úprava zadních dveří, nebo alarm?

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...
Odpovědět
Alex X14XE
Příspěvky: 17
Registrován: 26 čer 2006, 07:55
Kontaktovat uživatele:

úprava zadních dveří, nebo alarm?

Příspěvek od Alex X14XE » 14 kvě 2009, 14:53

tak jsem dnes přišel k autu které mi stojí před barákem, cvaknu klíčkem a po otevření zadních dveří vidím rozházený věci, chyběla rezerva(nikdy nepoužitá) nějaké nářadí a čistící kapesníky na skla (za 20Kč??). Mám jakoby od sikovek otlačený kroužek na zámku pátých dveří. Nějakej šmejd se dostal do auta a tohle mi vybral. Samozřejmě nemůžu teď otevřít zadní dveře, jenom když tomu pomůžu klíčem. Jsem rád že to dopadlo takhle rozbité okna by mě asi dodělaly :evil: zdá se že při dvojím zamknutí se zloděj do auta dostane jenom zadními dveřmi, nebo šutrem do skla. teď vím že mu nebude dělat problém se tam kdykoliv podívat znova a takhle si postupně obout svoje auto mýma rezervama. co s tím?? auto stojí přímo před okny kde bydlíme, nikdo nic neviděl, neslyšel. zámek musím rozebrat a zkontrolovat, ale rád bych ho úplně zlikvidoval a nechal to otvírat jen servem, akorát že to blbý tlačítko tam budu potřebovat na otvírání, navíc se do auta jen tak nedostanu při nějaké poruše dálky? jak to upravit abychom třeba slyšeli řev auta, když někdo otevře zadní dveře? alarm + jazýčkové relé s magnetem na zadních dveřích? jsem teď dost nasranej, o auto se starám sporadicky, páč je mi jasný že čím víc bude nablejskaný, tím si ho nějaká socka všimne. Stalo se to poprvé, ale rád bych tomu trochu předešel
AlexAstra-G X14XE

Reklama
 

APiK
Příspěvky: 5922
Registrován: 31 črc 2008, 22:26

Re: úprava zadních dveří, nebo alarm?

Příspěvek od APiK » 14 kvě 2009, 15:00

Doporučuji alarm. Když ne origo, tak alespoň neorigo s vnitřními čidly. Otevřeš dveře a začne řvát.
2x Opel Astra caravan 99/1,6 16V/X16XEL/Z147 - Italka a Švýcarka

Uživatelský avatar
kukajz
Příspěvky: 383
Registrován: 14 říj 2007, 14:12
Bydliště: Vrbové - tam gde mačky robiá mnauu

Re: úprava zadních dveří, nebo alarm?

Příspěvek od kukajz » 14 kvě 2009, 20:03

Zatial si tam nalep niečo takéto. Možno je to hlúposť, ale ako dočasné riešenie stačí :wink:
http://www2.produktinfo.conrad.com/date ... _alarm.pdf
Opel Astra G Caravan r.v.99 1.6 16V X16XEL
OP-COM

zovkas
Příspěvky: 253
Registrován: 12 led 2008, 13:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: úprava zadních dveří, nebo alarm?

Příspěvek od zovkas » 14 kvě 2009, 20:21

mě taky takhle vykradli kufr.. nechal jsem si to udělat na odskok a zamek tam mam jenom na oko..

Alex X14XE
Příspěvky: 17
Registrován: 26 čer 2006, 07:55
Kontaktovat uživatele:

Re: úprava zadních dveří, nebo alarm?

Příspěvek od Alex X14XE » 17 kvě 2009, 22:01

to s tím pípákem je to výborný nápad, na žárovku osvětlení připojím sirénu kterou můžu aktivovat vypínačem u řidiče, v každém případě mě zaujalo to řešení s "odskokem" to mi nic neříká?? znamená to že zamykání dělám servem a klíček zámku je nefunkční?? díky za přesnější vysvětlení :wink: stejně tam dám v budoucnu alarm... :twisted:
AlexAstra-G X14XE

Uživatelský avatar
Štráda
Příspěvky: 1679
Registrován: 02 led 2009, 23:08
Bydliště: Mar. lázně (Marihuánky)
Kontaktovat uživatele:

Re: úprava zadních dveří, nebo alarm?

Příspěvek od Štráda » 17 kvě 2009, 23:39

Hele,že ti sem píšu-napiš Hrubkingovi,on si na astruli nechal zavařit kufr a má ho pouze na odskok a tlačítko odskoku si můžeš kamkoli schovat(popelník atd) kde to nebude na oko!Má to super udělané a už přes rok mu to šlape!
Jinak siréna do kufru,která by ti houkala při nežádaném otevření by taky šla!Kus kabelu,pojistku s pouzdrem,vypínač,spínací proudové relé a hodit to na osvětlení kufru.Pak no problema!Vypínač někam zašiješ(aby nebyl na oko) a zapneš pouze při delším,nebo nočním parkování,když nemáš auto na dohled,jinak bys to měl při denním používání auta vypnuté,aby ti to nehoukalo při otevření kufru z důvodu naložení,či vyložení přepravy atd..
Nebo bez vypínače a relé napojit na centrál zadního zámku!
High Flow Head-Modrá Raketa z ML... michalstrasser@seznam.cz qip 387819619 tel.737117644 Facebook Michael Štráda
Hellracer Štráda

Odpovědět