktovat uživatele:

Re: špatné osvětlení angel eyes

Příspěvek od funzoo » 06 led 2014, 22:42

tak v tom případě rozebrat a podívat se na to, ale myslím, že budeš mít polámané plasty uvnitř, nebo stržený závit... a nebo mě ještě napadá zkontrolovat, zda máš správně zapadnutou kuličku motorku naklápění do drážky ve světle.. ale když ti to po 3mm opět spadne dolů, tak nejspíše co jsem psal na začátku...

jak se rozlepují světla tady najdeš.. již hodně z nás to rozlepovalo...

Sebbe
Příspěvky: 32
Registrován: 14 zář 2011, 14:42
Bydliště: Liberec, CZ

Re: špatné osvětlení angel eyes

Příspěvek od Sebbe » 07 led 2014, 13:31

já tam krom špatných žárovek, který teda měly hlavní podíl na špatným osvětlení, měl i špatně zasazenou kuličku naklápění a taky jestli koukni jestli máš v pořádku takovou tu sponku co má tlačit žárovku do správný polohy.. tu jsem měl taky nějak záhadně pokroucenou :roll: jinak jestli máš ty samý Angely jako já, tak ten šroubek je na nastavení světla do strany, né nahoru a dolu.. a právě jak říkáš, že s tím točíš a ono to světlo se jakoby zvedne a jakmile přestaneš, tak padne dolu, tak to si myslím že spíš proto, že jak na to vyvíjíš tlak a tak ho jako víc tlačíš do lampy a pak přestaneš a vrátí se do původní polohy..
___________________________________________________________________

08/2011 - 02/2014: Opel Astra Classic II 1.4 Twinport 66kW/90PS Z14XEP rv2009
12/2013 - 06/2014: Opel Astra G 1.6 16v 74kW/101PS X16XEL rv1999

džízr76
Příspěvky: 4
Registrován: 30 kvě 2012, 11:53
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: špatné osvětlení angel eyes

Příspěvek od džízr76 » 27 úno 2014, 14:15

Zdravim!!! ... potřeboval bych poradit...dal jsem svého Opela G do autorizovanýho servisu na prohlídku a že mi udělají rovnou technickou.
Přišli na závady:
Nereguluje přední světlomet - chtěl jsem stejnak koupit nový(mam tam nyní FK a špatně svítí), takže přemýšlím nad origem, kde koupím pěkný origo za přijatelnou cenu a s dobrou svítivostí.
Mam bílou barvu, četl jsem tu o n-joy black magic - dají se sehnat za cca 700kč

Závada č.2: mlhovky - stejný problém - koupil bych nové, ale nechce se mi dávat přes 2,000 za jednu mlhovku.

Děkuji za pomoc, rady a odpovědi ... s pozdravem .. dzr76
džízr76 - Asterix G - Caravan 1.7 TD

Odpovědět