možnost objednat osram nightbaker

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...
Zamčeno
syrecek
Příspěvky: 221
Registrován: 09 led 2011, 14:33

Re: možnost objednat osram nightbaker

Příspěvek od syrecek » 24 říj 2012, 22:53

víš co, když to nedokážeš pochopit a děláš si z toho prdel tak já ti to zejtra vložím na účet zaplatím poplatek 70kč než tohle.....když to nechápeš dojdi si do banky a tam se zeptej na limity já mám fio banku asi 14dní takže to moc neznám ani nastavené limity
Opel Astra Classic 2 1,4 16w twinport / r.v.2005

Reklama
 

syrecek
Příspěvky: 221
Registrován: 09 led 2011, 14:33

Re: možnost objednat osram nightbaker

Příspěvek od syrecek » 24 říj 2012, 22:59

ostatně detektiv Nechy87 ti o tom třeba napíše více tuším, že on fio banku má taky, jelikož když jsem se díval která banka má koncovku 2010 sem si o fio četl a na základě všecho zdarma jsem tam přešel
Opel Astra Classic 2 1,4 16w twinport / r.v.2005

duskov
Příspěvky: 27
Registrován: 08 úno 2011, 09:37
Bydliště: Česká Třebová, Pardubice

Re: možnost objednat osram nightbaker

Příspěvek od duskov » 25 říj 2012, 07:57

Ja si z toho delam srandu? A kde, cim?

Kolem 10 jsi posilal penize vsem zpet. Kolem 15 jsem se ozval a prisel jsi s vysvetlenim, ze jsi to spletl (zapomnel) a penize mi neposlal. Pak jsi mi potvrdil, ze 17 jsi to odeslal. A o tyden pozdeji stale nic. Kdyz se poptam, reknes ze jsi to kontroloval a ze je to zauctovano. O den pozdeji prijdes s omluvou, ze to zauctovano vlastne neni.

Takze se omlouvam, ze jsem jiz skeptik a jen cekam, co bude dal... A pokud si tu srandu delam, tak na to mam pravo :-). Zaplatil jsem za ni 620 Kč :lol:
Subaru Legacy 2.0R MY07; ex: Opel Corsa C, 1.7 DTi, 9/2000

Uživatelský avatar
nechy87
Příspěvky: 52
Registrován: 28 zář 2011, 09:05
Bydliště: Pendluji mezi HK a PCE

Re: možnost objednat osram nightbaker

Příspěvek od nechy87 » 25 říj 2012, 08:37

AstraMan píše:nechy tady asi nemá cenu moralizovat, každý je prostě nějaký. Mě je sice také teprve pětadvacet let a už pár let jsem denně v kontaktu s lidmi ( jak osobně, tak jinými způsoby ), kteří dluží peníze jistým bankovním institucím, tak ve světe slibů jsem jako doma... A souhlasím s postojem o čestnosti a nenechat se znechutit několika neúspěchy. Bohužel realita typu "když já k tobě pozitivním přístupem, tak ty ke mě také" je jaksi někde zcela jinde... Alespoň v mém případě...

Přiznávám, že i mě syrecek stále dluží peníze, ale beru to tak nějak v klidu, protože syrecek není jediný, kdo mě tady v klubu dluží peníze. A jelikož se s ním neznám osobně, tak mě to v uvozovkách mrzí méně, než u členů, které znám osobně :roll: A syrecek mě alespoň dává zpětnou vazbu, jak se věc má :?:
Astramane tak to jsme skoro kolegové,já před svou cestou na NZ,jsem dělal pro jednu velkou firmu na oddělení vymáhání pohledávek,takže vím o čem mluvíš.Já občas ty lidi chápal,půjčovali si na bydlení,aby splatili hypotéku,sice je to takový klín klínem,ale budiž,bydlet člověk musí.Ale když se pak podíváš,že si brali půjčku na dovču do Egypta,plazmovou TV za 35t a další naprosté hovadiny a říká Ti,že nemá na chleba,tak to do mě vjelo...Ale to je už hodně OT.
Co se týče Fia,zjistím ty limity.A děkuji za označení detektiv,když jsem byl ještě mladej kluk,tak jsem chtěl být jako Columbo.S příchodem internetu,Facebooku,xchatu a dalších sití dnes může být,ale detektiv každý debil jako jsem já.:D
Astra G 1.6 16v XEL LPG...

Absinth
Příspěvky: 1483
Registrován: 18 pro 2011, 23:43
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: možnost objednat osram nightbaker

Příspěvek od Absinth » 25 říj 2012, 09:11

Prachy už dávno dorazily.

A FIO banka je nejlepší :) taky jsem jejím spokojeným uživatelem :)
http://www.eastwoodcarshow.cz - nezávislé recenze automobilů
ex.: ASTRA G, FORD PUMA, BMW E30
now: Rover 416 99´
work: Ford Transit 2.2

Uživatelský avatar
nechy87
Příspěvky: 52
Registrován: 28 zář 2011, 09:05
Bydliště: Pendluji mezi HK a PCE

Re: možnost objednat osram nightbaker

Příspěvek od nechy87 » 25 říj 2012, 10:04

Jeden známý,co se celkem vyzná v tomhle oboru, mě na mou otázku odpověděl.
"U FioBanky žádné omezení počtem transakcí nebylo, není a zcela jistě ani nebude. Prostě mu asi došly prachy ...."
Astra G 1.6 16v XEL LPG...

Uživatelský avatar
Joska
Příspěvky: 1360
Registrován: 11 srp 2009, 06:51
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: možnost objednat osram nightbaker

Příspěvek od Joska » 25 říj 2012, 10:43

Tak teď pleteš hrušky s jablkama - omezení limitu je, že když máš limit 10 000 kč za den, - tak ti pošle max. 10 000kč za den (což znamená 1x10 000kč, nebo 10 000x1kč) - tohle si každý nastavuje podle sebe, pro internetové bankovnictví, pro platby kartou, pro výběry - prostě denní limity.

Jinak teda když jsem viděl před několika měsíci tuhle nabídku s žárovkama, tak jsem litoval, že jsem je koupil o 60kč dráž. Na druhou stranu, když to tu čtu, tak jsem je měl hned a bez takových problémů

Inu vizitka člověka :?:
Astra von Barča 1,6 8ventilů-X16SZR
05.1998- Germany od 03.2006 v mé državě..

Radoš 92
Moderátor
Příspěvky: 8697
Registrován: 27 úno 2007, 00:08
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: možnost objednat osram nightbaker

Příspěvek od Radoš 92 » 25 říj 2012, 11:04

Tohle se může stát komukoli. Já teď objednával stěrače a poslali jste mi předem přes 1500Kč, co by jste dělali kdyby nepřišli, stejně jako syrečkovi by jste psali kde jsou peníze a podobně? Nezapomeňte, že tohle se může stát každému, že něco objedná, zaplatí, z peněz které mu pošleme, obchodník pak nedodá ani zboží, ani peníze a syreček to vracel ze svého, a stále má u toho obchodníka přes 8000Kč! Dneska nemáte jistotu ani na on-line obchodu, protože případů., kdy si někdo zřídí e-shop a pak lidi nakupují, a on jen bere prachy a zboží ani nemá, jsou mraky. Můžeme být rádi, že syreček to vrací z svého. Mně kdyby se to stalo, tak by mně asi manželka ukamenovala... Poslední 4 případy se vyřeší přes SZ.
Aktuální: Opel Zafira B 1.8 | Z18XER . . . . Opel Astra G 1.8 | X18XE1
Předchozí: Opel Zafira B 1.9 CDTi | Z19DT
Předchozí: Opel Zafira A OPC | Z20LET
Předchozí: ]Opel Astra G 2.0 Di| X20DTL
Předchozí: Opel Astra G 1.4 | Z14XE

Zamčeno